Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sztuka, genitalia, krzyz...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sztuka, genitalia, krzyz...

temat pochodzi z forum Widzewa, ale mysle ze jest interesujacy i ciekaw jestem Waszego zdania...wkleje tu pierwszy post z tamtego watku i czekam na dyskusje

Kod:
    Ostatnio głośno o sprawie o sprawie Doroty Nieznalskiej, która została skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności i prace społeczne za "dzieło" pt. "Pasja" (męskie genitaliana na krzyżu) 
    Czy uważacie, że jest to obraza uczuć religijnych? Czy może po prostu wolność wypowiedzi?...

*****, ci "artysci" ladni sa, sa pewne granice, ktorych nawet niewierzacy nie powinni przekraczac, jak chce sztuki, to niech zapierdala po Nowym Swiecie ze sztucznym ****** w dupie, efekt bedzie podobny, jej sztuka bedzie szokowala.
    jak to mowi pewna osoba na Grochowie "ten swiat jest skurwialy"
    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Re: sztuka, genitalia, krzyz...

Zamieszczone przez ange(L)
      temat pochodzi z forum Widzewa, ale mysle ze jest interesujacy i ciekaw jestem Waszego zdania...wkleje tu pierwszy post z tamtego watku i czekam na dyskusje

Kod:
      Ostatnio głośno o sprawie o sprawie Doroty Nieznalskiej, która została skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności i prace społeczne za "dzieło" pt. "Pasja" (męskie genitaliana na krzyżu) 
      Czy uważacie, że jest to obraza uczuć religijnych? Czy może po prostu wolność wypowiedzi?...
      W takim kraju żyjemy - jeden ****** płodzi potwora i sam nawet nie wie co chciałby przez to powiedzieć a drugi go zaskarża. Sąd po której stronie by się nie opowiedział wychodzi na kretynów (w końcu ****** kretynowi przytaknie). I się kręci... A ja mam to w dupie :>
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

To jest zwykłe kurestwo.artysci poprzez skandale chca sie wypromować...co to ma wspolnego ze sztuką?
        Powinni tej "artystce" ***** na czoło naszyc.
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

A te ćwoki na Wiejskiej kradną, oszukują, wymuszają, kapują, przekupują i **** im robią - paranoja! To jest właśnie Polska... jak mnie to już wkurza!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
            To jest zwykłe kurestwo.artysci poprzez skandale chca sie wypromować...co to ma wspolnego ze sztuką?
            Powinni tej "artystce" ch** na czoło naszyc.
            Stary, to że ***** sobie na czoło powinna wpierdolić to inna rzecz... ale dawanie jej kary ograniczia wolnosci to jest paranoja... do kurwy nedzy.

Komentarz

Co wy, porąbani jesteście? Co wy od niej chcecie? W jakim kraju żyjemy? To jest tragiczne żeby w "wolnym" kraju nie można było tworzyć sztuki zgodnej ze swoimi przekonaniami. Sztuka musi czasami szokować, prowokować, prowadzićdo ożywionej dyskusji. Żyjemy w bardzo zróżnicowanym społeczeństwie. Jednemu podoba sie to, drugiemu tamto. Ciężko jest wszystkim dogodzić. No ale u Nas jest prosta zasada. Nie podoba się? To pod sąd!
              Szkoda mi panienki. Miała potrzebe i jakąś konkretną wizję stworzenia czegoś (według niej) wartościowego, a tu proszę... obraza uczuć religijnych. Raptem w kraju skorumpowanych polityków, zawistnych ludzi, pełnym złodziei i cwaniaków odzywa się głos prawdy, głos zniesmaczonego społeczeństwa... Żygać się chce.
              Jest jedna bardzo prosta zasada: Nie podoba się, to nie oglądaj!
              Mi sie wiele rzeczy nie podoba w naszym kraju... :>
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez Gruby
                *cenzura*, ci "artysci" ladni sa, sa pewne granice, ktorych nawet niewierzacy nie powinni przekraczac, jak chce sztuki, to niech zapierdala po Nowym Swiecie ze sztucznym ch** w dupie, efekt bedzie podobny, jej sztuka bedzie szokowala.
                jak to mowi pewna osoba na Grochowie "ten swiat jest skurwialy"
                Arczi ,Gruby to dobrze ujoł...

Gdybys nie wiedział to krzyż jest od dośc dawna symbolem wiary chrzescijanskiej,mnie to uraziło i zapewne wiele osób w Polsce tez.

Liszyła na skandal,zrobiła cos z premedytacja wiedząc ze urazi tym miliony ludzi...

I nie ucierpiała tak bardzo...

W ubiegłym tygodniu gdański sąd uznał Nieznalską za winną obrażenia uczuć religijnych i wymierzył jej karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności, polegającego na "nieodpłatnej kontrolowanej" pracy na cele społeczne przez 20 godzin miesięcznie. Obciążono ją też kosztami procesu.
                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

Mimo wszystko dla mnie ten argument jest za mało przekonujący. Czym cię Kiju tak bardzo to "dzieło" urazilo? Nie mogłeś z tego powodu jeść ani spać? Wybacz ale dla mnie to nie powód żeby skazywać kobietę na pół roku paki... Mnie sie to w głowie nie mieśći. Czekam na lepsze czasy kiedy nasze spoleczeństwo nie będzie wszystkiego łączyć i kojarzyć z kościołem...

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                    Mimo wszystko dla mnie ten argument jest za mało przekonujący. Czym cię Kiju tak bardzo to "dzieło" urazilo? Nie mogłeś z tego powodu jeść ani spać? Wybacz ale dla mnie to nie powód żeby skazywać kobietę na pół roku paki... Mnie sie to w głowie nie mieśći. Czekam na lepsze czasy kiedy nasze spoleczeństwo nie będzie wszystkiego łączyć i kojarzyć z kościołem...
                    Arczi,dlatego mnie to uraziło,bo ten sam krzyz wisi u mnie w domu w kazdym pokoju i w moim zyciu symbolizuje pewne sprawy,taki sam krzyz wisi w kosciele do ktorego chodze .

Ten sam krzyz noszą w Polsce miliony ludzi na szyji.Nie wiedziałeś o tym?

ta kobieta nie poszła do paki...

Komentarz

No dobra stary... Jestem świadom jak bardzo w naszym kraju zakorzenione jest chrześcijaństwo, jestem świadom czym jest i co symbolizuje krzyż, wiem jak bardzo ważną rolę odgrywa w naszym kraju.
                      Szanuję to. Pewnie patrzę na te sprawy inaczej niż Ty czy miliony innych Polaków, ale według mnie nie można do wszystkiego podchodzić tak na poważnie, nawet jeśli to dotyczy tak wrażliwego i czułego na wszelkie ataki tematu.
                      Mnie osobiście taka oto prowokacja (jak kolwiek to nazwać) nie szokuje, nawet nie porusza zbytnio. Ot wybryk pewnej osoby. Gdybym wszystko brał tak na poważnie to patrząc na to co się dzieje już dawno wykopał bym bunkier na swojej działce, wszedł do niego, zamknął i spędził bym tam resztę swojego życia z dala od afer, wojen i niesprawiedliwości społecznej...

Ps. Niewiedziałem że jej w końcu nie wsadzili, nie mniej jednak nie zmienia to mojego punktu widzenia na tą sprawę.
                      Pozdro.

Komentarz

Arczi,czy Twoim zdaniem genitalia na krzyzu były sztuką czy prowokacją?

Czy gdyby ta "artystka" wetkneła np. herb Legii w gówno i mówiła ze to sztuka to tez byłbyś za taką sztuką?

...o to mi chodziło...

Komentarz

Wiara to jedno, uczucia wlasne drugie ale to co w tym kraju sie dzieje to jest dewocja.

A cala ta zajebana LPR wykorzystuje tych ludzi do swoich celow. To nie jest normalne, kiedy oddzielimy w tym kraju wiare od zycia i polityki. To Panstwo, nioe kosciol!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                            Arczi,powiedz mi jedno jak odebrałes genitalia na krzyzu,jako sztuke czy jako prowokacje?

Czy gdyby ta "artystka" wetkneła np. herb Legii w gówno i mówiła ze to sztuka to tez byłbyś za taką sztuką?

...o to mi sie rozchodzi...
                            No cóż... teraz to żeś użył argumentu...
                            Fakt, herb Legii w gównie mocno by mnie zabolał...
                            Jeśli chodzi natomiast o genitalia na krzyżu to już takiego bólu nie odczuwam. Ok, przyznaję jest to prowokacja. Czy zamierzona, czy też panna miała jakiś inny cel w jej tworzeniu? Tego nie wiem. Musiał bym się zapoznać z jej punktem widzenia i usłyszeć od niej co chciała w ten sposób osiągnąć.
                            Rozumiem że Ciebie Kiju mocno bolą te genitalia. Szanuję to i rozumiem. Mnie jednak nie. I tyle w tym temacie.

Komentarz

Moralność dualna arczi - tak to się nazywa...
                              8-
                              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
                              X