Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CIUCHY - troszkę wyższa półeczka, casual itp..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    To Centrum Handlowe Reduta, jaki to przystanek autobusowy ?
    Berestecka.
    A: 127, 130, 178, 187, 191, 405, 517, 717 www.chreduta.pl
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Dzięki dzięki
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• P&C Reduta, pusto, muzyczka gra, milo fajnie sympatycznie ale przecen to tam nie ma. Tzn sa ale tylko koszule Berga itd. wszytko to same jak wszedzie. Inne rzeczy w cenach normalnych.

Van Graff ZT, rzeczywiscie kilka fajnych koszul, Peter&Fitch jakos po 100 - naprawde spoko i tam wroce w weekend.

Royal Colletion ZT, wszedlem i rowno szybko wyszedlem jak uslyszalem z ust jakiegos buraka "o lakosta" i jakiejs metroseksualnej meskiej pizdy "a co byscie dziewczyny powiedzialy jakbym kupil te dzinsy i je zwęzil" ...
        lezy cos o -50% ale nic nie wpadlo w oko.

P&C Galeria Mokotów, przed swietami jak bylem we wtorek wszystkie koszule Bossa były po 199PLN, zaskakujace ze dzis zostało ich tylko kilka, same dziwne rozmiary a juz dzis ceny po 299PLN. Podobnie z koszulami TH. Perfectstore

Royal Collection Galeria Mokotów, bez szalu.

I tak ***** spedziłem 3 godziny po pracy. Pierdole takie "przeceny", "sale" i inne "-ilestam%", wroce za miesiac jak juz beda naprawde przeceny a nie te tłumy sie jarajace ze byle gowno -40% co tak naprawde jest wielka sciema. Ja zarobic im nie dam.
        Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Sprzedam zimową czapkę Stone Island. Kolor bardzo ciemny zielony. Made in Italy. Nówka sztuka, z metkami.

Wiecej info na priv.
          Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Drogo tam, ale towar fajny, szczególnie pullovery.

Komentarz

• Tutaj też muszę się zgodzić z Casualem, Lacoste miało swój klimat jak nie było taką marką dla plebsu jaką jest teraz. Imprezka techno, dyskoteka we Władku, kluby w Warszawie - wszędzie widzisz od cholery aligatorów i mimo, że darzę tę markę dużą sympatią w moim odczuciu straciła bardzo wiele. Nie chodzi mi o liczbę podróbek bo mam to w dupie co ktoś sądzi o autentyczności mojej metki ale zawsze wychodziłem z założenia, że trzeba mieć swój styl i niestety w sytuacji kiedy zaczyna on być obowiązującym kanonem dla szerokich grup społecznych dla mnie bardzo często przestaje być na tyle atrakcyjny by go dalej pielęgnować - za to jest bodziec aby dalej szukać tego co jest dobre
              The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                I tak ***** spedziłem 3 godziny po pracy. Pierdole takie "przeceny", "sale" i inne "-ilestam%", wroce za miesiac jak juz beda naprawde przeceny a nie te tłumy sie jarajace ze byle gowno -40% co tak naprawde jest wielka sciema. Ja zarobic im nie dam.
                Ja się tak zastanawiam czy styczeń będzie taki tradycyjnie przecenowy ...
                W sumie jak cały świat zaczął ''impreze'' już w grudniu to się zastanawiam czy oni wogóle mają jeszcze towaru na styczeń i czy po prostu styczeń nie będzie pełnił roli lutego z zeszłych lat - czyli wkraczania nowych modeli = nowych cen.

Dzisiaj tak luźno pogadałem we Wranglerze (który nie jest wyznacznikiem przecenowym) ale jak chciałem spodnie w interesującym mnie modelu to pokazała mi słownie jedną pare na cały sklep (jk zawze miałem ze 4 , 5 do wyboru). Pytam się jej czy może w styczniu będzie więcej..powiedziała że tak, bo na początku już nowe dostawy dostają. Wnioskuje po tym koniec przecenowego szału (przynajmniej u nich).

Komentarz

• Koszulencje idealnie na sylwestra w Zarze ze 149 na 99, więc nie jest źle.
                  Może się ktoś jeszcze jutro przeleci i nową kreację przyodzieje ja potrzebuje

Komentarz

• Zamieszczone przez p-i-o-t-r-e-k-p Zobacz posta
                    Koszulencje idealnie na sylwestra w Zarze ze 149 na 99, więc nie jest źle.
                    Może się ktoś jeszcze jutro przeleci i nową kreację przyodzieje ja potrzebuje
                    No te w Zarze fajne - jakby ktoś się gubił to już wyczaiłem że 38 = M , 42 = L
                    Chociaż z drugiej strona ta wizyta mi uświadomiła że musze trochę bebecha zrzucić

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                      No te w Zarze fajne - jakby ktoś się gubił to już wyczaiłem że 38 = M , 42 = L
                      Chociaż z drugiej strona ta wizyta mi uświadomiła że musze trochę bebecha zrzucić
                      No to samo miałem z tymi rozmiarami, ale zapamiętam do końca życie, hehe.
                      Jeszcze dodam, że w Promie u TH -30% ale jak dla mnie to nadal ceny z kosmosu. (Pasek 359zł -30% dziękuje nie tym razem).

Komentarz

No to samo miałem z tymi rozmiarami, ale zapamiętam do końca życie, hehe.
                        Jeszcze dodam, że w Promie u TH -30% ale jak dla mnie to nadal ceny z kosmosu. (Pasek 359zł -30% dziękuje nie tym razem).
                        No właśnie też bylem w Promenadzie Tez zajrzałem znów do TH i luknąłem na jeansy z ciekawości. Zazwyczaj jak już były przeceny to tych po 5 stów, w Klifie przecenione są 2,3 pary z pierwotną ceną 380 więc różniczka jest.

Komentarz

• Kempes, a jeszcze tak z ciekawości. Kupiłeś coś w ogóle? Będę musiał po nowym polatać po centrach Będę KING OF SALE

Komentarz

Kempes, a jeszcze tak z ciekawości. Kupiłeś coś w ogóle? Będę musiał po nowym polatać po centrach Będę KING OF SALE
                            Chodzi o Promenadę ? TH ?
                            Nie, nic (poza jedną tą koszuliną Zarową, z TH mam podobne odczucia co Ty, żeby kupić w takiej firmie za taką cene coś mnie musi naprawdę ukłuć w oko)

Ale ja już po 3 dniowym maratonie więc w sumie do Promenady wpadłem dla relaksu bo blisko i nic nowego niezwykłego nie znalazłem dla siebie

Komentarz

• Chodziło o Promę. No to widzę, że koszule z Zary mają wzięcie

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

Ja tam za dwa identycznej jakości produkty zapłaciłem w sumie 99PLN. Różnią się haftem, fakt nieco mniej prestiżowy. ale chyba jakoś to przeżyję I nie mówicie że nie są identyczne, bo kiedyś bezczelnie wziąłem dwie polóweczki i porównałem materiał, kołnierzyk, ściągacze a nawet guziki - wszystko to samo. Jedyna różnica w metka i cena. No ale kto co lubi.
                                No, własnie. To jest, ze tak powiem sedno moich przemyśleń. Skoro często (nie mówię, że zawsze) różnicą nie jest kwestia jakości tylko metka i nazwa to kupowanie tego droższego można wytłumaczyć na dwa sposoby. Lans/dowartosciowanie lub (i tu niech kazdy sobie dopowie). I teraz o co mi chodzi. Jak można lansowac się czymś co jest fajne, bo kosztuje x, natomiast osoba Y lata rok po sklepach, zeby produkt kosztujacy x kupić za 10%X?

Zastaw sie, a postaw sie? Mozna napisać brutalniej..

ps. inna sprawa, że to zależy też od zarobków. Nie potrafię powiedzieć, czy jeśli za kilka lat nie będę zarabiał kilka tysięcy PLNów więcej, to nie będę kupował tych droższych. Ale wtedy będzie mnie na to stać i tu wracamy do istoty postu Z.
                                No, ale wtedy (nie zaglądajac Ci do portfela ) bedzie Cie na to stać i podejrzewam, ze nie bedzie Ci sie chciało dupy ruszyc, by latac po outletach etc. To jest troche jak w opowiesci sylwestrowej Ziemkiewicza. Pisze, ze zyje na wsi, ktorej podzial jest wyrazny na dwa obozy. Biednych, tutejszych wiesniaków i bogatych przyjezdnych, ktorzy wprowadzili sie by uciec z miasta. Wiesniacy odpalaja sto razy wiecej petard i fajerwerków niz biedacy (WIEM, ze ten przyklad jest tendencyjny, ale przydaje sie wyjatkowo by wspomóc moje argumenty).

ps2.
                                d) ot ubrania dla dobrze zarabiajacej klasy sredniej.
                                myślę, że to jest najbliższe prawdy. Dobrze zarabiasz, chcesz dobrze wyglądać, a dobry wygląd zazwyczaj identyfikowany jest z tzw. "prestiżowymi" markami. Mnie to nie razi do momentu, aż ktoś nie lata po mieście w ciuchach na które "nie chciałby nawet splunąć gdyby nie miały aligatora".

No, to tu pełna zgoda. Motyw lepsze gówno z logo niz zacny produkt bez to podejscie hmm... nowobogackie. Przynajmniej ja to tak odbieram. Takie staranie sie pokazac "patrzcie, mimo, ze mnie nie stać, to to nosze, zaciskam pasa, oszczedzam, ale jestem kims". Generalnie mozna by tu teraz rozpoczac dyskusje o upadku spoleczeństwa, w którym liczy sie nie to kim jestes, a to co nosisz (no ale darujmy sobie ). Wystarczy przejsc sie po chmielnej czy nowym swiecie i podpatrzec lansujacych sie gimazjalisto/licealistów. I wiadomo bedzie o czym mówie.

I won mi od Reserved
                                A ja pół szafy mam reserved
                                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X