Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forum nie spi! Forum czuwa! (temat czynny od 00:00 do 6:00)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• otwieram pytankiem: gdzie mi naostrzą łyżwy od ręki? (ogólnie z łyżwami to mam mało do czynienia, a z ostrzeniem to w szczególności )
    podpis under construction

Komentarz

• http://www.osir-zoliborz.waw.pl/inde...page=lodowisko
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• to może zapytam inaczej, łyżwy ogólnie się ostrzy od ręki? w sensie zanoszę oni bach na maszynkę, dawaj dychę i za 5 minut gotowe? wybaczcie niepełnosprytne pytanie ale tak jak mówiłem, pierwszy raz jestem zmuszony interesować się łyżwami
        podpis under construction

Komentarz

• Na Stegnach od ręki takie rzeczy robią.

Komentarz

• Na Stegnach w 2 min gotowe
            q[-_-]p

Komentarz

• Wszyscy śpią?

Komentarz

• NIe
                W Slotomanie [email protected]
                Jedno Miasto
                I Jeden Klub
                Legia Warszawa
                Legia az po Grob

Komentarz

• Lodowisko pod Pajacem czynne? Dawno nie byłem
                  I na stegnach też jeździ się za frajer jak się ma swoje łyżwy?
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Na Stegnach nigdy nie było, nie ma i zapewne nie będzie za darmo chyba, że w dzień dziecka

http://wosir.waw.pl/stegny/cennik
                    q[-_-]p

Komentarz

• To wolę pod Pajaca iść za friko
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Komentarz

• E no nie śpimy - zwiedzamy
                        Zaraz po siostre mam jechać to się nawet nie kładłem..

jestem taki zajebany w akcji, że napisałem w temacie śmeisznych linków

Widzę Cielo, że teraz przerzucasz się na DragonBalla? Best of The Best!
                        "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Niech i Goku ma swoją chwilę chwały skoro nosi eLkę na sercu

Komentarz

• siemano nie bądziorno
                            Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Otwarte.
                              Tytuł video
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Idzemy spać, bo ciężko wstać, orkiestra proszę grać
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X