Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inner City Life

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo dla Wojewody

Powiększenie strefy płatnego parkowania o Żoliborz i nowe rejony Ochoty w ostatniej chwili zakwestionował wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł. Ma zastrzeżenia m.in. do nowych abonamentów obszarowych dla mieszkańców i wytyka "luzy interpretacyjne".
    Niestety odwołali się i SPP wchodzi w życie od 15.11 na pewno.

Nie wiem jak na Żoliborzu ale na Ochocie spore zmiany się szykują... Oczywiście na gorsze jeśli chodzi o poruszanie się po dzielnicy oraz parkowanie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Od przyszłego tygodnia fotoradar na Moście Poniatowskiego zacznie cykac fotki za $.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        Od przyszłego tygodnia fotoradar na Moście Poniatowskiego zacznie cykac fotki za $.
        To znak że nieźle sobie tam hulają w ratuszu lub niegospodarnie wydają środki z budżetu miasta albo jedno i drugie. Ciekawe na co kasa została roztrwoniona, tego możemy się nigdy nie dowiedzieć.

Komentarz

• Na początku tygodnia Duda otwierał S7 między polem a polem. A tymczasem na POW/S2 w tunelu podczas prób nie zadziałała wentylacja i czemu mnie to nie dziwi Jesień się dopiero zaczęła więc czasu do 21.12 jeszcze sporo.

Komentarz

Pracuję...
          X