Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rower..

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rower..

obnosze sie teraz z kupnem rowerku.. ale jaki?
    chcialbym cos pokroju Kona Nunu ale czy jest moze cos jeszcze lepszego a tanszego, czy moze jest lepsza oferta?

a tak pozatym czy lubicie cos procz pilki noznej? moze jakis inny sporcik? rowerek, kajczek, czy moze hulajnoga ?
    a moze jestescie browerzystami?

No ja troszke jezdze - w zeszlym roku ku[ilem w koncu se rowerek (wczesniej tez mialem ale skonczylo to sie w 5klasie podstawówki spowodowaniem wypadku ho: ) no a ze nie mialem zbyt wielkich pieniedzy na rowerek to zakupiłem rowerek merida za okolo 1000zl z ktorego jestem niezmiernie szcesliwy
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Polecam Wigry3-rower jest praktyczny bo ma składaną rame,dostałem taki na komunie i przez wiele lat wiernie mi słuzył....niestety zafascynowany motocrosami(w Sochaczewie jest tor) pojechałem poskakac i pękła mi rama 8-
      WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
      RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Przemo złóz sobie sam bika! Najlepiej tak, masz to co chcesz a i troche taniej wychodzi.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Cipcius ja tez rok temu kupilem i tez meride tylko ze w tym roku juz mi go zajebali

Komentarz

Re: Rower..

Zamieszczone przez *PRZEMO*
            obnosze sie teraz z kupnem rowerku.. ale jaki?
            chcialbym cos pokroju Kona Nunu ale czy jest moze cos jeszcze lepszego a tanszego, czy moze jest lepsza oferta?

a tak pozatym czy lubicie cos procz pilki noznej? moze jakis inny sporcik? rowerek, kajczek, czy moze hulajnoga ?
            a moze jestescie browerzystami?
            Jestem browerzysta z czynu ale nie z przynaleznosci grupowej Browerzystow znam i czasem z nimi pojade na jakas wycieczke.

Mowisz Kona Nunu? Konik jest zajebisty, kumpel ma Blasta i co by nie mowic, podoba mi sie ten rower.
            Rozumiem, ze skoro Nunu to gorna granica zakupu 2700-2800? Kurde nie wolisz sobie zlozyc samemu?

W podobnej cenie masz Gianta XTC850, Author Versus... tak patrze na ta Kone i kurde rewelacja!

Osprzet Deore/Deore LX, amor Bomberek

Bralbym Kone jak nic... rzadzi!

-----------------------------------------------------------------------------------

Pytanie dotyczylo tez innych, mniej typowych sportow.

Rollersk8 - 1997 rok 8 miejsce w MP na dystansie 10km w kat. amatorow.
            Kajakarstwo - pare lat w Klubie Kajakowym Kajman.
            Zeglarstwo - lubie, bardzo lubie

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
              Polecam Wigry3-rower jest praktyczny bo ma składaną rame,dostałem taki na komunie i przez wiele lat wiernie mi słuzył....niestety zafascynowany motocrosami(w Sochaczewie jest tor) pojechałem poskakac i pękła mi rama 8-
              He,he miałem taki sam w modnym kolorze brązowym (sraczkowatym) i tez mi pękła rama w podwarszawskim lesie, a wcześniej miałem pelikana.

Komentarz

He he a chciałem właśnie napisać żeby poczekać na Adamsa - on zaraz będzie i strzeli jakieś kazanie. :+:
                Sadybiańska żuliganka

Komentarz

Bierz Kone naprawde dobe rowery, moj brajdak ma juz rok i jezdzi bez problemowo, jedyna rzecz to mu sie klocki w tarczach wytarly, ale to standart.
                  Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Masz rację Adams. Zajebista jest ta Kona Nunu. W Ski Teamie na 17 Stycznia kosztuje 2799 zł. Przeceniona z 3200.
                    Z nie co tańszych polecam jeszcze Gary Fishera Wahoo Disc, Marlin (2000) albo Tassajara (2499). Fajna jest też Merida Matts Sport 500 (2300). Sam jeżdzę na Meridzie już trzeci sezon i jestem zadowolony.
                    A tak na prawdę to wszystko zależy od tego do czego ci jest potrzebny rower. Czy chcesz jeździć nim tylko po mieście czy też czasem jakiś mały wypad np w góry czy gdzie indziej... Wtedy należy zacząc dobierać odpowiedni rowerek.
                    Pozdro.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Wlasnie, wszystko zalezy od tego do czego potrzebny Ci rower, ja mam Peugeota, ktorego bede przerabial na typowo miejski rowerek, z tylu zakladam torpedo, dla utrudnienia jazdy chce wstawic sobie szersze oponki i jeszcze chce wstawic sobie jakiegos amorka, ale to pozniej, jak bede mial hajsy.
                      Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                        Zamieszczone przez Kiju
                        He,he miałem taki sam w modnym kolorze brązowym (sraczkowatym) i tez mi pękła rama w podwarszawskim lesie, a wcześniej miałem pelikana.
                        Tez miałem pelikana,wtedy byłem zafascynowany Wyścigiem Pokoju i koniecznie chciałem wystartowac swoim zielonym Pelikanem,niestety ukradli mi go z piwnicy 8o

Widze ze teraz w rowery to straszne trudne słownictwo i dziwne części jakieś sie znajdują 8- Ja nie wsiadam na rower,bo ostatnio pozyczyłem od kumpla aby gdzies podjechac i wygieła sie do tyłu rurka od siodełka...chyba coś za cięzki jestem
                        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

a ja kieryd mialem zajebisty rowerek, za ktorego dalem ponad tysiaczka i mi go po 3 miesiacahc ukradli....a kurde extra byll....zawsze wygrywale mna nim zawody w speedrowerach.....bawiliscie sie w to ??? super sprawa...i teraz od 3 lat mecze sie ..na zyklym goralu ze sklepu za 400 zl )))) hehehehe...a wigry....oj wigry do speedrowerow tez jest dobry...tylko trzeba miec szybkei starty ))

ale kurde -takim pasionatem rowerko nie jestem i nie wydalbym 2 tys za takie cacko - to juz trzeba sie tym powaznie interesowac )))
                          Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                            Masz rację Adams. Zajebista jest ta Kona Nunu. W Ski Teamie na 17 Stycznia kosztuje 2799 zł. Przeceniona z 3200.
                            Z nie co tańszych polecam jeszcze Gary Fishera Wahoo Disc, Marlin (2000) albo Tassajara (2499). Fajna jest też Merida Matts Sport 500 (2300). Sam jeżdzę na Meridzie już trzeci sezon i jestem zadowolony.
                            A tak na prawdę to wszystko zależy od tego do czego ci jest potrzebny rower. Czy chcesz jeździć nim tylko po mieście czy też czasem jakiś mały wypad np w góry czy gdzie indziej... Wtedy należy zacząc dobierać odpowiedni rowerek.
                            Pozdro.
                            Ja tam mam jednego faworyta:

Tylko skurczybyk kosztuje 8999.-

Mozna tez poszalec:

Ale to drobne 15999.-

PS: Klusek :+:

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                              Zamieszczone przez arczi
                              Pozdro.
                              Ja tam mam jednego faworyta:

Tylko skurczybyk kosztuje 8999.-

Mozna tez poszalec:

Ale to drobne 15999.-

PS: Klusek :+:
                              ...że tak sie niesmiało spytam...czy w obecnych rowerach nie sa juz potrzebne pedała? 8-
                              Mój Wigry miał pedała z odblaskami... 8o

Komentarz

Pracuję...
                              X