Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto pil takowy wynalazek...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto pil takowy wynalazek...

Zwie sie "Mocny Warszawiak" i jest piwem w puszce poniekad.. Widzialem to cudo dzis/wczoraj na Kabatach w gablocie sklepowej. Mam nadzieje, ze nie smakuje jak "Czarny Kon", ktorego NIE DA sie pic a stwierdzily to najwieksze opoje. Im nawet napoj piwny Tesco nie straszny :buhaha:

Pewnie kolejny wynalazek. czarny koń, brrr.....nie przypominaj mi.
    Sadybiańska żuliganka

Komentarz

A pił ktoś "imperatora" z Jabłonowa? 8-

Komentarz

A "pił" ktoś browar marki "Lider Price" (czy jak się tam to pisze )

Nie polecam 8-
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
          A "pił" ktoś browar marki "Lider Price" (czy jak się tam to pisze )

Nie polecam 8-
          Z lider price piłem tylko czeskie piwo w półtoralitrowych plastikowych butelkach (całkiem, całkiem), natomiast polskich wynalazków po 1,20 zł nie tykam.

Komentarz

Ha!
            A kto z szanownych panów pił Pącz-Zapach do ciast?Było to w 0.5 l butelkach i mialo 60 %...było o smaku cytrynowym i pomaranczowym.Swego czasu Pącz robił furore bo kosztował grosze a walił w łeb straszliwie,szkoda ze skarbówka tak szybko kapneła sie ze ktoś sprytnie obszedł akcyze i pącz zniknoł ze sklepow.
            W Socho najtanszym piwem jest TaB zwany potocznie tabulatorem

ps

...tak,tak drogi Legarcie...godzina zero szybko sie zbliza :>
            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

TaB-a mocnego pilem na wyjezdzie w Szczecinie...obrzydliwe piwo...wole juz goolmany za 1.99 a CESKY LEZAK z "Leader Price" nie jest zly '8
              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Goolman jest dobry, jakby sprzedawali w butelkach to bylby kozakiem
                Co do lider szajsa, to raczej taki sobie i chyba ma malo obrotow, przynajmniej te w 1.5 litrowych butelkach.
                Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Zamieszczone przez Gruby
                  Goolman jest dobry, jakby sprzedawali w butelkach to bylby kozakiem
                  .
                  Wtakim razie jest, bo sprzedaja butelkowanego goolman'a.
                  Imperatora pilem mocno sredni.

Mam pytanko, widzial ktos piwo w proszku? znajomka mi powiedziala ze widziala cos takiego w geant w Fort Wola. czy to mozliwe?

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
                    [

Mam pytanko, widzial ktos piwo w proszku? znajomka mi powiedziala ze widziala cos takiego w geant w Fort Wola. czy to mozliwe?
                    Mi sie wydaje ze jest to rodzaj podpiwka,w smaku cos jak Karmi...

...uwielbiam Karmi.
                    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                      Zamieszczone przez Luk@s
                      [

Mi sie wydaje ze jest to rodzaj podpiwka,w smaku cos jak Karmi...

...uwielbiam Karmi.
                      hehe co zwykłe jasne pełne za gorzkie , pamiętaj co gdzie indziej pisałem o laktacji 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
                        To jest tzw. podpiwek. Można go kupić w okolicach mojej działki na której jutro będę. Kosztuje chyba złotówkę, a można z tego zrobić parę litrów.
                        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                          Zamieszczone przez Luk@s
                          To jest tzw. podpiwek. Można go kupić w okolicach mojej działki na której jutro będę. Kosztuje chyba złotówkę, a można z tego zrobić parę litrów.
                          Tylko jak się to już"ustoi"to trzeba uważać przy otwieraniu bo qmplowi pół chaty zalało :buhaha:
                          Zamieszczone przez Kiju
                          ...uwielbiam Karmi.
                          A Gingersa albo Redsa piłeś?Bo ja je bardzo lubie a Karmi cuś mi nie podchodzi.

Pzdr.

Komentarz

Zamieszczone przez Nova

A Gingersa albo Redsa piłeś?Bo ja je bardzo lubie a Karmi cuś mi nie podchodzi.

Pzdr.
                            Ja nie lubie piw ogólnie wcale,czy to bedzie Carlsberg czy TaB to maja dla mnie taki sam niedobry smak,nie lubie goryczy.
                            Redsa czy Gingersa moge wypić,jednak nie jestem jakims pasjonatem tych piw.
                            Co do Karmi to nie traktuje tego jako piwa tylko jako napoj ktory dobrze gasi pragnienie...i bardzo dobrze wpływa na trawienie.Np. w Belgii piją takie piwo do obiadów,łącznie z dziećmi.

Komentarz

O Boshhhhhhh,jak można pić karmi--największa ochyda jaka może być... .Lider price- kiedyś ,żeśmy tego ze 3 kraty wlali ...Jak sie nie ma hajsu to sie wlewa piwka typu goolman,ale np.Wojaki są tanie i dobre...:P Reds też huuuujowy....Nadaje się max na 2 łyki,dalej sie nie da pić
                              WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Pracuję...
                              X