Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy posiada (posiadał) ktoś może kurtkę TNF Evolution Triclimate? Czy nada się ona na zimę? Czy po odpięciu warstwy polarowej zda egzamin jesienią? Jeżeli ktoś posiada namiary na jakieś sklepy w Warszawie, gdzie można ją kupić w rozsądnej cenie, to również będę wdzięczny za info.

Komentarz

• Ja taką kurtkę posiadam od roku i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o zimę to jest wystarczająca chociaż polar mógłby być trochę cieplejszy. Bez podpinki to jest typowa wiatróweczka, zakładasz bluzę pod i jest git. W Arkadii kosztowała coś koło 750pln ja zamówiłem w necie po promocjii za jakieś 550pln.
      Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
      o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Komentarz

• Zamieszczone przez creativ Zobacz posta
        Ja taką kurtkę posiadam od roku i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o zimę to jest wystarczająca chociaż polar mógłby być trochę cieplejszy. Bez podpinki to jest typowa wiatróweczka, zakładasz bluzę pod i jest git. W Arkadii kosztowała coś koło 750pln ja zamówiłem w necie po promocjii za jakieś 550pln.
        Podziękował!

Komentarz

• Ktoś wie gdzie można kupić w necie ZX 750 w takim kolorze? Allegro odpada.

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
            Ktoś wie gdzie można kupić w necie ZX 750 w takim kolorze? Allegro odpada.

Nie chcę kolegi wprowadzić w błąd, ale na 80% widziałem je w Trygon Sport na Wileniaku, ale było to około 4 miesięcy temu. Jakbyś się tam kręcił to sprawdź, ale jak masz specjalnie jechać to może lepiej tam zadzwoń (numer ze strony: (22) 331 61 82).

Komentarz

• Zamieszczone przez Mustado Zobacz posta
              Jakie polecacie kurtki zimowe? Najlepiej żeby były lekkie a zarazem można było nakładać nawet przy dwudziestostopniowym mrozie i wietrze. Cena maksymalnie do 500 zł.

kurtkę kupiłem ostatecznie w Decathlonie http://www.decathlon.pl/kurtka-turys...d_8286606.html

Teraz poszukuję jakiejś czapki na zimę. Ważne żeby po zdjęciu nie zostawiała śladów na czole, bo już dwie takie miałem. Nie były ciasne a i tak ślad zostawał ;-) pompony i inne frędzle odpadają.

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
                Ktoś wie gdzie można kupić w necie ZX 750 w takim kolorze? Allegro odpada.

WorldBox
                C.H. Arkadia I piętro

spróbuj tam w razie co to można u nich zamówić buty

Komentarz

• Szaliki z kaszmiru Co prawda nie ma szalików Legii, ale są np. Juventusu i Den Haag

http://www.savile-rogue.com
                  Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Peaceful Hooligan / Kurtka / Penkhull

UltraStreet Fan Page
                    www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• http://www.retrobut.pl/wyprzedaz.html ten sklep to jakiś wałek? Takie przeceny, że aż niemożliwe.

Edit. Dobra, już znalazłem, wałek
                      Ostatnio edytowany przez Jakup; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam kurtke Jack Wolfskin rozmiar XL cena 480 zł więcej informacji na e-mail : bubik91@gmail.com

Liberta Per Gli Ultras

Komentarz

• Kupował ktoś kiedyś martensy w jakimś oficjalnym zagranicznym sklepie Martensa? Da radę to zamówić do Polski?
                          Ewentualnie czy kupował ktoś w jakimś sprawdzonym polskim sklepie, ale nielicencjonowanym – potrzebuję „połówki” rozmiaru, a oficjalnie Martens ich w Polsce nie sprzedaje.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zapisy na koszulki wolna polska !

ZAPISY NA KONKRETNE KOSZULKI WOLNA POLSKA !
                            CENA 40ZŁ + 10ZŁ PRZESYŁKA
                            Aby się zapisać wyślij na adres e-mail: wolnapolskawear@wp.pl
                            1. Imię i nazwisko
                            2. Dokładny adres do wysyłki
                            3. Rozmiar zamawianej koszulki
                            W mailu zwrotnym dostaniesz dane do wpłaty.

Nadruk wykonany sitodrukiem na wysokiej jakości koszulkach JHK 190 Premium ( o wiele lepszy od stadmanow czy fruitów itp.)

Zapisy trwają do 1 listopada 2013 roku, wysyłki po 8 listopada!
                            ZAPRASZAMY !!!!
                            PROJEKT: www.facebook.com/kacperodesign

Komentarz

• w Run Colors, upust na wszystkie Originialsy -35%. do kiedy - nie wiadomo.

Komentarz

• Bluza Prosto zapraszam - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3652209728
                                UZaLeżnieni & Ultras Zagłębie !

Komentarz

Pracuję...
                                X