Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Dwa pytania mam.

1. Czy kupię gdzieś naziemnie koszulki marki Red is Bad cz tylko strona?
    2. Gdzie w Warszawie kupię takie beckenbauery, najlepiej niedrogo (nr. 45-46)

inne kolory też ewentualnie mogą być, chociaż na duży wybór nie liczę
    Identyczne ostatnio przymierzałem w FH w Piasecznie. Zerknij tam.

Komentarz

• Były inne kolory, jaka cena ?
      Żyrardowski Fanatyk

Komentarz

• W złotych tarasach jest royal collection? Pytam głównie pod kątem jeansów.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jest.

Dzięki za info Panowie, sprawdzę.

Komentarz

• Jeśli chodzi o jeansy to lepiej P&C albo Van Graaf. Ceny często lepsze niż w brandowych salonach.

Komentarz

• Sprzedam nową bluzę adidas trefoil oryginals czarna - dla mnie zdecydowanie za duża.
              http://www.adidas.pl/bluza-z-kapture...il/S23124.html

Jest to bluza z najnowszej kolekcji - na allegro sprzedają tańsze ze starych kolekcji lub podróbki.

Cena na stronie 269, moja cena 200 zł. Jak ktoś coś, to mogę na pw podesłać dokładniejsze wymiary bo te na stronie to ch.ja warte.

E: nieaktualne
              Ostatnio edytowany przez Koras(L); [ARG:4 UNDEFINED].
              Kto to kto to kto to

Komentarz

• Posiadam buty nike cortez jakieś 8 miesięcy, ogólnie ich stan jest b.dobry tylko niestety,ale porobiły się dziury w wewnętrznej cześć buta na pięcie... orientuje się ktoś albo miał może podobny przypadek.... czy jest jakaś szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji... czy odpowiedź raczej będzie że błędnie użytkowane obuwie ???

Komentarz

• Zamieszczone przez elo1231 Zobacz posta
                  Posiadam buty nike cortez jakieś 8 miesięcy

czy jest jakaś szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji... ???

8 miesięcy użytkowania i chcesz je reklamować ? Możesz spróbować, ale nie widzę dużej szansy, wiele zależy od sklepu w którym kupiłeś czy reklamacja zostanie w ogóle uznana.
                  Ostatnio edytowany przez głos z trybun; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Gwarancja na nie jest 2 lata... i stan ogólny nie wskazuje na taki czas użytkowania . Najgorsze że tutaj nie wchodzi w grę naprawa... tylko wymiana i tu może być problem.

Komentarz

• Ojcu w Deichmanie uwzględnili reklamację na miesiąc przed końcem terminu

Ale z zapiętkami może być ciężko. U mnie wytarły się po 3 miesiącach w jakichś zimówkach z CCC (wytarł sie misiek) i... "niewłaściwe użytkowanie obuwia"
                      Sama Pani w sklepie sugerowała kontakt z Rzecznikiem Konsumenta i że podobno takie sprawy są zazwyczaj rozwiązywane na korzyść klienta, no ale komu by się chciało...

Komentarz

• Rób reklamację, jak odrzucą, to wal od razu do Rzecznika Konsumentów. On do nich napisze z prośbą o wyjaśnienia, a oni mu odpiszą, że klient nie ma racji, ale ponieważ są superprokliencką firmą więc łaskawie zwrócą kasę albo wymienią.
                        Z dużymi firmami (Ryłko, Wólczanka etc.) zawsze działało
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No to jutro cisnę na Chmielną... A jak to wygląda sprawa z Rzecznikiem Konsumentów ? Gdzie to się ogarnia... sorry ale akurat w tych sprawach to jestem kompletnie zielony

Komentarz

• księciuniu ja właśnie mimo sugestii odpuściłem, bo bałem się "pierdo**gii", a z tego co piszesz, to wszystko załatwia Rzecznik tak? On jest naszym reprezentantem i wszystkie pisma itp idą przez niego?

Komentarz

• Zamieszczone przez elo1231 Zobacz posta
                              No to jutro cisnę na Chmielną... A jak to wygląda sprawa z Rzecznikiem Konsumentów ? Gdzie to się ogarnia... sorry ale akurat w tych sprawach to jestem kompletnie zielony
                              Teraz w necie wyskakuje ul. Canaletta albo Senatorska, ale ja - ostatni raz ze 4 lata temu - zanosiłem pismo gdzies w okolice ul. Sienkiewicza/Moniuszki/Pl.Powstańców

Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                              księciuniu ja właśnie mimo sugestii odpuściłem, bo bałem się "pierdo**gii", a z tego co piszesz, to wszystko załatwia Rzecznik tak? On jest naszym reprezentantem i wszystkie pisma itp idą przez niego?
                              U mnie to wyglądało tak, że o nie zajmował stanowiska tylko prosił firmę o wyjaśnienia przesyłając moją skargę i firmy same z siebie (pewnie żeby w sporze o 200 zł nie robić sobie problemów i czarnego "pijaru") wychodziły na przeciw oczekiwaniom konsumenta. Bo o ile się orientuję, to jakby nie wyszły to Rzecznik w praktyce niewiele może (a u mnie zwykle sytuacja z wadą nie była nawet całkiem oczywista )
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ktoś gdzieś widział

Komentarz

Pracuję...
                                X