Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ciekawa kominiarka z ultrasshop

Komentarz

• Dobra promocja w Lyle & Scott na t-shirty, polówki i koszule z przeceny, po wpisaniu kodu "50POLO14" dodatkowe -50% http://www.lyleandscott.eu/fcp/content/sale/alt-content

A przy okazji, ktoś planuje w najbliższym czasie zakupy na stronie mandmdirect?

Komentarz

• Three Stroke Productions / Przecena / Sale

http://ultrastreet.pl/pl_three-stroke,91.html

UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Ktoś wie gdzie dostanę torebkę lacoste czarną?

Może załóżcie sobie jakiś temat o zwykłych ciuchach, bo jakieś kominiarki czy koszulki z myszka miki z casualem mają niewiele wspólnego

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
            Ktoś wie gdzie dostanę torebkę lacoste czarną?
            NIe wiem o jaką dokładnie Ci chodzi ale ostatnio widziałem torebki w Piasecznie FH. Czarna z białym krokodylem, przez ramie chyba.
            " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• A twoja damska torebka co ma wspolnego?

Komentarz

• Powiem szczerze, ze bylem tylko raz i moze mnie ktos oswieci. W FH Piaseczno w Lacoste maja odziez? Bo mi cos tak swita, ze same obuwie bylo

Komentarz

• Zamieszczone przez Przemek1990 Zobacz posta
                  Powiem szczerze, ze bylem tylko raz i moze mnie ktos oswieci. W FH Piaseczno w Lacoste maja odziez? Bo mi cos tak swita, ze same obuwie bylo
                  Byłem ostatnio i chyba tylko samo obuwie. W Factory Ursus na pewno są ciuchy.
                  To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
                    A twoja damska torebka co ma wspolnego?
                    Masz rację, lacoste nie ma nic wspólnego z causalem, za to kominik albo koszulka z h&m to pierwszy rząd tego stylu ubierania się.

Kowallu dzięki, dokładnie o taką mi chodzi.

Komentarz

• Henryk Lloyd w galerii Panorama ma przeceny wybranych produktów do 40%. Kupiłem polo za cene ok 160zł.
                      Uwaga, galeria posiada płatny parking 6zł za godzinę!

Komentarz

• +do tego zniżki z kart lojalnościowych
                        "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                        Ojczyzna nam umiera
                        Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• W TK Maxxie w centrum jeszcze kilka dni temu były polówki Lloyda w kilku kolorach po 100zł.

Komentarz

• Zamieszczone przez H.ibic
                            Przecież jemu nie chodziło o firmę, wiadomo. Casual dla każdego to jest chyba co innego. Dla jednych to Lacoste, Fred Perry, Ben Sherman itp. itd. a dla drugich sposób się ubierania się, który nie rozróżnia się na ulicach. Jest jakieś fachowe pojęcie casuala ?
                            Bez żartów styl casual to nie to samo co "casual" w wolnym tłumaczeniu. Idąc takim tokiem rozumowania to na niektórych rewirach casualem można nazwać shoxy, za krótkie szelesty i oczojebne kurtałki-ceraty

Komentarz

• "casual" to nie jest po prostu zaimportowany do Polski codzienny styl ubierania się Angoli? tak jakby u nas codziennym stylem ubierania się były bawełniaki + bluza z kapturem, np. Czesi by podpatrzyli i u nich casual to byłby bawełniak + bluza ofensywy. Może jakiś znawca nam to rozjaśni?

Komentarz

• jest na forum użytkownik Casual może on będzie coś wiedział na ten temat

Komentarz

Pracuję...
                                X