Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CHWDP na zawsze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• CHWDP na zawsze

"Marzę o tym zeby móc na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć ze jestem bezpieczny..."
    http://www.katowice.naszemiasto.pl/w...ia/284249.html
    A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Jedynie co mnie w tym dziwi , to to że pies celował w brzuch a nie w nogi lub ręce ... Jeżeli jednakl tak jak ta panna opisała , byli agresywni ilecieli z butelkami na psa , miał prawo strzelać
    jeszcze jedno mnie zastanawia ... jakich miał kolegów ten postrzelony m, skoro uciekli ?? 8-
    Szkopda chłopaka !!! ZIOMEK TRZYMAJ SIĘ !!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
      Jedynie co mnie w tym dziwi , to to że pies celował w brzuch a nie w nogi lub ręce ... Jeżeli jednakl tak jak ta panna opisała , byli agresywni ilecieli z butelkami na psa , miał prawo strzelać
      jeszcze jedno mnie zastanawia ... jakich miał kolegów ten postrzelony m, skoro uciekli ?? 8-
      Szkopda chłopaka !!! ZIOMEK TRZYMAJ SIĘ !!!!
      Co rękach?? 8- Chyba polskie psy nie mają takich umiejętności...:P
      Jeżeli już to powienien celować w nogi :/
      H.W.D.P
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

No akurat w tej sytuacji mógł strzelać. Bo czego innego można sie spodziewać jak grupa atakuje policemana z butelkami? Ale ten text jest jakoś dziwnie napisany i nie wiem czy opisuje jedno wydarzenie czy 3? :/

pzdr dla Sosnowca

Komentarz

CHWD bandytom... Szkoda, że do wszystkich bandziorów nie strzelają...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            CHWD bandytom... Szkoda, że do wszystkich bandziorów nie strzelają...
            Dokładnie. Trudno tu mówić o winie policjanta. A tekst z tego wywiadu: "czy nie mógł użyć pałki i gazu" rozwalił mnie na łopatki.
            Only You

Komentarz

JEdno sprostowanie !!!
              To byli kolesie którzy krzyczeli JEBAĆ Zagłębie.

A tak poza tym CHWDP !!!!!!!!!
              ! ZS & L !

Komentarz

co do policji mam swoje zdanie raczej wyrobione.. sa oni b.potrzebni ale czsem powoduja nie potrzebne zamieszanie.. ktorych mozba by uniknac nie uzywajac sposobow silowych(przemocy i :* strzelania :* mac)
                to zaczyna sie robic powoli dziki zachod '8
                dali im prawo uzycia broni ale nie nauczyli strzelac, i poslugiwac sie bronia
                ach co za :* ten kraj.. a ja musze w takim zyc..

Komentarz

Nalezy odróznic dzikie zachowania prewencji wobec kibiców, które wszyscy tu chyba znamy od walki ze zwykłym bandytyzemem. Co ten gość miałzrobić? Idzie na niego kilku kolesi z butelkami i groza. To są zwykli przestepcy którzy stanowią zagrożenie dla normalnych ludzi. Takich zdarzennie mozna podpinac pod stosynki na lini policja-kibice.
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                    co do policji mam swoje zdanie raczej wyrobione.. sa oni b.potrzebni ale czsem powoduja nie potrzebne zamieszanie.. ktorych mozba by uniknac nie uzywajac sposobow silowych(przemocy i :* strzelania :* mac)
                    to zaczyna sie robic powoli dziki zachod '8
                    dali im prawo uzycia broni ale nie nauczyli strzelac, i poslugiwac sie bronia
                    ach co za :* ten kraj.. a ja musze w takim zyc..
                    Coś mi się wydaje, że Twoja opinia dotyczy głównie interwencji policji wobec kibiców piłkarskich. Główny problem zaczyna sie już na poczatku, przy rekrutacji i tak jak cała reszta sprowadza się do braku pieniędzy. Policja zarabia bardzo mało, nie ma kasy na nowoczesny sprzęt i szkolenia. Kończy się to potem Magdalenką i innymi kompromitacjami. Trafiają się też leszcze leczący swoje kompleksy za pomocą pałki, ale to wszystko nie zmienia faktu, że trudno byłoby funkcjonowac bez policji, a bez interwencji siłowych to chyba tylko wlepianie mandatu bedzie się odbywało i to nie tylko w wyniku złych checi policjantów :/
                    Only You

Komentarz

brak pieniedzy, brak szkolen, brak szprzetu, brak wykfalifilowanejh kadry,
                      a wszystko sie sprowadza do braku a moze jednak do posiadania nie udolnego rzadu..
                      interwencja policji wobec kibicow pilkarskich jest najczesciej agresywana i niczym ta agresja nie podparta. Uwazam ze policja powinna byc agresywna w stosunku do chuliganow a nie do kibica co moc nisczenia ma zadna '8
                      Co do wpadek to chcialem powiedziec ze rowniez zdazaja sie i dobre interwencje i nasza policja jakos tam funkcjonuje '8

Komentarz

CHWDP na zawszę? A jak będziesz siedział w domu, a do drzwi będzie ci się dobijało dwudziestu schabów z siekierami to powiesz sobie CHWDP na zawsze i przyjmiesz cios w głowę?

Odróżniaj człowieku podejście do Policji, którą znasz ze stadionów od tej, która dba o porządek i twoje bezpieczeństwo, na co dzień.

Komentarz

Nie no ***** jak czytam to chwdp to **** czlowieka bierze, postaw sie na miejscu tego policjanta, ciekawe co bys robil gdyby lecialo chocby 3 z butelkami na ciebie. ***** nie lubie policji, ale ***** ludzie, pomyslcie co by bylo gdyby ich nie bylo, prawda jest taka, ze jak nie udajesz przed psami twardziela to przewaznie sa spokojni, nie mowie tu o prewencji bo to zupelnie inna historia, i nie mowie tu o jakims kablowaniu, ale jak mam do yboru dac sie grzecznie spisac, czy jak do mnie podejdzie pies krzyczec w jego strone hwdp, to jakos wole sie dac spisac. A po drugie ***** ciekawy jestem co bys zrobil jakby ci mieszkanie okradli, krzyczalbys chwdp???
                          Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

DOkladnie, czym innym jest podejscie do policji na meczach, a czym innym poza nimi.

Komentarz

A ja tam mam w dupie policję i nie rozróżniam - jak mi kose wbijali w brzuch żadnego nie było... :*

Poszło o 0,40 pln.
                              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
                              X