Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłownia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Siłownia

Wiem, już taki temat był.
    Ale zaginął i postanowiłem utworzyć nówkę
    Najwyżej umrze śmiercią naturalną.

Ćwiczy ktoś?

PS. Do tematu zainspirował mnie niesamowity martwiak w wykonaniu Boltona.
    http://pl.youtube.com/watch?v=dKlentk2H_o
    Biedny kręgosłup

Picie piwa też się liczy ? :>
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176
      próbował ktoś tego kiedyś?? jak tak czy są takie same efekty jak widać tam na załączonych obrazkach?? Nie mam dużego zapału więc za niesprawdzone rzeczy sie niebiore.

Komentarz

Znacie jakąś dobrą stronę, bo właśnie pod choinkę spodziewam się ławeczki z modlitewnikiem i szukam czegoś jakie ćwiczenia wykonywać, z jaką częstotliwością i jak się je wykonuje? Bo słabo się znam. Dopiero zaczynam i by się przydało. Proszę o pomoc kogoś kumatego w tej dziedzinie.
        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

www.kulturystyka.pl
          www.sfd.pl
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Zamieszczone przez outdoor
            http://www.kulturystyka.o...php?storyid=176
            próbował ktoś tego kiedyś?? jak tak czy są takie same efekty jak widać tam na załączonych obrazkach?? Nie mam dużego zapału więc za niesprawdzone rzeczy sie niebiore.
            Efekty ... przytyłem 3 kilo
            Jeżeli chodzi o nie wiadomo jaki "kaloryfer" to nie stwierdzono
            Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
            Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

ze tak powiem jest tu wszystko

http://www.sfd.pl/
              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Zamieszczone przez outdoor
                http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176
                efekty widac przy płaskim brzuchu jak masz fałdki :P to wyrobisz sobie mięśnie jedynie.

A6W jest baardzo fajnym zestawem (chociaz nigdy nie skończylem ) jednak wszystko zalezy od tego czego oczekujesz - zrzucenia brzucha czy rzeźby.

do tego trzeba miec duzo zaparcia i najlepiej polaczyc z bieganiem, jakas małą dietką a efekty przyjdą

Komentarz

Weider - dobry na wyrzeźbienie mięśni, którego już są zbudowane O brzucholu mówię.
                  Na początek polecam ABS II.

Ciunek, odpuść sobie ławeczkę i hantle, zaoszczędzisz i pieniądze i czas na bezsensowne machanie. No chyba, że chcesz z upływem czasu budować sobie w domu przyzwoitą siłownię, jak nie, zapisz się lepiej do klubu.

edit
                  Ewentualnie, jak opcja z ławką i hantlami jest już nieodwołalna, to dokup sobie gryf (sztangę) i absolutne minimum będziesz miał zapewnione

Komentarz

Co do A6W, to trzeba jednak wcześniej trochę wytrzymałości mięśni brzucha mieć. Ja np. A6W zamierzam robić dopiero po rocznym treningu brzucha na siłowni, bo inaczej jest ciężko.

Zamieszczone przez Ciunek1916
                    Znacie jakąś dobrą stronę, bo właśnie pod choinkę spodziewam się ławeczki z modlitewnikiem i szukam czegoś jakie ćwiczenia wykonywać, z jaką częstotliwością i jak się je wykonuje? Bo słabo się znam. Dopiero zaczynam i by się przydało. Proszę o pomoc kogoś kumatego w tej dziedzinie.
                    Polecam http://www.kulturystyka.pl/atlas/.

Komentarz

No właśnie mi chodzi o zrzucenie brzucha na siłownie nie mam zabardzo czasu wiec moge sie tylko ograniczyć do domowych wieczornych ćwiczeń. I jak tu utrzymać ciało w normalnych proporcjach w dzisiaejszym świecie Na czym polega ten ABS II

Komentarz

Pojęcie 'zrzucić brzuch' jest tak naprawdę nierealne - tłuszcz zrzucasz równomiernie z całego ciała, a ćwicząc bebech możesz go wzmocnić/wyrzeźbić.

Zacznij od aerobów - czyli bieganie, pływanie (to jak najbardziej polecam) czy jazdę na rowerze, w dalszej kolejności ćwiczenia brzucha - no i oczywiście zalecenia żywieniowe (bo tylko przy chęci minimalnej redukcji, o diecie chyba mowy być nie może, a dobrze by było).

Co do ABS - google zaprasza

Komentarz

Zamieszczone przez Gutek
                          Weider - dobry na wyrzeźbienie mięśni, którego już są zbudowane O brzucholu mówię.
                          Na początek polecam ABS II.

Ciunek, odpuść sobie ławeczkę i hantle, zaoszczędzisz i pieniądze i czas na bezsensowne machanie. No chyba, że chcesz z upływem czasu budować sobie w domu przyzwoitą siłownię, jak nie, zapisz się lepiej do klubu.

edit
                          Ewentualnie, jak opcja z ławką i hantlami jest już nieodwołalna, to dokup sobie gryf (sztangę) i absolutne minimum będziesz miał zapewnione
                          Sztanga będzie na pewno. Już prawie uzbierałem na gryf i na pierwsze ciężarki do niego Póki co więcej mi nie trzeba. Na siłkę to szczerze, nie chce mi się ganiać i czasem nie mam kiedy, a tutaj mogę sobie codziennie trochę pomachać, a nawet jak nie to w każdej chwili

Dzięki wszystkim za rady z wyborem stronki !
                          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Oho, jest mój temat

Dzisiaj klata i biceps Czyli zestaw imprezowy

24, 25, 26 grudnia- w te dni siłownia nie czynna. Ja przeżyje, ale znam typów, którzy 23 schowają się po treningu w sraczu i tam przekimają noc, byle tylko dzwigać przez następne dni

W Sylwestra jak zwykle tysiąc osób na metr kwadratowy będzie Niedzielni pakerzy
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Żadne codziennie
                              Zacznij od ułożenia planu treningowego i diety (obowiązkowo - jest dobre żarcie, są efekty!), a zobaczysz jak szybko pójdziesz do przodu.
                              Służę pomocą

edyta

Każualny, jaki staż, jakie wyniki w bojach?

Komentarz

Pracuję...
                              X