Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki program P2P?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaki program P2P?

Zapewne duża część z was, korzysta z jakiegos programu typu P2P.
    Ciekaw jestem jaki to program, i jak polecilibyście innym (np.mi ).
    Napiszcie czy przez ten program mieliście jakieś kłopoty z kompem (virki itd.).
    Mam nadzieję, że doradzicie mi w odpowiedni sposób, tak abym na jakiś program się zdecydwał.

Re: Jaki program P2P?

Zamieszczone przez luqas
    Zapewne duża część z was, korzysta z jakiegos programu typu P2P.
    Ciekaw jestem jaki to program, i jak polecilibyście innym (np.mi ).
    Napiszcie czy przez ten program mieliście jakieś kłopoty z kompem (virki itd.).
    Mam nadzieję, że doradzicie mi w odpowiedni sposób, tak abym na jakiś program się zdecydwał.
    Nie ma nic lepszego niż WinMX . Używam od dwóch lat i nie mam żadnych uwag
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

www.imesh.com

Komentarz

Do muzyki najczęściej używam Soulseeka ( www.slsk.org ) - zwłaszcza jeżeli lubisz techno, albo muzę alternatywną, to tam znajdziesz prawdopodobnie najwięcej dla siebie, w tym całe albumy; jest tam masa rzadkich nagrań, które często nie były wznawiane nawet na CD

DC++ ( http://dcplusplus.sourceforge.net ) - też fajne, ale bardziej zdecentralizowane i trzeba się za to naszukać; jest tam za to więcej Polaków. Potrzebna jest tam tylko aktualniejsza lista hubów (mogę ci podrzucić)
        WinMX też używam, zwł gdy czegośnie mogę znaleźć gdzie indziej.

Inne m nie chodzą. Jak chodziło, to mialem KaZaA , ale jest to najbardziej zasyfione ze wszystkich
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

A ja polece wszystkiem bardzo bardzo fajny programik - eMule - jak sie go tylko odpowiednio skonfiguruje i bedZie sie mialo odrobinke cierpliwosci to zapewniam ze transfery beda wysokie - no wlasnie ale to trza duzo udostepniac
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

...
            Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

DC i eMule...
              Kazza syf...

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
                DC i eMule...
                Kazza syf...
                Dlaczego syf??Po powrocie z wakacji zastałem troche przemeblowany komputerek i nie było tam imesha,którego dotychczas katowałem,ale była właśnie kazaa i wcale nie narzekam,ale i tak sobie imesha ściągnąłem właśnie :P
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

eDonkey2000 lub eMule
                  dobry jest DC
                  a o Kazaa to nie będę pisał :fu:

Komentarz

Może i macie racje z tą Kazaa,ale ja nie jestem żaden zapaleniec,tylko nieraz sobie ściągne jakąś pioseneczke,raz na jakiś czas jakiś krótki filmik(jakąś awanturke...albo coś innego ):P
                    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Ja mam na kompie zainstalowanego Imesha, DC i eMule, a i tak korzystam tylko z Kazy. Przyzwyczaiłem się już do niej i nadal jest najpopularniejszym programem p2p więc można znaleźć różne rzeczy, których nie ma gdzie indziej. Co do wirusów to wystarczy antywirus i trochę rozsądku i to wszystko. Ja nigdy nie miałem z tym problemów więc was nie rozumiem. Może jak się ściąga rzeczy typu Fifa 2005, Quake 4 czy The Sims 2 zajmujących parę KB to ten problem występuje.
                      Nieznani Sprawcy

Komentarz

Hej, a który ma wersję pod linucha?
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

kazaa lite i imesh ,przez jebane firewalle nie moge sie bawic w eMule czy inne osiołki :/

Komentarz

najlepszy jest DC... kazdy album mp3 [czy film] jaki chce miec znajde wciągu pol godziny i sobie sciągam... eMule dobra rzecz - sa tam takie rzeczy jakich się nie znajdzie na innych programam - np. koncert Queenu na Wembley [800MB], kazaa - ***** kazee - ten programik uszkodził mi dysk twardy - bad blocks...

dc jest najlepsze tylko trzeba umieć szukać...

mecze NBA filmy np. o Jordanie Rodmanie sciągam sobie z FTPa, tak samo jak inne filmy - tylko trzeba miec znajomosci... hehe...

Komentarz

eMule i te torrentowe.
                              jak kazaa to tylko diet lub lite.

polecam bittorrenta lub burst!'a.

Komentarz

Pracuję...
                              X