Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry !!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Serio, dziwię się,że ktoś w to gówno gra. W PES-ie może i szybciej zbudujesz topowy skład ale gameplay to jest niebo a ziemia i przynajmniej przypomina piłkę. A Fifa to przypomina nie wiem co, tam się pół boiska przechodzi jakimiś pojebanymi zwodami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Alek jak masz Rodrigo w ataku to dokup sobie Adama Traore który jest podobno kotem w 21.

Zamieszczone przez romekk Zobacz posta
      Kupiłem fife po kilku latach. Ta gra ma niewiele wspólnego z piłką nożną. Straszny ping pong od jednej bramki do drugiej. Overal ogólny ma w zasadzie niewielkie znaczenie, liczy się tylko szybkość. Pobawie się trochę w tego futa bo ciekawi mnie wizja budowania własnego składu, a w konkurencyjnej grze podobno już pierwszego dnia wszyscy mieli składy złożone z samych najlepszych zawodników i legend więc frajda z tego trybu zerowa.
      Niestety takie gry są aktualnie w modzie, sieciowe rozgrywki oparte na dynamice. Taki RDR2 niektórym nie przypada do gustu ponieważ rozgrywka toczy się zbyt wolno, dla mnie jest to niezrozumiałe bo ja zawsze ceniłem w grach klimat i realizm.

Ja będę grał w Ultimate do wyjścia PS5 a potem przerzucam się na tryb kariery który został poprawiony i gra odwzorowuje całkiem dobrze prawdziwe rozgrywki. Wezmę jakiś Bradford i awansuje nim do PL. Może poprawili trochę poziom trudności bo w 20 w trzy sezony awansowałem Legią do finału LM na legendarnym.

Jak już przy grach jesteśmy, Sony pokazało PS5 od środka.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
        Serio, dziwię się,że ktoś w to gówno gra. W PES-ie może i szybciej zbudujesz topowy skład ale gameplay to jest niebo a ziemia i przynajmniej przypomina piłkę. A Fifa to przypomina nie wiem co, tam się pół boiska przechodzi jakimiś pojebanymi zwodami.
        Hm. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Gameplay, grywalność po stronie PES-a. Po stronie FIFY jakość i cała otoczka.
        I tak jak za dzieciaka/młodego chłopaka byłem w stanie poświęcić czas na szukanie Patchy do PESa, tak na dzień dzisiejszy oczekują gotowego produktu, którym jest FIFA.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Hm. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Gameplay, grywalność po stronie PES-a. Po stronie FIFY jakość i cała otoczka.
          I tak jak za dzieciaka/młodego chłopaka byłem w stanie poświęcić czas na szukanie Patchy do PESa, tak na dzień dzisiejszy oczekują gotowego produktu, którym jest FIFA.
          Nie nazwałbym tego kompletną grą, raczej kompletną porażką no ale co kto woli.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Nie nazwałbym tego kompletną grą, raczej kompletną porażką no ale co kto woli.
            Choć przyznam, że w gameplayu to jakaś tragedia. Bramkarze wpuszczają wszystko jak leci. Obrońcy kompletnie nie bronią. Włączyłem sobie wczoraj parę meczyków na legendarnym poziomie grając Ligue1 i to słabiutkim Lens. W każdym meczu strzelam od 2 do 5 bramek. Bez kompletnie żadnej spiny. Niestety tyle samo tracę. Na próbę wziąłem sobie meczyk lepszą drużyną (Marsylią) z PSG , wynik 4:7. Hokej.

Komentarz

• Jedyne sluszne tryby gry w Fifie to gra z żywym przeciwnikiem, z komputerem to zwyczajna strata czasu. Nie wiedzialem ze ktos tak jeszcze w to gra

Komentarz

• PES 2006 to było granie
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  PES 2006 to było granie
                  Oj było...ile czlowiek nocy zarwał na granie po sieci. Aż się łezka w oku kręci....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Do gier MMO - Razer Naga Trinity czy Corsair Scimitar? Razery, przynajmniej kilka lat wstecz, miały opinię dosyć awaryjnych. Nadal tak jest?
                    Ostatnio edytowany przez OrdoIurisLL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                    X