Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Orientuje się ktoś, jak to jest z trwałością tego modelu oraz utrzymaniem ich w czystości?

Komentarz

• Od 2 tyg. mam takie, tylko białe i skórzane, więc o trwałości nie mogę się wypowiedzieć, ale są zaj...ście wygodne

Komentarz

• Dzięki serdeczne wszystkim kolegom praczom!
        "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Białe New Balance 574 na sprzedaż. Nie trafiłem z rozmiarem dlatego sprzedaję.
          Rozmiar: 43
          Cena: w sklepie 3 stówki, u mnie 249 zł. Priv.
          Zdjęcie sklepowe:

Zdjęcie w świetle dziennym:

Komentarz

• Mam pytanie do znawców tematu. Gdzie w internecie znajdę taką czapkę? http://www.casualclothing.dk/shop/st...ap-29560p.html

Niestety na podanej stronie nie ma możliwości wysyłki do Polski.

Komentarz

• Zamawiałem już ze sklepów C.P. company jak i Stone Island i nie ma z tym problemów, sprawdzałeś tam?

chwilowo brak granatowego koloru, ale pewnie się jeszcze pojawi..http://www.stoneisland.com/item/stor...ISLAND/areaid/
              Ostatnio edytowany przez operion; [ARG:4 UNDEFINED].
              "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
              Ojczyzna nam umiera
              Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Wlaśnie ta błękitna mi nie pasuje za bardzo, skoro mówisz jednak, że wrzucają czasem inne kolory to poczekam

Komentarz

• UltraStreet Fan Page
                  www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez operion Zobacz posta
                    Zamawiałem już ze sklepów C.P. company jak i Stone Island i nie ma z tym problemów, sprawdzałeś tam?

chwilowo brak granatowego koloru, ale pewnie się jeszcze pojawi..http://www.stoneisland.com/item/stor...ISLAND/areaid/
                    W multibrandach stoi nawet po 30 euro. Niestety nie widzialem koloru bialego w przecenie.

Komentarz

• Dwa pytania ode mnie :

1. Czy ktoś orientuje się w jakiej mniej więcej są t-shirty Hollistera w ich sklepie w Galerii Mokotów?

2. Szukam fajnego longsleevu rugby (w ten deseń -> http://www.bigshirts.co.uk/ekmps/sho...056-6190-p.jpg). W Van Graafie i Peeku nie było nic ciekawego ostatnio. Kiedyś kupiłem bardzo podobny do tego, bodajże McNeala w cenie ok. 100 zł i teraz szukam za podobną cenę. Ktoś, coś?
                      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                        Dwa pytania ode mnie :

1. Czy ktoś orientuje się w jakiej mniej więcej są t-shirty Hollistera w ich sklepie w Galerii Mokotów?
                        Drogie generalnie nie są w tej chwili, bo trwa tam wyprzedaż. Jest inny problem- nie wiem jak tam aktualnie u Ciebie z gabarytami, ale na mnie ichniejsze t-shirty są zwyczajnie za małe- ich największe koszulki (XL) są na mnie opięte jak na ostatnim pedale- totalnie za małe, więc mimo że pare wzorów mają niezłych, to nie mam szans na t-shirt od nich.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          Drogie generalnie nie są w tej chwili, bo trwa tam wyprzedaż. Jest inny problem- nie wiem jak tam aktualnie u Ciebie z gabarytami, ale na mnie ichniejsze t-shirty są zwyczajnie za małe- ich największe koszulki (XL) są na mnie opięte jak na ostatnim pedale- totalnie za małe, więc mimo że pare wzorów mają niezłych, to nie mam szans na t-shirt od nich.
                          Hehe, ogólnie noszę L, więc może w XL się wcisnę, skoro mają taką rozmiarówkę. Chyba wiem o co Ci chodzi, bo mam wiatrówkę Philipa Louisa XXL i jest w sam raz. A " drogie generalnie nie są ", to jaki to jest rząd wielkości? Liczę studenckim portfelem
                          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Szczerze mówiąc to nie pamiętam, ale chyba po przecenie sporo poniżej 100 zł. Ale głowy uciąć nie dam. A co do rozmiaru to jak nosisz L to możesz mieć problem z t-shirtami tam.
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ok, dzięki za odpowiedź. To jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z Hollisterem i Abercrombie? Te dwie firmy się połączyły, czy to dwie oddzielne? Bo różne rzeczy słyszałem i się pogubiłem z tym już nieco

Komentarz

• Hollister - lifestyle brand by Abercrombie & Fitch...
                                podpis under construction

Komentarz

Pracuję...
                                X