Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dewiantów drang nach osten

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
    Ja i jeszcze prare osob z tego forum sie znajdzie. Europride juz niedlugo, lec dopingowac kolegow!

Nie zesraj się z podniety.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Panowie nie przystoi trzymajmy jakiś poziom
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
        Panowie nie przystoi trzymajmy jakiś poziom
        Masz rację. Ja odpuszczam.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
          Bo ***** co? Nie mam nic do gejów, masz z tym problem?
          Rozumiem, że nie maiłbyś nic przeciwko liżącym się zawodnikom ale za to odnoszącym sukcesy na arenie międzynarodowej i na własnym podwórku ?

A teraz na poważnie ostatnie pytanie i kończymy czy chciałbyś oglądać takie zdjęcia zawodników reprezentujących Legię ?

Komentarz

• Jeżeli gość na boisku zapierdalałby za Legię, walczył i widziałbym, że zależy mu na sukcesach i jest ambitny...

Jego seksualność to nie jest mój problem, tak samo jak i Twoja.

PS. Ok, Panowie skończmy dyskusję. Być może za bardzo napadłem w pierwszym poście dotyczącej tej sprawy- i za to sorry. Zdania nie zmienię
            Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie ma co popadać w przesadyzm.

Po pierwsze w artykule pojawiło się info, że chłopak ma problemy ze swoją seksualnością - możliwe, że jest biseksualistą (lubi też kobiety).
              Po drugie, to zdjęcie mogło być prowokacją, zmontowane w Photoshopie.
              Po trzecie to, że całował się z facetem nie musi oznaczać, że dochodziło do czegoś więcej. Kobiety też czasami wymieniają pocałunki, a nikt ich nie nazywa lesbijkami.
              Po czwarte, jeżeli jest homoseksualistą, to władze Legii mogą mieć plan, aby nowy stadion zapełnić w części homosiami, coś w rodzaju - dajemy wam waszego, przychodźcie na mecze.
              Po piąte, jeżeli będzie dobrze grał, to kogo będzie interesować jego seksualność?

Komentarz

• Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
                Po czwarte, jeżeli jest homoseksualistą, to władze Legii mogą mieć plan, aby nowy stadion zapełnić w części homosiami, coś w rodzaju - dajemy wam waszego, przychodźcie na mecze.
                To by było dopiero fetowanie kaki

Komentarz

Nie ma co popadać w przesadyzm.

Po pierwsze w artykule pojawiło się info, że chłopak ma problemy ze swoją seksualnością - możliwe, że jest biseksualistą (lubi też kobiety).
                  Po drugie, to zdjęcie mogło być prowokacją, zmontowane w Photoshopie.
                  Po trzecie to, że całował się z facetem nie musi oznaczać, że dochodziło do czegoś więcej. Kobiety też czasami wymieniają pocałunki, a nikt ich nie nazywa lesbijkami.
                  Po piąte, jeżeli będzie dobrze grał, to kogo będzie interesować jego seksualność?
                  Jesteś jego menadżerem?
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                    Jesteś jego menadżerem?
                    ja bym nie wnikał jakie stosunki łączą elo123 z tym zbocz....wróć Biseksualistą
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

I można byłoby sadzać po dwóch fraglesów na jednym krzesełku na kolankach.
                      Więcej kasy by było.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        I można byłoby sadzać po dwóch fraglesów na jednym krzesełku na kolankach.
                        Więcej kasy by było.
                        O *****, padłem

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          ja bym nie wnikał jakie stosunki łączą elo123 z tym zbocz....wróć Biseksualistą
                          Żadne. Po prostu chłopak może eksperymentować - lepiej żeby obściskiwał się z kolesiami, niż np. pił albo ćpał.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                            Homoseksualizm to choroba
                            Ale jak ktoś jest chory to chyba nie powinien uprawiać zawodowo sportu?

Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
                            lepiej żeby obściskiwał się z kolesiami, niż np pił

Zamieszczone przez elostodwatrzy Zobacz posta
                            Po prostu chłopak może eksperymentować
                            Ja bym zrobił taki eksperyment, żeby wsystkich dewiantów wsadzić na katapultę i wystrzelić w pizdu.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta

Ja bym zrobił taki eksperyment, żeby wsystkich dewiantów wsadzić na katapultę i wystrzelić w pizdu.

A dyskusje może niech któryś z modów przeniesie do wiadomego tematu, bo szkoda tutaj zaśmiecać, chociaż z drugiej strony o transferach to chyba sobie nie podyskutujemy za wiele

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta

A dyskusje może niech któryś z modów przeniesie do wiadomego tematu, bo szkoda tutaj zaśmiecać, chociaż z drugiej strony o transferach to chyba sobie nie podyskutujemy za wiele
                                Wrzuciłem link z informacją pochodzącą z chorwackiego portalu o Vrdoljaku.

Komentarz

Pracuję...
                                X