Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forum nie spi! Forum czuwa! (temat czynny od 00:00 do 6:00)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Komentarz

• Na weszlo.fm właśnie zadzwonili do Slawka Peszki, który chyba nie wiedział ze jest na antenie,a nawalony był jak Meserszmit i nie krył się z tym zupełnie - imprezka klika godzin po dzidiejsxym meczu
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Na weszlo.fm właśnie zadzwonili do Slawka Peszki, który chyba nie wiedział ze jest na antenie,a nawalony był jak Meserszmit i nie krył się z tym zupełnie - imprezka klika godzin po dzidiejsxym meczu
          https://twitter.com/grzesiu_allen/st...87919511572480

"Nie przerywaj mi jak polewam"
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Komentarz

• "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Komentarz

• Jestem tu, ludzi tłum...

q[-_-]p

Komentarz

• Jedno Miasto
                      I Jeden Klub
                      Legia Warszawa
                      Legia az po Grob

Komentarz

• ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                        Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Komentarz

• Komentarz

• Szukam jakiś kolegów z lubuskiego którzy jeżdżą na mecze.

Komentarz

• q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X