Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Paluch
    ja mam kapcie lacosty, chujowe som bo sie psujom
    Bazarówy!

Dopłac 500zł i bedziesz miał oryginalne, które beda służyc przez lata..
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Trzeba poczekać aż się kolegom znudzi rozmywanie

Komentarz

Zamieszczone przez kkk
        Trzeba poczekać aż się kolegom znudzi rozmywanie
        NIgdy sie nie znudzi, Rozmywanie nigdy się nie znudzi !

jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Zamieszczone przez Doktor
          Bazarówy!

nie bazarówy tylko z ameryki panie

taka prawda że buty lacosty to rozklapiochy są i zimy nie porafią wytrzymać!

Komentarz

Zamieszczone przez Doktor
            Bazarówy!

nie bazarówy tylko z ameryki panie

taka prawda że buty lacosty to rozklapiochy są i zimy nie porafią wytrzymać!
            Bo tam gdzie je produkują nie znają pojęć śnieg, błoto, mróz. Poza tym buciki przeznaczone są do tego żebyś przeszedł parę metrów z wypasionego dżipa do klubu fitness a nie szlifował warszawskie bruki całą zimę.

Ja niedawno do pracy ubrałem się podczas letniej wyprzedaży w autlecie Piaseczno.

Komentarz

A ja sobie zrobiłem zakupy na po świątecznej wysprzedaży. 300 baksów poszło ale co mi tam, dawno nic sobie nie kupiłem.

Komentarz

800zl za spodnie

Komentarz

O! Dobrze, że temat powstał nie muszę uderzać do Casuala na priv
                  Możesz podać adres sklepu o którym pisałeś kilka tygodni temu?
                  +=

Komentarz

Zamieszczone przez Achmed
                    Możesz podać adres sklepu o którym pisałeś kilka tygodni temu?
                    Chmielna 26

Komentarz

Casual Corner, Chmielna 26 (wejść w bramę)

Dawno tam nie byłem, więc nie wiem co obecnie mają ciekawego, ale wpaść przy okazji zawsze warto
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Kilka adresów sklepów z butami Ecco w Centrum można poprosić?
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
                          Kilka adresów sklepów z butami Ecco w Centrum można poprosić?
                          Ecco
                          03-734 Warszawa, Targowa 72 - tel. 331 61 99
                          --------------------------------------------------------------------------------
                          Ecco Polska. S.j. Sklepy firmowe Warszawa, Freta 7/9 - tel. 636 20 29
                          --------------------------------------------------------------------------------
                          Ecco Shoes Poland. Sp. z o.o.
                          02-222 Warszawa, Al. Jerozolimskie 181 - tel. 608 44 10
                          Ecco. Sklep firmy Ecco Central & Eastern Europe
                          02-675 Warszawa, Wołoska 12 - tel. 541 36 32

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Komentarz

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Jej dziękuj, nie mnie

Zapamiętał.

Komentarz

Sklepy z HL w Warszawie :

WARSZAWA, C.H. PANORAMA, Aleja W. Witosa 31

WARSZAWA - BO SPORT TRAVEL, ul. Wał Miedzeszyński 377
                                WARSZAWA - CENTRUM JACHTINGU, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2

Sklepy Lacoste w Warszawie

Gant & Lacoste w C.H. Arkadia

Lacoste C.H. Galeria Mokotów

Lacoste ul. Nowy Świat 4

Komentarz

Pracuję...
                                X