Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry !!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez wyrzyk1916 Zobacz posta
    Siemanko!!
    Gra tu ktoś w World of Tanks??
    Poszukujemy aktywnych graczy do klanu "LEGIA". Nie jesteśmy ekipą Nolife'ów i nie wymagamy grania 7 dni w tyg po kilka godzin, ale aktywnych to znaczy, że nie potrzebujemy osób które zagrają 1-2 razy w miesiącu.
    Od razu mówię, ze nie szukamy początkujących graczy, trzeba już mieć jakieś tam osiągnięcia
    - VI, VIII tier w garażu obowiązkowy. X tier powiedzmy, że też, ale możemy się jakoś dogadać
    Więcej info na priv lub najlepiej łapcie mnie w grze (nick "Wyrzyk_1916"), albo wyślijcie mi wiadomość przez konto na stronie WoT. Ewentualnie można też składać wnioski o przyjęcie do klanu na stronie gry, ale od razu mówię, że nie wszystkie wnioski rozpatruje ja, a inni rekruterzy mogą być bardziej surowi w wymaganiach
    Pozdro
    Jestem w klanie emerytów "Old Riders" Nie gramy, bo nikomu się nie chce, a ja mam ochotę pograć na CW . Jak traktujecie klan poważnie (nie e-sportowo, poważnie po prostu) to ja chętnie . TS, Discord . WN8 - ok 1000 recenta. Może ciut więcej. Bez szaleństw.
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
      Kingdom Come deliveranceI.
      Warto ? Zachęcany jestem przez dwóch kumpli, fanatyków RPG.

Komentarz

• Zaufaj im ... choć z fanatykami trzeba ostrożnie
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Są tu jacyś fani Baldur's Gate?
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Injustice Gods Among Us Ultimate Edition za darmo na PS4, Xbox One, Xbox 360 i PC

Komentarz

• Nie mogłem się przekonać nigdy do serii Cywilizacja. Chociaż lubię gry strategiczne oraz bardzo często w nie gram. Nie wiem czemu, moze ze czas w niej tak szybko płynał.Z tych klasykow o wiele lepiej grało mi się w Age of Empires, konkretnie w drugą częśc do ktorej nadal siadam chociaż dawno juz nie grałem. Po ukończeniu Heroes V oraz VI kolejny raz molestuję Heroes III w oczekiwaniu oczywiście na Cyberpunk, którego się pewnie nie doczekam. Bo juz dwa razy przekładali ( z drugiej strony Wieśka równiż tyle razy przekladali ale dzieki temu gra jest naprawde świetna tak wiec można wybaczyc). Swoją drogą obecnie jest niezła promocja na gry na Gamivo https://www.gamivo.com/pl/ , trwa summer sale i po wpisaniu kodu na wszystkie klucze jest minus 15%.
              Ostatnio edytowany przez dkdk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Football Manager 2020 za darmo na Epic Games.

https://www.epicgames.com/store/pl/p...ager-2020/home

Komentarz

• Mega
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• THPS 1+2 już jest, pierwsza MAFIA za chwilę, a właśnie "zapowiedzieli" kolejną perełkę

Komentarz

• Gra ktoś z Was już w FIFA21?

Wczoraj pograłem cały dzień i muszę przyznać że tak zepsutej gry EA nie wydało nigdy. Prawdopodobnie pracują nad wersją na nowe konsole bo nawet rozdziałka w Menu jest źle zrobiona, murawa wyblakła albo kolor jak na sztucznej nawierzchni. Rozgrywka też nie powala, poprawili skuteczność dośrodkowań ale przesadzili ze strzałami z główki które wchodzą nawet z wysokości linii pola karnego. Generalnie jeżeli ktoś nie planuje zakupu nowej konsoli to odradzam.

Gdyby ktoś chciał zagrać mecz niech poda PSN ID na priv.

Jedynie soundtrack jak zwykle nie zawodzi.

Komentarz

• Ja w piątek odbieram i szykuje się weekendowa orka. Będę grał w ultimate już nawet skład mam zrobiony ale dalej dobieram graczy

Komentarz

• Ja przygotowałem się do startu w Division Rivals i zagrałem najpierw kilka spotkań w WBS, zostawiłem wypożyczone karty na 5 eliminacyjnych meczów. Dwie wygrane, dwa remisy i porażka, zaczynam od dywizji czwartej i takie bęcki dostałem w dwóch pierwszych spotkaniach że sobie odpuściłem. Z dobrych kart mam na razie tylko Benzeme w napadzie, jeszcze wiele godzin grania mnie czeka żeby grać na poziomie przynajmniej dywizji piątej.
                          Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kupiłem fife po kilku latach. Ta gra ma niewiele wspólnego z piłką nożną. Straszny ping pong od jednej bramki do drugiej. Overal ogólny ma w zasadzie niewielkie znaczenie, liczy się tylko szybkość. Pobawie się trochę w tego futa bo ciekawi mnie wizja budowania własnego składu, a w konkurencyjnej grze podobno już pierwszego dnia wszyscy mieli składy złożone z samych najlepszych zawodników i legend więc frajda z tego trybu zerowa.

Komentarz

• Ja jeśli chodzi o Fifę 19 krążyłem między 5, a 6. Dywizją, natomiast w weekendowych przygodach najwyzej doszedłem do Gołda 3 mając 14 zwycięstw na 30 meczów.
                              W Fifę 20 pograłem dużo mniej, byłem w 8. Dywizji.
                              Teraz dużo wcześniej zacząłem budować drużynę, zagram 4-5-1 z dwoma SP i jednym SPO.
                              Zagram: Schmeichel ( ten młody ), Digne, Zouma, Rudiger, Bellerin, Ło Celso, Torreira, Zaha, Alli, Willian i na szpicy Rodrigo.
                              Do tego mam jeszcze do dyspozycji na wypożyczeniu Van Dijka oraz Alexandra Arnolda.

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X