Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja wiem co jest na stronie, tak samo jak wczoraj przed chwile było (również niedostępne) po 150 funtów, teraz nagle dali po 69 ale nadal nie ma dostępnych. Ja mam na paragonie 79funtów.

Tak czy siak: dziś i jutro mam po jednym do przymiarki. Jak ten dzisiejszy nie weźmie to Ci zmierze i wyśle.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Ja mam na paragonie 79PLN.
      I wołasz 5 stówek ?
      Ot,biznesmen 3 RP

Oczywiście to żart,miałeś na myśli funciaki.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Jak nie sprzedaż tej katany, to i jak bym przymierzył, ale to przyszły tydzień najwcześniej.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Kolejka, pan tu nie stał!
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• "... Panie wsiądzie pan w 125, dojedzie na plac Zamkowy. Tam jest kolumna Zygmunta. Pójdzie pan i mu powie: "Pan tu nie stał...."
            "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
            Ojczyzna nam umiera
            Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=8QclidnjPjM

" Panie jak Pan masz chęć to sobie to 125 weź i wkręć
              w D... "
              Ostatnio edytowany przez Siwex; [ARG:4 UNDEFINED].

UltraStreet Fan Page
              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Kolejka, pan tu nie stał!
                Ależ ja ustawiam się grzecznie i kulturalnie na koniec kolejki i pokornie czekam na swoją ewentualną kolej

Nie nazywam się Komorowski, by ograniczać swoją kulturę osobistą do umiejętności prawidłowego posługiwania się widelcem i nożem

PS: gdyby ktoś robił jakieś zamówienie ze sklepu z UK (w stylu tego sklepu, w którym Kijek kupił tą kurtkę)- to prośba o info, dorzucę się do przesyłki i też coś zamówię. Najchętniej w okresie przecenowym rzecz jasna.
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Komentarz

• Dobra chłopaki bez niesnasek tylko brac

Jutro księciuniu

Pomierzyłem katankę:

Rozmiarówka:
                  szerokośc pod pachami 69cm
                  długośc rękawa na dole 56cm
                  długośc rękawa na górze 70cm
                  długośc "pleców" (bez kaptura) 83cm

#TeamVuko

Komentarz

• Casual, Twoja kolej
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Charge Jacket / Navy / Stone / Przecena

http://www.ultrastreet.pl/451,pl_pea...cket-navy.html

http://www.ultrastreet.pl/450,pl_pea...ka-charge.html

UltraStreet Fan Page
                      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Casual opróżnij priva bo nie mogę Ci odpisać.

#TeamVuko

Komentarz

• Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          Zapamiętał.

Komentarz

• Witam, zakupiłem z UK koszulkę Weekend Offender, niestety nie trafiłem z rozmiarówką, zakupiony rozmiar XXL okazał się za duży. Dlatego mam do sprzedania zupełnie nową z metkami koszulkę.

Komentarz

• Kijek masz jeszcze ten ciuch czy opędzlowałeś ? ( nie mogę priv z telefonu wysłać )
                              bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Mam. Zaraz napiszę priv.

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X