Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy chcialbys by wstawiono te banery na strone glowna forum?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czy chcialbys by wstawiono te banery na strone glowna forum?

moze by tak pokazac szmatlawcom do czego prowadzi ich chora antylegijna polityka i ze dziennik bedzie bojkotowany przez kibicow Legii dopuki sytuacja sie nie unormuje(tzn dopuki nie zaczna pisac obiektywnie a nie szukac na sile sensacji)?

Co sadzicie o tym aby wstawic(na jakis,nie okreslony czas) ktorys z banerow ponizej na strone glowna forum)??? Wiadomo,ze redaktorkowie PSu przegladaja tego typu fora(nasze takze)...bylby to wymowny gest z naszej strony i moze zmusilby ich do myslenia(ze to co robia nie podoba sie kibicom)

Chodzi o tego typu banery:

0
    tak
    0%
    0
    nie
    0%
    0
    obojetnie
    0%
    0

nawet ich niewidziałem ale jestem za!

Komentarz

mysle ze to dobry pomysl. ale ja wstawilbym tylko propozycje nr 3...

Komentarz

za legialive.pl:

Z dnia na dzień rośnie konflikt między piłkarzami naszego klubu a gazetą "Przegląd Sportowy". W dzisiejszym wydaniu redaktor Jarosław Czerniak, zarzucił zawodnikom Legii zniszczenie mu samochodu na zgrupowaniu we Francji. Przypominamy, że piłkarze od kilku miesiecy nie rozmawiają z dziennikarzami PS. Także dziś Przegląd poucza ewentualnego sponsora Legii:

"SPONSORZE! Zastanów się sześć razy, czy chcesz inwestować w klub, w którym:
        * zupełnie brakuje dyscypliny, a piłkarze to rozkapryszone gwiazdki bez sportowych perspektyw;
        * trener ostrzega, żeby nie pisać o zawodnikach, bo mogą się zemścić;
        * prezesów jest prawie tylu co piłkarzy i żaden nic nie wie;
        * każdy pracownik ma muchy w nosie;
        * długów nikt nie potrafi oszacować;
        * media lekceważy się na każdym kroku"

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
          za legialive.pl:

Z dnia na dzień rośnie konflikt między piłkarzami naszego klubu a gazetą "Przegląd Sportowy". W dzisiejszym wydaniu redaktor Jarosław Czerniak, zarzucił zawodnikom Legii zniszczenie mu samochodu na zgrupowaniu we Francji. Przypominamy, że piłkarze od kilku miesiecy nie rozmawiają z dziennikarzami PS. Także dziś Przegląd poucza ewentualnego sponsora Legii:

"SPONSORZE! Zastanów się sześć razy, czy chcesz inwestować w klub, w którym:
          * zupełnie brakuje dyscypliny, a piłkarze to rozkapryszone gwiazdki bez sportowych perspektyw;
          * trener ostrzega, żeby nie pisać o zawodnikach, bo mogą się zemścić;
          * prezesów jest prawie tylu co piłkarzy i żaden nic nie wie;
          * każdy pracownik ma muchy w nosie;
          * długów nikt nie potrafi oszacować;
          * media lekceważy się na każdym kroku"
          *****!!! ja bym ich za to do sądu pozwał! ********** jakim prawem oni to wszytko wymyślają !!!!

sory za bluzgi ale już nie wytrzymuje i jeszcze ten upał!

Komentarz

Jestem jak najbardziej za. Jeśli chociaż jedna osoba zrezygnuje z kupowania tego shitu to będzie dobrze. Ciekawe, co oni zrobią, kiedy w stolicy, gdzie sprzedaż powinna być najlepsza w skali kraju w rzeczywistości będzie kupowało najmniej osób.
            A dzisiejszy PieS to oczywiście skandal. Nie dość, że się przypierdalają do Legii, to jeszcze w tak bezczelny, bezpośredni sposób odstraszaja sponsorów.
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Popieram inicjatywę. Można dać ten najmiejszy obok baneru LL.
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Z mojej strony ponad podzialowe dla PS.

Czyncie swoja powinnosc.
                mam teledysk z britnej

Komentarz

Ten dziennikarz to proste bydle i tyle. Myślał, że plakietka PS, otrzymana zapewne po przez wspólne chlanie w redakcji, otwiera mu drzwi wszędzie i do każdego... Bidulek pojechał do Francji na koszt firmy i jakby czegoś im nie podrzucił to plakietkę by zabrali... Więc pewno sam sobie lusterko lewarkiem przetrącił i dalej jazda paluchami w laptopa jak w swoją starą.
                  Myślał, że jest ważny, a tu nikt z nim gadać nie chciał... a on myśli jak cieć anioł z Alternatyw 4.
                  Szkoda, że im do tych durnych łbów nie przyjdzie zastanowić się dlaczego wszyscy zaczynają ich olewać... jaki powód... ale nie pomyślą, bo oni są redaktorami wspaniałej gazetki PS – tfu!

A tekst o sponsorowaniu... niżej kurwy w moich oczach upaść nie mogły.

Komentarz

Ja bym wyśrodkował menu (jak sie da) i po lewaj stronie wstawił banerek

Komentarz

Modzie od grafiki do dzieła - banner powinien być.

PS Pozwolisz Adiq, że wkleję na kilka dni Twój banner, jest taki aktualny... :>
                      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

o prosze bardzo Unico staje sie legionistą już w podpisie widze znajome barwy... :>

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                          o prosze bardzo Unico staje sie legionistą już w podpisie widze znajome barwy... :>
                          Bez przesady To tylko logo forum z dobrym hasłem i na czasie. Więc postanowiłem je jeszcze bardziej rozpowszechnić

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                            Nie bede sobie na szmate talentu szargal .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                              Zamieszczone przez Unico
                              Nie bede sobie na szmate talentu szargal .
                              W sumie racja :>

Komentarz

Pracuję...
                              X