Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsze sceny walki w historii kina

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepsze sceny walki w historii kina

Najlepsze sceny walki w historii kina ( za onetem):

Oszałamiające sceny walki z filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok" zostały uznane za najlepsze w historii kina i wyprzedziły takie klasyki, jak "Gwiezdne wojny" i "Rocky".

Przeczące prawom grawitacji wschodnie sztuki walki w słynnym filmie Anga Lee z 2000 roku zajęły pierwsze miejsce w rankingu przeprowadzonym wśród 2000 pracowników brytyjskiej sieci kin UCI. Miejsce drugie zajął pojedynek na świetlne miecze pomiędzy Darthem Vaderem i Lukiem Skywalkerem w filmie "Gwiezdne Wojny: Epizod V - Imperium kontratakuje", a tuż za nimi znalazł się krwawy boks w wykonaniu Sylwestra Stallone w "Rockym".

Oto pierwsza dziesiątka:
    1: "Przyczajony tygrys, ukryty smok"
    2: "Gwiezdne wojny: Epizod V – Imperium kontratakuje"
    3: "Rocky"
    4: "Podziemny krąg"
    5: "Matrix"
    6: "Wejście smoka"
    7: "Szklana pułapka"
    8: "Siedmiu samurajów"
    9: "Poszukiwacze zaginionej Arki"
    10: "Shane
    "

Co jest za film "Shane"? 8-

Taaaaaa
    a co z " Wściekłe pięści " z Bruce Lee.
    "Krwawy sport"
    Myśle też że Jacki Chan powinien znaleść się w 10

Oczywiście 1 miejsce dla Bruce Lee za walke z O'Harą z "Wejście Smoka" :+: :+:
    Zamieszczone przez Jaco
    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
      Taaaaaa
      a co z " Wściekłe pięści " z Bruce Lee.
      "Krwawy sport"
      Myśle też że Jacki Chan powinien znaleść się w 10

Oczywiście 1 miejsce dla Bruce Lee za walke z O'Harą z "Wejście Smoka" :+: :+:
      Z chanem walka na sznyty też była niezła.

Komentarz

Kurcze, jak dla mnie nic nie przebije, choc nie wiem jakie to sa "sceny walki" , "Szeregowca Ryana" i sceny ladowania na plazy w Normandii. Kiedys potrafilem ogladac to non stop. Cudownie piekielnie, to mnie w sumie leczylo i dalej leczy z traktowania 2 wojny jako wyprawy z szabelka w rece.

A "Przyczajony" rzeczywiscie teges, ostatnio sobie odswiezylem. Niektore rzeczy moga sie podobac, ale jakos do mnie nie przemawia za bardzo to latanie po budynkach, bo tez nigdy nie bylem fanem fantasy (moze to i zle okreslenie, ale tak mi sie kojarzy)

A "Shane" to klasyka westernu. Tzw. "Jezdziec Znikad", mialem kiedys okazje go obejrzec, wypowiedzialbym sie na jego temat gdybym cokolwiek pamietal wiecej, niz ze jest z lat 50.

Kurde musze ruszyc moje forum :P

Ano i czemu tu zadnego Bonda nie ma? Juz nie pamietam ktory to byl, ale tam byla scena, jak Connery uciekal przed zgraja ludkow na dachu budynku w porcie, filmowane maksymalnie z gory, on im uciekla, a oni do niego podbiegali jak mromki i kazdego teatralnym gestem przewalal przez plery. Kapitalne to bylo :P

O, a jeszcze "Gwiezdne" to tego filmu to ja cholera nawet nie ogladalem :P I nie obejrze Tylko czy tak dobrze sie tam nawalali??
        mam teledysk z britnej

Komentarz

To: właśnie chciałem napisać o Szeregowcu i Byliśmy żołnierzami, do tego walka Terminatorów (T2).

Komentarz

Zamieszczone przez takiowaki
            Kurcze, jak dla mnie nic nie przebije, choc nie wiem jakie to sa "sceny walki" , "Szeregowca Ryana" i sceny ladowania na plazy w Normandii. Kiedys potrafilem ogladac to non stop. Cudownie piekielnie, to mnie w sumie leczylo i dalej leczy z traktowania 2 wojny jako wyprawy z szabelka w rece.
            To raczej kategoria "sceny batalistyczne". Ale masz rację, ta scena wymiata! :+: Dodałbym jeszcze lądowanie na plaży w Normandii w Medal od Honor: Allied Assault

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
              To raczej kategoria "sceny batalistyczne". Ale masz rację, ta scena wymiata! :+: Dodałbym jeszcze lądowanie na plaży w Normandii w Medal od Honor: Allied Assault
              Ale ze tak powiem: napierdalanko jest :P film podchodzi pod kategorie.
              mam teledysk z britnej

Komentarz

Teraz zajarzyłem że na liście nie ma kultowego filmu z dzieciństwa "Klasztor Shaolin" 8- .

Komentarz

O, a jeszcze "Gwiezdne" to tego filmu to ja cholera nawet nie ogladalem :P I nie obejrze Tylko czy tak dobrze sie tam nawalali??
                  No jeżeli chodzi o "Gwiezdne" to są tam pojedynki, które nazwałbym klasyką walki na miecze świetlne... '8 piszę oczywiście o Epizodzie V ("Imerium..."), bo to co jest w II, to tandeta Panie straszna...

Mimo, że nie lubisz SF proponuję obejrzeć Trylogię Gwiezdnych, ale zacznij koniecznie od starych epizodów...
                  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                    Mimo, że nie lubisz SF proponuję obejrzeć Trylogię Gwiezdnych, ale zacznij koniecznie od starych epizodów...
                    glupi jestem i nie skojarzylem, ze to chodzi o nawalanko na te miecze. To jasne, to nawet nie trzeba ogladac filmu zeby wiedziec o co chodzi. A moze sie i kiedys skusze Jak moj syn zacznie sie umawiac z corka corki Legarta moze
                    mam teledysk z britnej

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                      glupi jestem i nie skojarzylem, ze to chodzi o nawalanko na te miecze. To jasne, to nawet nie trzeba ogladac filmu zeby wiedziec o co chodzi. A moze sie i kiedys skusze Jak moj syn zacznie sie umawiac z corka corki Legarta moze
                      he, he to pracuj nad synem żeby moja córka nie była dla niego za stara 8-

Komentarz

zwracam uwage na dwa slowa corki w moim wyzszym poscie

Mnie sie z dzieckami nie spieszy :P

dziadku
                        mam teledysk z britnej

Komentarz

a co powiecie na solówke Pana Kleksa w kalsztorze szaolin .oklepał tam jakiegoś pseudożółtka
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Dla mnie J.Chan jest najlepszy w te klocki :> Choć nie przepadam za tego typu filmami, to produkcje z nim w roli głównej zawsze chętnie oglądam
                            Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                            Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
                              a co powiecie na solówke Pana Kleksa w kalsztorze szaolin .oklepał tam jakiegoś pseudożółtka
                              Mnie to rozwaliło, karatecy z Kazachstanu 8-

Komentarz

Pracuję...
                              X