Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jay Z & Nas razem !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jay Z & Nas razem !!!

Korzystając z tego ,że obydwaj raperzy ostatnio publicznie zakopali topór wojenny ,dwóch DJ-jów zrobiło mixtape łaczacy utwory oby emcees.
    Wiecej tutaj :

http://hip-hop.pl/news/projector.php?id=1132919169

Dodam jeszcze ,że niedawno podano do wiadomości informację o projekcie Nas & Dj Premier :O

Najlepszy MC i najlepszy bitmejker razem
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

a mnie bardzo podoba się kawałek Nasa "fuck jay z"

generalnie wielkie wary średnio mnie interesuje

za to "Illmatic" to dla mnie nr1 jezeli chodzi o albumy
    Zamieszczone przez Jaco
    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Zamieszczone przez Dżon Łejn
      a mnie bardzo podoba się kawałek Nasa "fuck jay z"

generalnie wielkie wary średnio mnie interesuje

za to "Illmatic" to dla mnie nr1 jezeli chodzi o albumy

Chodzi Ci o kawałek "Ether" ze "Stillmatic" ?? Kozak !!

Ja tez wolę Nasira,a "Illmatic" to jeden z najlepszych albumów hiphopowych w historii ale podpadł mi pajac jeden za ten odwołany koncert
      Co do Jaya to trzeba przyznac ,że "Black Album" jest zajebisty - polecam !!!
      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

Czekałem na cos takiego

Komentarz

gdyby się czepaić to mnie Nas wkurwił łażąc w futrach i tym czerwonym pedalskim ubranku
          oprócz tego skurwienie się niektórymi występami gościnnymi
          Zamieszczone przez Jaco
          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Zamieszczone przez Dżon Łejn
            gdyby się czepaić to mnie Nas wkurwił łażąc w futrach i tym czerwonym pedalskim ubranku
            oprócz tego skurwienie się niektórymi występami gościnnymi
            No te futra to niezłe zgiecie pały...
            Jak zobaczyłem pierwszy raz teledysk "Hate me now" to minę miałem mniej więcej taką... ......NaS w futrze ,a obok niego Puff Daddy....

Jako ciekawostkę mogę dodać ,że Kelis spózniła się na swój koncert w Parku Sowińskiego ok. 2 godziny bo kupowała....futra w Galerii Mokotów...pięć dla siebie i dwa dla NaSa

Komentarz

:O

Nas ma stajla. :O

Jay-Z to dla mnie guru.
              A Black Album zabiorę ze sobą pod trawnik lub chodnik, bo może centrum jakieś lub galerię postawią, kiedyś, gdzieś, gdzie będę z Black Albumem leżał. :O

O *****! Dacie wiare? :O

Komentarz

szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi że te czarnuchy nie boją się pokazywać razem

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                  szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi że te czarnuchy nie boją się pokazywać razem

A czemu by mieli się bać ?

MaxyM co do "Black Album" zgadzam się w 100% - ten album niszczy system !!!

Komentarz

Sciagnij sobie nowego mixa Premiera - Checc ya Mail, duzo zajebistych kawalkow (Nas tez jest).
                    "Warszawiak, filucik, zrobił, co chciał, i ucik"

Komentarz

Zamieszczone przez mart
                      Sciagnij sobie nowego mixa Premiera - Checc ya Mail, duzo zajebistych kawalkow (Nas tez jest).

Mam ten mix i szczerze mówiąc jakoś się nie jaram....

Komentarz

Pracuję...
                      X