Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłownia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja to nie mówię co było po tych 6 miesiącach, dobiłem do 86, teraz spadło do 83, pewnie więcej nie spadnie ale rozchodzi się o to, żeby to co mi się wylewa zewsząd się zamieniło na mięśnie .
    Ja to jeszcze 200 metrów od maka, 3 kebaby w promieniu minuty na piechotę i ta jebana 40% zniżka dla firm w Telepizzy. A jak się człowiek w pracy nudzi to je...
    Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja zbiłem z 90 do 82 w trzy tygodnie (lekka dieta bez przesady, basen+sauna), ale jak znów zacząłem dojadać do wróciło szybciutko.
      Trzeba się wziąć od nowa, wracam na basen
      Na siłkę jakoś mnie nie ciągnie. Nie czuję potrzeby "przypakowania". Tylko żeby zrzucić to co zalega tu i ówdzie
      Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak tak Was czytam to tak jak bym widział siebie. Tak mocno wspierałem staranie Turków i ich akcejse do UE, że przytyłem 14 kg

Tak jak pisaliście najważniejsze są nawyki żywnościowe, które najtrudniej zmienić, a brak ruchu i 8 godzin na dupie przed komputrem napewno w tym nie pomaga.
        Ale trzeba zakasać rękawy, bo w ciepłe kraje lece i mnie jeszcze Green Peace z plaży do oceanu zepchnie
        Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Ta, tylko przy moim trenowaniu judo trzymali mnie cały czas w wadze do 55 kg Co do alko to nie za dużo pije, raz na jakiś czas(czytaj co 2 tygodnie).
          Tak poza tym dziękuję za rady
          "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Co dwa tygodnie to chyba każdy pałe zalewa, mówiłem o regularnym i intensywnym piciu, które jest sporo przeszkodą, gdy chce się coś osiągnąć na siłowni
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Co dwa tygodnie to chyba każdy pałe zalewa

Komentarz

• Nie opowiadaj bajek, że nie jak tak
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Komentarz

• Używając twoich słów twoja mama też co dwa tygodnie pałe zalewa?

Nie wrzucaj ludzi do jednego worka, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie "zalewam pały" co dwa tygodnie.

Nie to, żeby mi to przeszkadzało, ale nie mogę czytać takich tekstów opisujących "wszystkich"..

Komentarz

• Nie płacz, Ewka. I nie bierz tak wszystkiego dosłownie i od razu do siebie.
                    Zapamiętał.

Komentarz

• Nie łatwiej było napisać "Sorry zagalopowałem się", no ale zapomniałem ty się nigdy nie mylisz

Dobra już nie rozmywam

Komentarz

• odżywki o smaku zupy , poczytajcie , mozna zreszta kupic wieksza ilosc w promocji

http://www.mocnyblog.pl/2008/05/05/master-meal-test/
                        porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
                          odżywki o smaku kupy , poczytajcie , mozna zreszta kupic wieksza ilosc w promocji

Komentarz

• Niezły tur z Arnolda był:

http://pl.youtube.com/watch?v=3GYJtx...eature=related
                            Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              po przeczytaniu tytułu pomyślałem że się będzie Arnold z O'Sullivanem tłukł
                              Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                              ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                              Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                              Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Tak z ciekawości, ktokolwiek z forumowiczów działa coś w temacie trójboju siłowego / amatorskiego (a może i nie) strong man?

Komentarz

Pracuję...
                                X