Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Znajdę w jakimś polskim sklepie internetowym Speziale w kolorze oliwkowym?

Komentarz

• Podbijam.
      Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
      Panowie mam do opchnięcia bluzę TS. Rozmiar L ale na mnie okazał się za duży, rozmiarówka zawyżona, jest to raczej solidne XL. Jedynym jej felerem (chociaż mi nie przeszkadzał) jest brak haftowanego napisu na plecach nad motywem drakkara. Bluza założona dosłownie 3 razy więc nie zniszczona i bez śladów użytkowania (metka też się znajdzie ). Puszczę za 100 zł. Ponadprzeciętna jakość więc myślę, że warto. Jakby co w grę wchodzi tylko odbiór osobisty.

https://www.thorsteinar-outlet.de/ka...cke-thule.html

Komentarz

• W tk maxxie w centrum widziałem parę sztuk bluz, koszulek i bawełniaków krótkich ellesse jakby kogoś interesowało
        "...no i główna zasada
        nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
        ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Szorty / Tailor / Szare

http://ultrastreet.pl/456,pl_peacefu...lor-szare.html

UltraStreet Fan Page
          www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• W run colors hamburgi przecenione na 279
            "...no i główna zasada

Komentarz

• A Gazelle jakieś mają? Przecenione?
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                A Gazelle jakieś mają? Przecenione?
                mają wszystko na stronie znajdziesz http://www.runcolors.pl/pl/home-page
                "...no i główna zasada

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                  A Gazelle jakieś mają? Przecenione?
                  Popatrz w 50 Style. Ja niedawno dorwałem tam Gazelle przecenione z 399 zł na 160 zł, w podobnej cenie były też Dragony.

Komentarz

• Ktoś kto ma hamburgi mógłby napisać, czy: są wygodne, rozchodzą się, są dobre na jakieś dłuższe spacery (kilka godzin) itp?
                    Ostatnio edytowany przez ZTR; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mam od premiery granatowe i mogę powiedzieć, że pod względem zużycia spisują się celująco.

Podeszwa czyści się banalnie prosto, a dzięki ciemnemu kolorowi wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką.
                      Wnętrze nie mechaci się zbytnio i po roku środek jest bez żadnych dziur, a nawet jeszcze utrzymały się białe napisy.
                      Co do nabuku na zewnątrz to miękki nabuk jest fantastycznej jakości i praktycznie nie brudzi się. Czasem jak zostanie plama to lepiej nie brąc je pod wodę, a jedynie przetrzeć prawie na sucho żeby nie zostały ulizane plamy.

Generalnie jest to but topowej jakości, do którego nie mają startu chociażby nowe buty z serii wyspiarskiej. Z butów, które mam jedynie Tobacco zbliża się pod względem wykonania.

Komentarz

• Odnośnie Hamburgów "żółtych" w RC to brak w sklepie. Mogą zamówic z magazynu. Czarne są.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• byłem przed 19 i zakupiłem. różnie z rozmiarami jest. ale dziewczyny mówiły, że mogą zamówić jak coś.

Komentarz

• Z tego co pamiętam, tam można zamówić ze strony z odbiorem osobistym, ale słabo u nich z kontaktem mailowym i trzeba dzwonić czy już mają
                            "...no i główna zasada

Komentarz

• Z tego co wiem, to pojawiła się nowa marka w naszym kraju - Leone.

Mieli swoje stoisko podczas gali First To Fight.

Komentarz

• Zamieszczone przez patriotyczny Zobacz posta
                                Z tego co wiem, to pojawiła się nowa marka w naszym kraju - Leone.

Mieli swoje stoisko podczas gali First To Fight.
                                Z tego co mi wiadomo to marka w Polsce jest już jakiś czas. Poza tym to marka typowo dla bokserów, więc nie ma nic wspólnego z casual.

Komentarz

Pracuję...
                                X