Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywy 4

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Alternatywy 4

W morde jakiś pajac coś boruje w bloku, cała podłoga mi chodzi... Mam wrażenie, że zaraz coś pierdolnie i spadne kilka pięter z podłogą... 8-

Tym bardziej jak pomyślę o skłonnościach naszych budowniczych do oszczędzania na materiałach budowlanych...

Gdyby nie to, ze jestes odemnie set kilometrow, pomyslalbym, ze sie ze mnie naigrujesz. Normalnie cala kamienica chodzi jak scena podczas koncertu Vadera. Nie slysze wlasnych, blyskotliwych, mysli.
    mam teledysk z britnej

Komentarz

Qrwa to jakaś epidemia -u sąsiadów chyba ściany przestawiają. :fu:
      Nawet głośny Sick of it all nie daje rady :/
      Zamieszczone przez Jaco
      Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Re: Alternatywy 4

Zamieszczone przez MaxyM
        W morde jakiś pajac coś boruje w bloku, cała podłoga mi chodzi... Mam wrażenie, że zaraz coś pierdolnie i spadne kilka pięter z podłogą... 8-

Tym bardziej jak pomyślę o skłonnościach naszych budowniczych do oszczędzania na materiałach budowlanych...
        U mnie w bloku jest gość który od kilku już lat (!) remontuje/przerabia mieszkanie. :/ Zaczyna wiercić, stukać i pukać, gdzieś koło 20, a kończy często po 23, prawie dzień w dzień przec cały rok. :fu: :fu: :fu: W sumie mnie to rybka, ale nie lubię jak jego żona zwraca mi uwagę, że koło 22-23 u mnie zagłośno gra muzyka. Pewnie jakbym wiercił, stukał i pukał to by było gites! Gościu wierci i wierci, a później nie dziwne, że się domy z wielkiej płyty rozłażą

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
          W lato często, gęsto robią remonty

Komentarz

W bloku obok ojciec koleżaniki mojej siostry pore lat temu po pijaku próbował wanne do pokoju wstawić.Żona po psy zadzwoniła i dostał lanie , gazem w ryj i jeszcze zaliczył izbe.ego baba stała z dopingiem dla psów i wrzeszczała --jeszcze sqrwielowi :buhaha:
            Wanna wróciła do łazienki ale epidemia przeniosła się do sąsiadów z góry.Tam gość często kilofem walczy
            Zamieszczone przez Jaco
            Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Wydarłem się na klatce... "Tee, górnik stropu domu nie pozbaw". Chyba dobrze zrobiłem, bo typ przestałwiercić... Może ***** plany miał do góry nogami. 8- 8o

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
                Ja zarzuciłem swego czasu na maksa "Schizophrenia" Sepultury! No i mnie pół bloku przyszło uciszać!

Komentarz

Moj półtoraroczny syn ma niebywałą wyobraźnię i realizuje 1000 pomysłów na minutę... czasem idzie do kuchni, wyciąga gary i tłucze się niemi po podłodze. Dodatkowo stuka po podłodze chochlą do zupy... zabraniałem, bo przecież ludzie pod nami mieszkają. Ale niedawno sąsiad piętro niżej borował coś przez 3 godziny jakimś pierdolonym udarem... już synowi nie zabraniam tłuc się garami po podłodze... a jakże... jeszcze zaczęliśmy grać w mieszkaniu w piłkę... ja stoję na bramie i się rzucam... a jak... a ważę te 76 kg... niech ma...
                  Niezłomny Związek wolnych republik
                  Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                  Powstały w walce z woli ludu
                  Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Mnie to chyba za te cykliczne imprezy weekendowe katują... 8-

Komentarz

U mnie sasiad zawsze w sobote rano, trawe kosi,kladziesz sie do lozeczka 4-5 rano a on o 8 wyrusza ze swoja kosiareczka,robito chyba zlosliwie w odwecie za nocna muzyke, samo zycie

Komentarz

U mnie teraz sasiedzi z góry i dołu wymieniają okna :/ Czasami jest bardzo głośno.
                        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

e to piwko...mieszkam na ostatnim pietrze w bloku (3 pietro) i nad nami byla kiedys duza antena CB Radia. Wystarczalo, ze byl maly podmuch wiatru i antena dostawala drgan, co powodowalo, ze wytwarza lsei bardzo nieprzyjemny dla ucha dzwiek. Jak byly wichury to moza bylo sie pochlastac. Po kilkunastu miesiacach walki ze spoldzielnia mieszkaniowa, ojciec powiedzial, ze zetne w nocy ze mna ta antene. Dal im 2 dni ze jej zdjecie. Presia z naszje strony byla ogromna......no i antene zdjeli ))))
                          Warszawa

Komentarz

Nie no ludzie! Nie mówcie mi, że mieszkamy w jednym bloku!!! U mnie zaczęli ocieplać i latają wzdłuż ścian, do góry i na dół! (posłanka Błochowiak miałaby sięczym zająć, oj tak!).
                            Sadybiańska żuliganka

Komentarz

a ja to nie wiem co się dzieje.mam zamykane osiedle o 22 już nie tylko na domofon ale i na klucz a od tygodnia dzień w dzień ktoś przyprowadza jakiegoś bachora pod moje okna i ten piłuje morde pzez godzine.tak od 23 do północy.i jak tu sie uczyć i dostac się na studia?!

Komentarz

Pracuję...
                              X