Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostateczny Fight między-serialowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie psioczę i oglądam z ciekawością ale wątki osobiste zaczynają tam odgrywać zbyt dużą rolę.

Komentarz

• Kolejna ladacznica w historii polskich seriali...Kasia z m jak miłość dogania Marysie

Komentarz

• Obejrzałem ostatni odcinek czasu honoru i... wow, szczególnie jedna scena rozwaliła mnie na łopatki i byłem w niemałym szoku. Godnie. Ciekawe co wyjdzie z 6 sezonu.

Komentarz

• Tylko błagam, niech tylko nikt się tutaj nie wyłamię i nie napiszę co się stało w ostatnim odcinku Unikam wszelkich forum, czy strony na facebooku żeby tylko przypadkiem nie przeczytać zakończenia..

Niecierpliwie czekam na niedziele a tymczasem przypominam sobie poprzednie serie na dvd

Komentarz

• Wytrwałości

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
              Obejrzałem ostatni odcinek czasu honoru i... wow, szczególnie jedna scena rozwaliła mnie na łopatki i byłem w niemałym szoku. Godnie. Ciekawe co wyjdzie z 6 sezonu.
              Popieram przedmówce, się działo.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Będzie 6 sezon ?
                Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                  Będzie 6 sezon ?
                  Wszystko wskazuje, że będzie.
                  „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                  Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                  Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                  Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Tylko o czym ten 6 sezon?? Ostatni odcinek to 10/10 pisałem zresztą o tym już w temacie filmowym... Jeszcze bardziej niepokoi mnie info, że ma się pojawić Urbańska czy Żmuda-Trzebiatowska oby nie przekombinowali
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                      Tylko o czym ten 6 sezon?? Ostatni odcinek to 10/10
                      E tam, dla mnie niestety za szybko pozamykane watki w jednym odcinku. Spokojnie fabułe finałowego 5 sezonu mozna było rozbic na kilka dodatkowych odcinków.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Fajnie byłoby zobaczyć wersję kinową Czasu Honoru obejmującą Powstanie Warszawskie

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          E tam, dla mnie niestety za szybko pozamykane watki w jednym odcinku. Spokojnie fabułe finałowego 5 sezonu mozna było rozbic na kilka dodatkowych odcinków.
                          Tylko przy kręceniu ten 5. sezon miał być ostatni, więc tak musieli zrobić. Mieli tyle odcinków i już, stąd po łebkach pokazanie wątków.
                          „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                          Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                          Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                          Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                            No właśnie jakbym miał dać minus ostatniemu odcinkowi to właśnie za to... zbyt szybko (zbyt łatwo?) pewne rzeczy zostały rozwikłane... z perspektywy czasu stwierdzam, że w pierwszych 5 odcinkach V serii akcja/historia była hmm zbyt rozwleczona... no i w związku z tym zabrakło czasu na wyjaśnienie zdecydowanie ważniejszych końcowych wątków
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Janka zabili
                              "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Niestety będzie VI seria :facepalm:

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...112012/9219474

Komentarz

Pracuję...
                                X