Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Brałbym te z najkrótszym językiem. Imo język sięgający prawie do czubka buta pieprzy sprawę.
    No hay otro como Durán.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bulson Zobacz posta
      Spotkał się ktoś z Was z tą kurtałą na żywo?
      Szukam stacjonarnie do przymiarki od dłuższego czasu.
      W Arkadii w Worldboxie widziałem nawet internetowo jest...
      http://worldbox.pl/?md=products&id_p...ad-fsht-parka&

Komentarz

• Ostatnio poruszany był temat serii miast od Adidasa i mamy szybką odpowiedź. Od 1 lutego można będzie składać pre-ordery na Adidas Hamburg.
        http://counterkicks.com/2014/01/adid...g-spring-2014/

Komentarz

• wy-je-bane są! i te które podrzucił PeCe , i dostępne takie niebieskie u Siwexa również kocur

http://ultrastreet.pl/289,pl_adidas-...azelle-og.html

aby do wypłaty

Komentarz

• Dla mnie Gazelle OG to jednak nie to samo. Niższa podeszwa, brak znaczka z tyłu. Zdecydowanie lepsze jedynki.

Źle to trochę ująłem. Wrzucę za 2h fotki porównawcze w jeśli chodzi o damską wersję

Różne wariacje Adidas Gazelle od klasyków po współczesne.
            http://www.shoeclassics.com/id1.html
            Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• O ile Gazelle od Siwexa są powszechnie dostępne, to tych od midziego w życiu w Warszawie nie widziałem. Gdyby ktoś je kiedyś widział w stacjonarnym sklepie to prośba o info.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Większość wersji z tego linku występuje głównie u kolekcjonerów, albo na strychach u wujków, ale część można jeszcze wciąż dostać i w przyszłości pojawią się prawdopodobnie ich reedycje.

Adidas Gazelle można podzielić na 4 podgatunki.
                Gazelle 1 - klasyczne wzory, które można dostać głównie na aukcjach, albo można trafić na jakąś sztukę z wietrzenia magazynów
                Gazelle 2 - zastąpiła "1" i jest to jakby lekko odświeżona wersja klasycznej wersji tego modelu, różni się detalami (podeszwa i język)
                Gazelle Indoor - wariacja na temat modelu Gazelle z kauczukową przezroczystą podeszwą
                Gazelle OG - wersja "trampkowa" modelu Gazelle, która różni się niemal wszystkim, lżejsza, na niższej podeszwie, z innym językiem i bez znaczka z tyłu

Obiecane zdjęcia damskich wersji Gazelle 1 vs Gazelle OG. Wersja OG tak jak wspominałem jest lżejsza, uproszczona i taka bardziej trampkowata, a leciwe Gazelle 1 to klasyczne trainery.

Komentarz

• Znajdę w Warszawie koszulki Weekend Offender w stacjonarnym sklepie poza ultrastreet?

Komentarz

• Na 99% nie. Jeżeli jestem w błędzie niech ktoś sprostuje, ale raczej tylko Ultrastreet.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Komentarz

• W Polsce nigdzie indziej tego typu marek nie ma jak tylko w Ultrastreet

Komentarz

• W stacjonarnym nie, ale pozostaje jeszcze zalando z darmowym zwrotem

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          W stacjonarnym nie, ale pozostaje jeszcze zalando z darmowym zwrotem
                          Wspierajmy naszego człowieka a nie jakąś korporacje Zalando
                          Zapamiętał.

Komentarz

• Oczywiście tak się powinno robić, choć trzeba przyznać, że ten serwis ma całkiem przyzwoity asortyment i marki, których nie posiadają inne polskie sklepy, w tym Ultrastreet

Komentarz

• Dzięki bardzo

Komentarz

• W TH w Factory wyperzedaż do -70%, przykładowo sweterki coś około 135 zł .

Komentarz

Pracuję...
                                X