Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telefony ! ! ! ! !

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefony ! ! ! ! !

Mam taki oto problem:
    chce kupić sobie telefon na abonament(mniej więcej do 200zł i najlepiej z jak najniższym abonamentem),a nastepnie go sprzedać .I teraz mam takie pytanie: Na którym telefonie zarobie najwięcej ????
    Kto przedstawi najlepszą oferte i zniej skorzystam okularki.gif dostanie duuuże piwo :P

Sorry,że zakładam na to odzidzielny temat,ale jest to dla mnie baaaaaaardzo ważne i nie mam za bardzo czasu(już jutro raczej musze go kupić),więc postarajcie się :P[/b]
    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

A ja ci proponuje allegro.pl tam myślę są na jśiwższe ceny. Możesz jeszcze się potargować z handlarzmi w komisach czy stadionie....
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
      A ja ci proponuje allegro.pl tam myślę są na jśiwższe ceny. Możesz jeszcze się potargować z handlarzmi w komisach czy stadionie....
      Dziękki za rade,właśnie mam zamiar sprzedać na stadionie,bo gdzie indziej nie mam czasu...
      Dla tych ,którzy nie zrozumieją-chodzi o to,że chce kupic telefon na abonament,żeby na nim zarobić :P Musze mieć hajs na wakacje.... :/
      WarsaW FanS On TouR

Komentarz

W Plusie teraz jest najtańszy abonament 18zł z Vat looknij tu
        a tutaj masz komy do taryf.(tylko pierwszych 15 jest za 1,22z Vat !)

Komentarz

Najnizszy abonament ma Idea Start Optima 11zl (chyba brutto nawet).
          Najwiecej zarobisz na Nokii 7650 (ok 1400zl) ale nie dostaniesz w takich taryfach Meritum owszem.

Komentarz

Za Nokię 7650 w tej chwili nie wyciągniesz więcej niż 9 stów, teraz w Plusie pokazała się 6610 tylko nie zobaczyłam za ile, jak do stówy to bierz tą 6610, 7650 w erze przy najniższym abonamencie wychodzi chyba ze 300 zł, więc góra 600 zł na tym przytniesz i to przy dużym farcie, poza tym długo jest już w promocji a jak fon jest w promocji to ceny lecą na ryj. 6610 jest w promocji od wczoraj chyba wiec jeszcze tak nie zleci z ceny
            Only You

Komentarz

W rachube wchodzi jeszcze sony ericcso t68(chyba) fajny telefoniki bardzo popularny.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

6610 w plusie tyczasowo nie ma (przynajmniej w promenadzie-typ powiedział,że nie ma nigdzie,a z magazynów wyjdą dopiero 15.07-choc nie wiem,czy nie ściemnia,może jest gdzieś u WAs,orient.?).A ile bym dostał za 6610??chodzi oczywiście o telefony prosto z salonu...
                Więc tak:Jesli ktoś się orientuje to niech napisz,ile mogę dostać za:
                Sony Ericsona T68, T68 i
                Simensa SL45i
                Motorolla V66i
                Nokia 6610 ,7210

Z góry wielkie dzięki ! ! !
                WarsaW FanS On TouR

Komentarz

Ja kiedys miałem telefon w erze i teraz jakis dziwny KRUK mi sie pruje,wydzwania i straszy komornikiem(mialem 900zł długu),ostatnio powiedziałem ich przedstawicielowi ze jak szamnie mi faje to mu zapłace tę kase... 8- ...typ sie rozłaczył...CHWDK...

Co do telefonów to mam teraz Nokie 6510,kupiłem ja pól roku temu za 400zł(chyba teraz po 500 chodzą)....chyba od złodzieja ho: ...zdjołem sima za 20 zł....niby fajny aparacik.....lecz zajebiscie mi sie podoba 6610 i ciekaw jestem po ile chodza teraz w luzie...(nie chodzi mi o salony)

Jezeli o telefony chodzi to preferuje tylko Nokie i Ericssona...zgubiłem juz 5 telefonów i zawsze były to te marki :/ ......i nie tyle martwiło mnie zawsze zgubienie telefonu,co zawsze drazniło mnie to ,ze ktos moj telefon znalazł i sie cieszył
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                    Jezeli o telefony chodzi to preferuje tylko Nokie i Ericssona...zgubiłem juz 5 telefonów i zawsze były to te marki :/ ......i nie tyle martwiło mnie zawsze zgubienie telefonu,co zawsze drazniło mnie to ,ze ktos moj telefon znalazł i sie cieszył

:buhaha:

Komentarz

czlowiek ja z KRUKIEM mialem doczynienia jak nie docieraly do nich oplaty za canal+ :>
                      Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                        Powiedz w jakich rejonach gubisz te telefony to sie zjawie ;-)
                        Hehe kiedys znalazlem Nokie 6110 i do dzis dziala pieknie mimo, ze ma 3 lata na karku

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                          6610 w plusie tyczasowo nie ma (przynajmniej w promenadzie-typ powiedział,że nie ma nigdzie,a z magazynów wyjdą dopiero 15.07-choc nie wiem,czy nie ściemnia,może jest gdzieś u WAs,orient.?).A ile bym dostał za 6610??chodzi oczywiście o telefony prosto z salonu...
                          Więc tak:Jesli ktoś się orientuje to niech napisz,ile mogę dostać za:
                          Sony Ericsona T68, T68 i
                          Simensa SL45i
                          Motorolla V66i
                          Nokia 6610 ,7210

Z góry wielkie dzięki ! ! !
                          Za 6610 i 7210 w komisie wyrwiesz coś koło 600-700 zł. Siemensa SL45i zniszczyła promocja i kolorowe wyświetlacze, dadzą ci ze 350 zł, a to zajebisty fon jest :> , Ericson T68i - coś koło 300 zł, Motorolka 200-250. Najbardziej opłaca ci się brac którąś z dwóch Nokii. Najlepiej stoi teraz Siemens SL 55, ale nie ma go nigdzie w promocji, a z 1800 byś wyrwał 8-
                          Only You

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                            .....lecz zajebiscie mi sie podoba 6610 i ciekaw jestem po ile chodza teraz w luzie...(nie chodzi mi o salony)
                            Za 800 zł można kupić nówkę, chyba że Grochów będzie chciał na biegu sprzedać
                            Only You

Komentarz

za 300 i jednego browara

Komentarz

Pracuję...
                              X