Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nic to nie da. Bazarowe podróby, czy setki aukcji na allegro dalej będzie cieszyć się popularnością.

Komentarz

• Wiem wiem, a mnie będą rozbawiać takie parówki pozujące w tych ciuchach
      "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
      Ojczyzna nam umiera
      Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Problem dotyczy nie tylko SI, ale parę lat temu próżno było znaleźć na ulicach polówkę Lacoste z dobrze przyszytym aligatorem, spodnie Boss z innego źródła niż bazarek, albo stadion, a także kilka innych marek, które nie występowały jedynie w wersjach tureckich.

W przypadku SI, która zdecydowanie najbardziej z marek casual jest podrabiana jedynie większa dostępność tej marki może spowodować jakąś zmianę. Na tą chwilę nie zapowiada się, aby coś się zmieniło i dalej próżno szukać sklepu nad Wisłą.

Komentarz

• Nawet podróbki były często też bardzo drogie (patrząc na stare lata i swój portfel wtedy) i nawet adidasy były tak zdeczka lewe na bazarze pod tym pałacem.

Już niekoniecznie to musi być oddzielnie usytuowany sklep jakich wiele na zachodzie ale np w takim Frankfurcie nad Menem są ze 2 dość duże sklepy tego typu co PEEK & CLOPPENBURG (jednym słowem mix) gdzie są ciuchy S.I tak jak i C.P. Fjallraven, Barbour i wiele innych topowych marek. Zastanawia mnie co jest powodem dla którego nie wstawią do sklepu typu C&P właśnie ciuchów takich marek?(Barbour coś tam było) Armani (jakość lipna), R.L. Napapijri też potrafią osiągać ceny zbliżone do S.I. a jest ich tam od zatrzęsienia.
          "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
          Ojczyzna nam umiera
          Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Wydaje się, że chodzi o politykę. W Tk maxxach na wyspach potrafią rzucić naprawdę dobre marki, a u nas to taki wielki ciucholand.

Podobnie ma się rzecz z takimi ekskluzywnymi multibrandami, których za Odrą jest zatrzęsienie i oferują zdecydowanie lepsze marki, często w niższych cenach. W każdym większym niemieckim mieście jest kilka takich multibrandów, a w największych nawet ponad 10, gdzie można dostać topowe casualowe marki.

Komentarz

• Weekend Offender / Prison Tee / Czarny

http://ultrastreet.pl/263,pl_weekend...ee-czarny.html

UltraStreet Fan Page
              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Wydaje się, że chodzi o politykę. W Tk maxxach na wyspach potrafią rzucić naprawdę dobre marki, a u nas to taki wielki ciucholand.
                Musimy sobie szczerze uświadomić jedną rzecz, a mianowicie że na rynek ogólnie trafia największy szajs.

Porównajmy skarpety ze Stanów a te kupione w Polsce, chemię i słodycze z Niemiec a te sprzedawane w Polsce itd itp.

W TK Maxx w UK np. jest masa marek casualowych, mniej popularnych u nas. Wchodzisz do Tk Maxx w centrum i co? Adidas, Nike, trochę CK i kilka innych "droższych" marek. Przecież nawet taki Fred Perry to coś nieosiągalnego wręcz..

Komentarz

• Siemanko Mordeczki, szybkie pytanie...
                  Czy wie ktoś gdzie można zakupić spinki do mankietów z herbem?
                  Hajtam się niedługo...
                  Ktoś jest w krzakach! Kto to? Kto to? Kto to?
                  Dickson Choto. Choto. Choto. Choto.

Komentarz

• http://www.shoebizsf.com/img/dynamic..._blue_men1.jpg

Gdzie znajdę ten model w tych kolorach stacjonarnie w Warszawie?

A jak u nich pod względem wytrzymałości?

Komentarz

• Będzie ciężko o konkretnie taką kolorystykę, ale szukałbym albo w Złotych Tarasach, albo w Arkadii.
                      W tamtych sklepach mają szeroki wybór kolorystyki.

Co do modelu to jeden z bardziej wytrzymałych zamszowych klasyków obok Samby, Gazelle (tej starej) i Dragonów.

Komentarz

• Ten model widziałem w Arkadii miesiąc temu, jest sklep na pierwszym pietrze, nazywa się WorldBox

Komentarz

• Czy ktoś gdzieś w Warszawie widział, któreś z nich?

Berlin -> http://eatmoreshoes.com/photos/shoes...ia-image-5.jpg

Stockholm -> http://www.kicks-box.com/img/kicks/1...-kicks-box.jpg

Dragon (te konkretnie) -> http://m.vcst.net/wines/shoes-adidas...652648-s46.jpg

?
                          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Te trzecie to w co lepszych sklepach Adidasa w Warszawie można było kupić, za to te dwie pierwsze pary w życiu u nas nie widziane (w sensie że ja nie wiedziałem). A szkoda, bo szczególnie te drugie koty.
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Z serii miast w Polsce widziałem tylko Munchen i Rom.

Te Dragony można było dostać przez dłuższy czas na Wileńskim. Może jeszcze są tam.

Komentarz

• Berlin i Stockholm klasyki
                                Dragony też mogą być...

Casual Mag / Numer 7

http://ultrastreet.pl/290,pl_casual-...7-issue-7.html

UltraStreet Fan Page
                                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X