Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forum nie spi! Forum czuwa! (temat czynny od 00:00 do 6:00)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaki "peace bracia" ?

Zresztą bartoszek to nie jedyny gamoń co z frajerami się brata.

Komentarz

• Zamieszczone przez G(L) Zobacz posta
      Peace Bracia Legioniści.
      ad.wczoraj.
      Jacy Legioniści? Czy można nazwać Legionistą osobę, która pomaga Polonistom? Chyba nie...
      Ostatnio edytowany przez Doni; 58550. Powód: Don, nie trzeba Cię znać, można po prostu wywnioskować to po twoich postach i prośbie o lajkowanie Polonisty. A kto się z czr
      11.11.13 MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. WSZYSCY NA MARSZ!!!

Komentarz

• Sosen rozwiń
        q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Doni Zobacz posta
          Jacy Legioniści? Czy można nazwać Legionistą osobę, która pomaga Polonistom? Chyba nie...
          Jakie pomaga człowieku, nie wierze w to że nikt z was nie ma żadnego starego znajomego który kibicuje konwiktorskiej, sorry ale podczas nagrywania jakiejkolwiek muzyki nie myśli się o tym że o stoi czarny frajer obok mnie czy coś, nagrywa się muzykę, czy ***** Peja gdy nagrywał z HG myślał o nie oni są z łazienkowskiej ja z Poznania trochę lipa jebac ich.... -.- Mam takie podejście i nie interesuje mnie zdanie innych.

Komentarz

• Popracuj nad prawidłowym formułowaniem zdań. Jak osiągniesz odpowiedni pułap, postaraj się je zamienić w słowo pisane.

Z gamoniami nie gadam eot.

e: szybko edytujesz.

Zajrzyj do tematu o grafitti. Raczej nie zrozumiesz ale spróbuj. Już był taki jeden co strony im robił. Nagrywasz z dziewczynami
            Moge dostać bana ale zasady trzeba mieć. A jak ich nie masz to wypier... do Króla lub na B-klase.

@Lolek - akurat to nie osoby z forum
            Ostatnio edytowany przez Sosen; 493.

Komentarz

• Łazienkowska z małej litery, Poznań z dużej
              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Don Zobacz posta
                Jakie pomaga człowieku, nie wierze w to że nikt z was nie ma żadnego starego znajomego który kibicuje konwiktorskiej, sorry ale podczas nagrywania jakiejkolwiek muzyki nie myśli się o tym że o stoi czarny frajer obok mnie czy coś, nagrywa się muzykę, czy ***** Peja gdy nagrywał z HG myślał o nie oni są z łazienkowskiej ja z Poznania trochę lipa jebac ich.... -.- Mam takie podejście i nie interesuje mnie zdanie innych.
                Nie zapominaj o interpunkcji . Ja akurat nie mam żadnego znajomego z Konwiktorskiej, bo z kur**** się nie zadaje. Punkt drugi http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12104

Komentarz

• Dzieje sie
                  Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
                    @Lolek - akurat to nie osoby z forum
                    Liczyłem na jakąś historyjkę na noc pikantkną niczym kartony Hanki czy ślub Maćka z Klanu
                    q[-_-]p

Komentarz

• Widząc co tu się dzieje, zaraz wbiją tu nabijacze postów

Komentarz

• Wiem, zawiodłem

Ale ogólnie niektórym sie popierdoliło w głowach i wśród frajerni z kurnika, kolegów szukają a raczej juz znaleźli. Bo koledzy z podwórka, bo rap nie zna granic, bo uj wie co jeszcze. Mam nadzieje, że czytacie to gamonie

Komentarz

• Swoje napisałem, wszystko wyjaśniłem.

Komentarz

• Mata, rozerwijta sie troche

http://www.youtube.com/watch?v=6TiSr...eature=related

A ja spiżdżam, o 7 pobudka i do roboty. Bawcie sie dobrze
                            Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
                              Mata, rozerwijta sie troche

http://www.youtube.com/watch?v=6TiSr...eature=related

A ja spiżdżam, o 7 pobudka i do roboty. Bawcie sie dobrze
                              Hit lata 2012

Komentarz

• Widzę, że znowu tu się dzieje ostatnio

Komentarz

Pracuję...
                                X