Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zawsze straszą dużymi obniżkami, a co najwyżej okazują się średnie...

Wrzucili jutrzejsze promocje. Raczej nie ma czym sobie głowy zawracać.
    http://www.fashionhouse.pl/warszawa/promocje/311.html
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jedną z ciekawszych propozycji jest Gino Rossi i 2ga para butów za 1 zł.
      Widziałem już oblężenie tego sklepu podczas tego samego typu akcji....katastrofa! Jak w stanie wojennym.

Dlatego jak ktoś chce tam sobie coś wybrać to warto jechać dzisiaj, poprzymierzać, pogadać z dziewczynami - odłożą do jutra a jutro tosię człowiek jakoś do kasy dopcha.
      " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
        jedną z ciekawszych propozycji jest Gino Rossi i 2ga para butów za 1 zł.
        Widziałem już oblężenie tego sklepu podczas tego samego typu akcji....katastrofa! Jak w stanie wojennym.
        Raz już trafiłem na taką promocję, tłum ludzi. Trzeba pamiętać, że jedne buty muszą być wysokie, a drugie niskie (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć). Przynajmniej tak było jak ja trafiłem na tę promocję.

Ciekawi mnie dlaczego Tommy na stronie Fashion House nie ogłasza jakichś promocji.
        To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
          Raz już trafiłem na taką promocję, tłum ludzi. Trzeba pamiętać, że jedne buty muszą być wysokie, a drugie niskie (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć). Przynajmniej tak było jak ja trafiłem na tę promocję.

Ciekawi mnie dlaczego Tommy na stronie Fashion House nie ogłasza jakichś promocji.
          nie wiem o co Ci z tym chodzi ???
          ja kupowałem podobne buty i cenowo zblizone i tanszy model szedłza 1 zł. a z bucików jestem mega zadowolony. teraz odpuszczam ale pewnie na wiosnę/lato skorzystam.

Ostatnio w Ptak Outlet w Lacoste trafiłem na polówki po 105 zł!

W Tommym dupa ... ceny na towarach większe niż wcześniej...dopóki nie będzie u nich 50 lub 70% to można sobie odpuścić.

Komentarz

• Już tłumaczę na przykładzie: na tę promocję trafiłem będąc akurat w Słupsku, może w tych warszawskich Gino jest inaczej. Dziewczyna wzięła buty typu sztyblety, ja chciałem typu trzewiki, ale nie mogłem, bo te drugie buty muszą być "niższe", więc musiałem wybrać półbuty, tak samo np. nie można było wziąć dwóch par kozaków. Ale promocja ogólnie do polecenia.

A co do Tommyego to zdecydowana zgoda, ja tylko czekam na takie promocje, z roku na rok mają wyższe te podstawowe ceny. Rok temu się udało trafić, kupowałem w lutym i trafiłem na koszulę za 99, bluzę za 99 i generalnie było w czym wybierać.
            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta

Ostatnio w Ptak Outlet w Lacoste trafiłem na polówki po 105 zł!
              Taka sama cena jest w Factory Ursus, ale krój polówek jest dla osób znacznie szerszych niż wyższych.

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Steward LS Polo / Szary

http://ultrastreet.pl/204,pl_peacefu...olo-szary.html

UltraStreet Fan Page
                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez obrus1 Zobacz posta
                  Taka sama cena jest w Factory Ursus, ale krój polówek jest dla osób znacznie szerszych niż wyższych.
                  Widocznie przegrane. Tam było sporo z rozmiarów 4,5,6 ale i 8 czy więcej. Kto szybko się dowiaduje to ma w czym wybierać.

Komentarz

• z tego co wrzuciliście to widzę że w tym Piasecznie jest wybrany asortyment 90% w Adidas i w Levis. Coś ciekawego z klasyków w promocji ?

Komentarz

• Przeceny sa od paru dni na http://www.jdsports.co.uk/home mozna znalezc pare ciekawych opcji

Komentarz

• Jeśli jest na forum nosiciel Nike Air Max w rozmiarze 44,5 lub 45 to mam do sprzedania poniższe buciki. Sprowadziłem, jednak okazały się za duże. Priv

Komentarz

• Weekend Offender / Prison Tee / Biały

UltraStreet Fan Page
                          www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• gdzie znajdę w sklepie stacjonarnym jakieś wybór Adidasów ZX 750?

Komentarz

Jest ktos w stanie podac marke bluzy ?
                              Ostatnio edytowany przez stary wyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
                                gdzie znajdę w sklepie stacjonarnym jakieś wybór Adidasów ZX 750?
                                http://sklep.sizeer.com/szukaj/zx-750/

http://www.runcolors.pl/pl/search/zx%20750

Komentarz

Pracuję...
                                X