Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostateczny Fight między-serialowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    A szkoda, bo im jej mniej tym lepiej
    Szpitalne watki z jej udziałem w 3 sezonie wiały nudą, moze ja "odpala".
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Może w ramach podziękowań Nucky sprzeda ją czarnuchom
      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Najlepszy komentarz do najnowszego HIMYM.

Komentarz

• Weekendowe historie na viva czyli Trudne sprawy 2

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Zamieszczone przez hatak.pl
            Pomimo tego, że szumnie ogłaszano 5. sezon serialu "Czas honoru" ostatnim, stacja TVP 2 oficjalnie decyduje się na realizację 6. serii!

Informacje o 6. sezonie krążyły od jakiegoś czasu. Były nawet zamówione scenariusze, ale do dziś nie było zielonego światła na realizację.

Z oficjalnej strony serialu dowiadujemy się, że właśnie trwają przygotowania do uruchomienia produkcji. Kolejny sezon zadebiutuje jesienią.
            http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/czas-honoru

Komentarz

• Ja dopiero od miesiąca oglądam czas honoru i trzeba przyznać, że serial świetny. Skończyłem 3 sezony i każdy na dobrym poziomie. Chyba "w sieci" czytałem o ich niedużym budżecie ( w stosunku oczywiście do zapotrzebowania), kręceniu głównie w zamkniętych pomieszczeniach itd, a mimo to śmiało mogę napisać, że ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Oby 4 i 5 sezon zbytnio nie odstawał od reszty

W takich produkcjach często jest tak, ze kręci się aż do momentu kiedy będzie znacznie spadać oglądalność-co prawie zawsze równe jest z obniżeniem formy w stosunku do pierwszych sezonów. Mam nadzieję, że nie będzie to tasiemiec, aż do upadłego i gdy obejrzę ostatni odcinek ostatniego sezonu powiem "szkoda, że to koniec".

Komentarz

• Wielka miłość, szpiegowska intryga i widmo zbliżającej się wojny. "Szpiedzy w Warszawie", wspólny serial TVP i brytyjskiej BBC z polsko-angielskimi gwiazdami w obsadzie na ekranach już od 11 stycznia.

-"'Szpiedzy w Warszawie' są połączeniem melodramatu z dziejącą się w cieniu nadchodzącej wojny intrygą szpiegowską, w wykonaniu najlepszych aktorów" - mówił podczas konferencji prasowej Dariusz Jabłoński, jeden z producentów serii. Scenariusz czteroodcinkowej serii powstał na podstawie książki Alana Fursta i ma pokazać polskim widzom zupełnie nowe spojrzenie ne II wojnę światową.

Serial opowiada o pułkowniku Jean-François Mercierze, który od początku II wojny światowej zostaje szpiegiem w ambasadzie Francji w Warszawie. Rasowy arystokrata, pełen uroku osobistego i niepodrabialnej klasy, weteran I wojny światowej i wojny polsko-bolszewickiej z 1920 roku, sprawnie lawiruje w świecie warszawskiej socjety i dyplomacji, gdzie aż kłębi się od międzynarodowych szpiegów – francuskich, niemieckich, polskich i radzieckich. Mercier ma zbierać informacje na temat planów Niemców. W Warszawie współpracuje on z Antonim Pakulskim, oficerem polskiego wywiadu, swoim dowódcą z 1920 roku, kiedy obaj walczyli w wojnie polsko-bolszewickiej. Choć służba pochłania go bez reszty, Mercier zakochuje się w pięknej Polce, pracującej dla Ligi Narodów.

"'Szpiedzy w Warszawie' to Alan Furst w najlepszym wydaniu - pełna napięcia, namiętna i zmysłowa historia miłosna, ukazana w kontraście do odgłosów nadchodzącej wojny (...) to nietypowe spojrzenie na II wojnę światową, widzianą oczami bohaterów, którzy od początku wiedzą, iż oni i ich rodacy będą musieli zmierzyć się z ciężarem nadchodzącego horroru" - mówił podczas konferencji w Warszwie dyrektor BBC Four Richard Klein.

Na planie produkcji spotkali się znakomici polscy i brytyjscy aktorzy. W rolę pułkownika Jean-Francois Merciera wcieli się David Tennant znany z serialu "Doctor Who", jednego z największych hitów brytyjskiej telewizji. Jego partnerką będzie zaś Janet Montgomery (serialowa Anna Skarbek), mająca na swym koncie między innymi rolę w oscarowym "Czarnym łabędziu" Darrena Aronofsky’ego. W postać Antonioego Pakulskiego wcieli się Marcin Dorociński. Oprócz niego na ekranie zobaczymy też innych polskich aktorów: Mirosława Zbrojewicza, Magdalenę Popławską, Annę Czartoryską.

Serial wyreżyserowała Coky Gierdoyc, spokrewniona z Jerzym Giedroyciem, słynnym redaktorem paryskiej "Kultury". Reżyserka znana jest polskiej publiczności dzięki znakomitemu serialowi "Sherlock", który klasyczną powieść Conan Doyle’a przenosił we współczesność jednocześnie zachowując ducha literackiego oryginału.

W pracach nad "Szpiegami w Warszawie" wzięli też udział operator Wojciech Szepel i scenarzystka Ewa Skoczkowska. Scenariusz autorstwa Dicka Clementa i Iana la Frenaisa powstał na podstawie powieści Alana Fursta pod tym samym tytułem (wydanie polskie Sonia Draga 2011). Zdjęcia zostały w całości nakręcone w Polsce: na warszawskim Starym Mieście, a także w Nieborowie, Krakowie i Chabówce.

"Szpiedzy w Warszawie" to pierwsza fabularna koprodukcja TVP i BBC. -"Jeśli Brytyjczycy są najlepsi na świecie, to my od nich nie odstawaliśmy" – twierdzi Dariusz Jabłoński, podkreślając, że po realizacji projektu BBC chce dalej współpracować z TVP i widzi w niej równoprawnego partnera.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się 11 kwietnia i trwały do czerwca 2012 roku. Produkcja trwała blisko rok. Realizowały go Fresh Pictures i Apple Film Production na zlecenie BBC Worldwide oraz Telewizji Polskiej przy współpracy Programu Unii Europejskiej Media.

Czteroodcinkowy mini-serial zadebiutuje w telewizyjnej Jedynce 11 stycznia, a kolejne odcinki emitowane będą w kolejne piątki.
                http://www.culture.pl/kalendarz-peln...ce-na-ekranach

Nie wiem jak Wy, ja tam jestem ciekawy
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez hatak.pl
                  Stacja Showtime postanowiła rozdzielić emisję swoich dwóch hitowych seriali: "Dextera" i "Homeland". - Nasz plan to użycie seriali, które odniosły sukces do pomocy, przy wypromowaniu następnej generacji produkcji stacji Showtime - powiedział Nevins. W ten sposób "Dexter" z ósmym sezonem powróci do ramówki już latem, a dokładnie 30 czerwca. Razem z nim stacja Showtime emitować będzie nową produkcję pod tytułem "Ray Donnovan". Wcześniejsza premiera "Dextera" nie wpłynie na jego produkcję. - To nieco mniej wakacji i nieco mniej wolnego dla obsady i producentów. Zapewniam jednak, że zostali o tym poinformowani odpowiednio wcześniej - dodał Nevins.

Z kolei premiera 3. sezonu "Homeland" została zaplanowana na 29 września. Produkcja zostanie przesunięta w miejsce, gdzie dotychczas emitowano "Dextera". Z kolei po "Homeland", na stacji Showtime zadebiutuje kolejny nowy serial - "Masters of Sex".
                  Nie ma również potwierdza, zeby 8 sezon Dextera, był ostatnim.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?feature...v=A66ARmx0wNo#! myśle, że tutaj będzie lepiej wrzucić
                    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Panowie, czy możecie polecić jakiś dobry serial amerykański. Moja przygoda z serialami się skończyła kilka lat temu na Lostach i Prison Break. Chętnie by teraz obejrzał, bo mam trochę więcej wolnego czasu. Zastanawiam się na tym Dexterem.
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Ja polecam Sons of Anarchy.Dextera też oglądam ale z sezonu na sezon coraz słabszy ,więcej propozycji znajdziesz w temacie filmowym...
                        "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• The Sopranos, The Wire, Breaking Bad, Homeland - wszystkie z kategorii sensacyjno-kryminalne
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
                            Panowie, czy możecie polecić jakiś dobry serial amerykański. Moja przygoda z serialami się skończyła kilka lat temu na Lostach i Prison Break. Chętnie by teraz obejrzał, bo mam trochę więcej wolnego czasu. Zastanawiam się na tym Dexterem.
                            Homeland.
                            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Dobra, a powiedzcie mi jeszcze, gdzie mogę znaleźć angielskie napisy po seriali. Bo przez Napiproject i napisy.info jest ich strasznie mało.
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Napisy24.pl, grupahatak.pl
                                A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

Pracuję...
                                X