Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostateczny Fight między-serialowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostateczny Fight między-serialowy

Mort sobie założył temat i się puszy,putinadę odwala i uzurpuję sobie rację do rozstrzygania tego sporu.

BASTA!!!!!

Teraz każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i zobaczymy
    308
    Ryszard L. /TaxiDriver/
    42,53%
    131
    Marek Z. /Rokendrolowiec z BP/
    3,57%
    11
    Roman H. /budowlaniec po przejściach/
    24,03%
    74
    bracia Mroczki
    10,39%
    32
    Ridż Forester /Moda na sukces/
    19,48%
    60
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Nie ma grześka zięby
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

o fak!! no ale trzech z jednego serialu?? poza tym on nie jest ciekawym bohaterem
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Białego gangsty, Kacpra Szpunara też nikt nie docenia.
        +=

Komentarz

NA Forestera nie ma ***** we wsi

Komentarz

Rysiek L bo reszty nie kojarzę.
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Zamieszczone przez daimler
              NA Forestera nie ma ***** we wsi
              Ale on po paru liftingach jest

Ryszard by za to ciekawie wyglądał po botoksie i liftyngu

Komentarz

Zamieszczone przez Flip
                o fak!! no ale trzech z jednego serialu?? poza tym on nie jest ciekawym bohaterem
                No ale co ja Ci poradze, że to najlepszy serial

Jak nie jest?!?!?!?
                No przecież jego ziomek to pudzian jest, prawdziwy kryminalista nie to co te pizdy, jebnął dzieciak niechcący(tej co ciagle w opałach jest), rozpił Romana co jeszcze?

Komentarz

ej,Ziemniaku jesteś ze 250 odcinków w plecy teraz ma bachora z Helą w opałach i ciepłe kluchy się z niego zrobiły-udupiła go embargo na melanż.

a Roman to dawno był rozpity i podobno na libacjach Grzegorz padał pierwszy na pysk.

i wogle na razie jest obiektywnie mało ciekawy

Komentarz

Zamieszczone przez Flip
                    ej,Ziemniaku jesteś ze 250 odcinków w plecy teraz ma bachora z Helą w opałach i ciepłe kluchy się z niego zrobiły-udupiła go embargo na melanż.

a Roman to dawno był rozpity i podobno na libacjach Grzegorz padał pierwszy na pysk.

i wogle na razie jest obiektywnie mało ciekawy
                    To jest plaskacz dla takiego fanatyka jak ja...

On jeszcze pokaże na co go stać!

Komentarz

pożyjemy,zobaczymy...

potem będzie ankieta który ma bardziej puszczalską córkę do wyboru Garbata,ŁatwaBożenka i "śliczna" Mania

Komentarz

Ridż. To chyba oczywiste.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

ale idą łeb w łeb... i Ridż czarny koń ankiety

morcie,Twój Maruś coś nisko lata,cud,że z Mroczkami wygrywa

Komentarz

Zdecydowanie Ryszard-Taksówkarz, myślę, że jest to postać niemalże kultowa.
                            ...

Komentarz

Nie ma lepszego od Ferdynanda Kiepskiego
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Pracuję...
                              X