Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki samochód?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W moim przypadku zwykły mechanik (taki bardziej specjalizujący się w Mercach) dał radę.
    Ostatnio edytowany przez Kuba L.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Podbiję temat:

W związku z powiększeniem się rodziny do 2+3 potrzebne jest większe auto.
      Po wstępnym rozpoznaniu myślę o kilkuletnim Fordzie Galaxy.

Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może polecacie albo odradzacie inne auta z tego segmentu lub nieco mniejsze, ale nadal zdatne w tym przypadku?

Komentarz

• Pomyśl na Oplem Zafira C, mniejsza niż Galaxy czy Alhambra, ale przy rodzinie 2+2 bardzo się sprawdza i jest jeszcze miejsce. Jeżdżę od 2 lat, bez większych problemów technicznych.

Komentarz

• Wygląda na dobry trop, dzięki.

Z którego rocznika masz to auto, jaki silnik?

Komentarz

• 2013 rok, teraz ma 200k przejechane. Diesel 2l, daje radę, jak na rodzinne auto oczywiście. Może mieć 7miejsc, zależy czy potrzebujesz, mi się przydawało. Wersja Cosmo. W środku naprawdę sporo miejsca. Także jestem bardzo zadowolony, na pewno warto sprawdzić i się nim przejechać jeśli szukasz czegoś rodzinnego.

Komentarz

• Ma ktoś do polecenia wypożyczalnię samochodów? Interesuje mnie zostawienie samochodu w innym mieście, niż to z którego biorę.
              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Kuba L. - Ford S Max - polecam jako auto rodzinne, mnóstwo miejsca zarówno dla podróżujacych, jak i w bagażniku, nie wiem jak w tej wersji Zafirki o której pisał Kijus, ale ogólnie w Zafirze masz tylny fotel łączony, w S maxie każdy fotel jest odrębny i można go przesuwać zależnie od potrzeb. Użytkujemy z żoną od prawie dwóch lat, jak dotąd bezawaryjny (odpukać), oszczędny w trasie i dość dynamiczny jak na swoje rozmiary, motor i przeznaczenie

Komentarz

• Taż mam S-maxa, potwierdzam auto bezawaryjne, jedyny minus, brak miejsca na zapas.

Komentarz

• Dzięki za opinie, wpisuję S-Max na listę.
                    Możecie dopisać, czy macie diesel czy benzynę? Z ogólnych opinii w necie zdaje się wynikać, że te nowsze diesle są uznawane za najmniej awaryjne.

Minusem jest to, że chyba (z ostrożności) wolałbym auto 7-osobowe, a z tego co widzę S-Max są głównie 5-osobowe.

Bobicz Dzięki - Alhambra też wpisana na listę, przesuwne drzwi przy parkowaniu w mieście wydają się świetnym pomysłem.
                    Ostatnio edytowany przez Kuba L.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kuba L. Zobacz posta
                      Podbiję temat:

W związku z powiększeniem się rodziny do 2+3 potrzebne jest większe auto.
                      Po wstępnym rozpoznaniu myślę o kilkuletnim Fordzie Galaxy.

Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może polecacie albo odradzacie inne auta z tego segmentu lub nieco mniejsze, ale nadal zdatne w tym przypadku?
                      Z czystym sumieniem polecam Ci SEAT-a Alhambre.
                      Miałem okazję pracować dla tej marki i sam przez jakiś czas go użytkowałem.
                      Genialny na trasy, ma wszystko czego potrzeba w nowoczesnej, rodzinnej furze.
                      Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że kiedyś zajechałem nim do mojego ziomka (rodzinka jak Twoja) i kolega akurat zmieniał auto.
                      Dałem mu się przejechać, potem sam pojechał do autoryzowanego salonu i kupił używany któym śmiga do dziś. Stać go było na jeszcze droższe ale mówi ze za nic w świecie się go nie pozbędzie a minęło już dobre 2 lata. Mega plusem jest duża przestrzeń w środku, przesuwne drzwi i automatyczne podwyższane siedzenia dla dzieciaków. Nie musi montować fotelika bo ma podwyższenia. Na codzień jeździ nim jego żona. Biorąc pod uwagę fakt, że to spora fura, a ona ją uwielbia to chyba jest też łatwa w prowadzeniu Polecam automat. Silniki do wyboru, spalanie w normie.

Elo.
                      Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jakaś sprawdzona wypożyczalnia bagażników dachowych (boxów) w Warszawie? Najlepiej okolice Bielan albo taka, że sami przywożą i montują.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Którego ze WSPÓŁCZESNYCH (-15 lat) muscle car`ów, choć to pojęcie w dzisiejszych czasach na wyrost, zarezerwowalibyście gdyby istniała taka możliwość, tak w podstawowej wersji jak i topowej. Mowa tu konkretnie o 3 klasykach gatunku, tzn.

Ford Mustang (GT, Shelby GT 350/500)
                          Chevrolet Camaro (RS, SS, ZL1)
                          Dodge Challenger (R/T, SRT, SRT Hellcat)

Mam swój typ, kolejność przypadkowa.

Komentarz

• Absolutnie Camaro, najlepiej oczywiście ZL1
                            Ale Dodge'm też bym nie pogardził.
                            Mustang zrobił się zbyt pospolity.

Jezdzilem Camaro SS i robi robotę .

Wysłane z Nokia 5110

Komentarz

• Do mnie przemawia Dodge głównie za brutalny oldschool'owy klimat klasycznego muscle car'a, nawiązujący nieco do gangsterskich klimatów rodem z lat 60-tych, no i oczywiście silnik HEMI. Camaro swoją agresywną i nowoczesną stylistyką bardziej podchodzi mi pod wyścigi NASCAR i klimaty a'la Transformers (nie bez powodu ). Mustanga ceni się za legendę i najlepszy z tej trójki wydech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
                                Do mnie przemawia Dodge głównie za brutalny oldschool'owy klimat klasycznego muscle car'a, nawiązujący nieco do gangsterskich klimatów rodem z lat 60-tych, no i oczywiście silnik HEMI. Camaro swoją agresywną i nowoczesną stylistyką bardziej podchodzi mi pod wyścigi NASCAR i klimaty a'la Transformers (nie bez powodu ). Mustanga ceni się za legendę i najlepszy z tej trójki wydech.
                                +1
                                Choć w środku, podobnie jak i dwa pozostałe, wyglądem przypomina mi wyroby firmowane marką Panasonix (pisownia właściwa) z początku lat 90-tych.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X