Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłownia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Siur.
    "Ławeczka i hantle" - faktycznie, nieściśle się wyraziłem, chodziło mi, raz - że na takim zestawie naprawdę nie da się zrobić podstawowych ćwiczeń (wyciskanie, przysiad, martwy, wiosło, żołnierskie). Dwa, że automatycznie pod to pojęcie 'podłączyłem' nieuporządkowany, bylejaki trening (klatka + biceps codziennie), bez planu czy diety.
    To dobrze wiedzieć, bo takowy zestaw (ławka, gryf, obciążenia, sztangielki) posiadam od prawie roku już i jakoś do tej pory nie miałem problemu z ćwiczeniem wszystkich partii mięśni - klatka, plecy, biceps, triceps, barki, nogi...

A czemu posiadanie ławki miałoby wykluczać dietę i plan treningowy to już zupełnie nie wiem.

Komentarz

Niektórzy nad dziewczyny przekładają własną grabę. I dobrze im z tym.

Inaczej nie umiem skwitować tego co mówisz, zresztą - będę się trzymał zdania, że na początek najlepsza jest ogólnorozwojówka.

Co to za rozkład, kiedy zaczynasz od barków, a nazajutrz klata? We wtorek góra klatki i barki praktycznie są zakwaszone, więc moc w wyciskaniach automatycznie leci w dół.

edit
      to było do Fuksa.

---
      Zajacc - o gryfie i obciążeniu nie było mowy w pierwszym poście, stąd moja reakcja. Potem kolega dodał, że te dwa elementy dojdą, więc zamilkłem. Tyle.

Komentarz

2dzien-klatka
        3dzien-plecy

z tego co wiem dużych partii mięśniowych nie powinno się robić niemalże razem.
        Zapiszcie się na sztuki walki, bo samą siłownią niewiele wskóracie. No chyba że jestescie wielkimi chamami, których ciężko ubić. Ale tacy rzadko się trafiają
        Niesłusznie Skazani

Komentarz

Zamieszczone przez Gutek
          Co to za rozkład, kiedy zaczynasz od barków, a nazajutrz klata? We wtorek góra klatki i barki praktycznie są zakwaszone, więc moc w wyciskaniach automatycznie leci w dół.
          dlatego napisałem przed 'np',lecąc partiami pokolei jakie mi się przypomniały.
          proponuje uwazniej czytac i mniej sie madrzyc.

Komentarz

Staram się jak mogę.
            Po prostu, nie trafia do mnie to co mówisz - bo nie przedstawiłeś żadnych argumentów za takim treningiem, poza tym że 'ludzie ćwiczą i nie narzekają".
            Ludzie robią różne dziwne rzeczy i na nie nie narzekają - co nie znaczy że jest to dobre.

A ja jestem zawsze otwarty na ARGUMENTY.

Komentarz

ARGUMENT:
              Mozna cwicz czesto i mniej intesywnie,
              mozna cwiczyc rzadko i intensywniej.
              Kto co woli i jak lepiej sie czuje.

Komentarz

No pewnie.
                Nigdzie nie powiedziałem, ze sam typ treningu jest do dupy, ale wciaz nie widze argumentu ze dla DEBIUTANTA na silowni jest to odpowiedni trening.

Bo sam planowałem trójbojową pięciodniówkę w okolicach ferii

Komentarz

Gutek- jak na taki wiek i jak na fakt, ze tak krorko dzwigasz i to musze przyznać, że ogarnięty jesteś. tylko wiesz- miej swiadomość, ze duzo to Ty juz chłopie nie urośniesz (w zwyz ), skoro w takim wieku za dzwiganie się łapiesz (a przymajmniej tak ponoć zwykle jest).

Zamieszczone przez DobryChłopak
                  Zapiszcie się na sztuki walki, bo samą siłownią niewiele wskóracie.
                  Przychodzi na pakerni taki moment że tak powiem znudzenia, kiedy dochodzisz do wniosku, że przy tej wadze nie da sie wiele więcej osiągnac- i to jest doskonały moment na zapisanie się na sztuke walki. brat tak ma- w wieku 17 lat wyjebał 115 na klate i cstwierdził, ze starczy- pora sie lać Osobiście juz dawno bym sam poszedł ta drogą, ale lekarz niestety nie pozwala (problemy ze zwrokiem konkretnie, nie chodzi o sama wade bynajmniej). Niemniej Kafar ma całkowita racje.

Zamieszczone przez Gutek
                  Martwego i siadu nie robisz?
                  Jeslipytanie do mnie (a pewien nie jestem) to odpowiadam, że nie :P
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Zamieszczone przez casual
                    Gutek- jak na taki wiek i jak na fakt, ze tak krorko dzwigasz i to musze przyznać, że ogarnięty jesteś.
                    XXI wiek, internet powszechnie dostępny, kilka wieczorów na sfd.pl i każdy andrzej byłby "ogarnięty". Bez urazy oczywiście.

Komentarz

Wzrost mnie nie rusza za bardzo, mam 188cm...
                      Jest dokładnie tak jak mówi Zajacc, z racji tego, że się w to wkręciłem szukałem wszelkiego info na wszystkich frontach, internet naturalnie był jednym z nich.
                      Chyba, że to był jakiś zarzut?

wracam do chemii
                      zagrożenie z przedmiotu ścisłego to hwdp

Komentarz

Nie zarzut. Stwierdzenie. Słuszne, jak sam przyznałeś. Z resztą jakbym sam tak kiedyś nie robił...

Komentarz

ja zasuwam na drążku i jest ok, mam 7-8 ćwiczeń na różne górne partie mięśniowe, i efekt jest zadowalający
                          "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

Zamieszczone przez TZD
                            ja zasuwam na drążku i jest ok, mam 7-8 ćwiczeń na różne górne partie mięśniowe, i efekt jest zadowalający

:O :O :O

co wy wszyscy.

Komentarz

o przez 3 miechy dzien w dzien robilem pompki 3x ok.25,
                              oczywiscie juz nie robie

Komentarz

dyha, wyrwane z kontekstu
                                "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

Pracuję...
                                X