Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostateczny Fight między-serialowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gałgan Zobacz posta
    dzisiaj powtorka pierwszej milosci godzine wczesniej i nikt nic nie powiedzial kuwa
    oj żałuj żałuj... Stefani dla mnie wygrywa no i Sabinka ładnie zgasiła towarzycho
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• co było w NW ?

Komentarz

• w piątki nie ma

Komentarz

• aaa no tak znowu Mroczka dali w PM JESZCZE JEDEN !

Komentarz

• Marta znalazła u Łukasza gumy w M jak Miłość
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Dzisiaj ogladalem po dluzszej przerwie Pierwsza Milosc. I tak jak sie spodziewalem Pawel zaczyna krecic ze swoja byla z domu dziecka.
              Ba! On chce miec je obie! Swoja droga to sam bym zadna nie pogardzil.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Swoja droga to sam bym zadna nie pogardzil.
                Marysia ma grubą dupę. Było to dokładnie widać w jakimś odcinku jak wsiadała na konia

Komentarz

• pamiętam

Marysia była lekko w szoku

Komentarz

• Czepiacie sie szczegolow.

Komentarz

• ta z domu dziecka chyba większy cyc ma o i zapomniałbym : ostatnio oglądam też na Tv4 Rodzinna Sorrano tyż mi się zwiduje

Komentarz

• Zamieszczone przez cyrylBazgrolarz Zobacz posta
                        ta z domu dziecka chyba większy cyc ma o i zapomniałbym : ostatnio oglądam też na Tv4 Rodzinna Sorrano tyż mi się zwiduje

Bułeczki większe i wyższa ten serial na Tv4 to też ostatnio oglądałem i nie mogłem z odcinka jak grali w piłe :d
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Btw. oglada ktos Spadkobiercow w niedziele o 20.30 na tv4? To ten "serial" grany na scenie przez czlonkow roznych kabaretow, gdzie w kazdej scenie musza improwizowac. Nie ma odcinka, zebym nie lezal na podlodze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Btw. oglada ktos Spadkobiercow w niedziele o 20.30 na tv4? To ten "serial" grany na scenie przez czlonkow roznych kabaretow, gdzie w kazdej scenie musza improwizowac. Nie ma odcinka, zebym nie lezal na podlodze.
                            Tam Ty czy ja, najlepsze jest to, że oni mają co odcinek deski z samych siebie. Zajebisty "serial"
                            JESTEŚMY SIŁĄ O JAKIEJ WAM SIĘ NIE ŚNIŁO!!

Komentarz

• Jeden z głównych bohaterów zacznie się nagle interesować mężczyznami. Serialowy Paweł (Rafał Mroczek) odnalazł swoją prawdziwą tożsamość!

Jak informuje "Na żywo", wielkie zmiany szykują się w jednym z ulubionych polskich seriali.

Komentarz

• Ktoś kumaty może mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie wrócił ojciec Igora? W coś tam zamieszany jest, ale dalej

Komentarz

Pracuję...
                                X