Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostateczny Fight między-serialowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cinuś Zobacz posta
    Znam i używam ale nie znajduje napisów...
    To znaczy że na 99% nie ma jeszcze :P

Komentarz

• Na kinomaniak.tv wszystkie odcinki, również te nowe są z napisami, chyba, że koniecznie chcesz mieć na dysku.
      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
      zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
      kiedy zegar życia się zatrzyma,
      spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
        Dagmara od Miksera nie jest w końcu w ciąży?
        No nie jest, już jej przeszło za to w na wspólnej Ola zacznie ćpać i ogólnie lecieć po bandzie hehe
        "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Zamieszczone przez TRCH Zobacz posta
          za to w na wspólnej Ola zacznie ćpać i ogólnie lecieć po bandzie hehe
          Żeby nie było z nią tak, jak z Bożenką w ''Klanie'' - że spali jednego skręta, a zaliczy zjazd jak po najczystszej kokainie.
          Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

Ja już jestem po dwóch odcinkach i napisy od napiprojekt.

Komentarz

• Pamiętniki z Wakacji z Heniem roz**bały system... Gdzie takich baranów sieją... ?
              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                Nie no 6 seria czasu honoru?? bez przesady. Dlaczego u nas muszą zawsze/przeważnie spieprzyć dobrą historię. Było zrobić 4 serie, ale umieścić w jednej z nich chociażby powstanie warszawskie. Zamiast dwóch serii powojennych, zrobić jedną ale dotyczącą powstania. Producenci pominęli je, bo twierdzili, ze nie ma $, budżet obcięty itd. no ale jeżeli miała by rzeczywiście wyjść 6 transza, to czy nie lepiej było zainwestować w motyw powstańczy??
                Tutaj się zgadzam...

Choć bardzo częste nawiązania do Powstania w obecnej serii daja nadzieję, że może dokręcą to jako serię, a może film... Przecież to mogłaby być serią z mniejszą ilością odcinków...
                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

spróbuj tu:
                  http://www.opensubtitles.org/pl/ssea.../idmovie-71346

do pierwszego odcinka są na bank, do drugiego jeszcze nie sprawdzaełem.
                  Serial wymiata

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Co do samego serialu pomijając pewne kwestie, gdzie mamy m jak miłość przeniesione w czasy wojny to jest ok. Są pewne niedociągniecia czasami rażące po oczach, ale sama idea jest bardzo dobra. Dla młodzieży (a sporo młodych ogląda serial) każdy materiał o tamtych czasach będzie jakąś lekcją nauki.
                    Oglądałem ze dwa odcinki.Może się czepiam, ale wg mnie na siłę próbują pokazać ,że Polacy robiący dla Ruskich byli też czasem mili i ludzcy.
                    Te tłumaczenia ,że tu jest teraz Polska i lepsze to(bycie dymanym przez Sowietów) niż wojna.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      Oglądałem ze dwa odcinki.Może się czepiam, ale wg mnie na siłę próbują pokazać ,że Polacy robiący dla Ruskich byli też czasem mili i ludzcy.
                      Te tłumaczenia ,że tu jest teraz Polska i lepsze to(bycie dymanym przez Sowietów) niż wojna.
                      W tym serialu pokazani są zarówno ludzie charakterni jak i Ci którzy poszli na ugodę. Ci drudzy są traktowani lekko z pogardą i z całkowitym niezrozumieniem przez tych pierwszych.
                      Polecam obejrzeć wszystkie odcinki, wszystkich serii. Jak dla mnie to jest fenomenalne i na pewno nie służy pokazaniu jak to za sowietów było "przyzwoicie" i wszyscy byli mili, ludzcy i lojalni. Przedstawiona jest bezwzględność komunistów, donoszenie tych którzy poszli na układ i rozterki moralne tych którzy nie walczyli z sowietami.

Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                      Nie no 6 seria czasu honoru?? bez przesady. Dlaczego u nas muszą zawsze/przeważnie spieprzyć dobrą historię. Było zrobić 4 serie, ale umieścić w jednej z nich chociażby powstanie warszawskie. Zamiast dwóch serii powojennych, zrobić jedną ale dotyczącą powstania. Producenci pominęli je, bo twierdzili, ze nie ma $, budżet obcięty itd. no ale jeżeli miała by rzeczywiście wyjść 6 transza, to czy nie lepiej było zainwestować w motyw powstańczy??
                      Ukazanie Powstania Warszawskiego wymagałoby środków finansowych jak chyba do amerykańskiej superprodukcji. Serial jest produkcji TVP więc skąd mają niby brać pieniądze skoro opłacanie abonamentu nie jest obowiązkowe?
                      Powstanie zostało pominięte w scenariuszu lecz losy bohaterów przez to są nie jasne i coraz to nowe fakty (często zaskakujące) budują ciekawość.

Komentarz

• Najpierw Majka, teraz Dagmara.. dupodajki!
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Poratuje ktoś napisami do dwóch odcinków 2 sezonu Homeland?
                          Właśnie Homeland. Coś słyszałem, ale czy warto?

Komentarz

• Warto i to bardzo. Drugi sezon też już się zaczyna rozkręcać
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Obejrzałem dotychczasowe odcinki piątego sezonu czas honoru i powiem że jestem zawiedziony. Dobrym pomysłem ktoś rzucił żeby akcja rozgrywała się w czasie powstania i na tym trzeba było oprzeć fabułę. Oglądnę do końca ale jakiś niedosyt pozostanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez ma_ch Zobacz posta
                                Obejrzałem dotychczasowe odcinki piątego sezonu czas honoru i powiem że jestem zawiedziony. Dobrym pomysłem ktoś rzucił żeby akcja rozgrywała się w czasie powstania i na tym trzeba było oprzeć fabułę. Oglądnę do końca ale jakiś niedosyt pozostanie.
                                Mi tam się zajebiście podobają a już ten najnowszy 5x9 Dzieje się

Komentarz

Pracuję...
                                X