Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki samochód?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Był, a może jest tu ktoś na forum użytkownikiem Mercedesa C Klasy (W204)? Bardziej chodzi mi o lata 2011-2014, ale starsze modele W204 też mogą być. Miałbym parę pytań dotyczących eksploatacji, blach (czy ruda szybko bierze?) oraz silników.

Komentarz

• [QUOTE=looking1916;n2552884]Był, a może jest tu ktoś na forum użytkownikiem Mercedesa C Klasy (W204)? Bardziej chodzi mi o lata 2011-2014, ale starsze modele W204 też mogą być. Miałbym parę pytań dotyczących eksploatacji, blach (czy ruda szybko bierze?) orm

Komentarz

• Przymierzam się do zakupu auta nowego lub max trzyletniego do jazdy po mieście (praca, zakupy). Zależy mi na silniku benzynowym oraz niewielkich rozmairach przy zachowaniu w miarę rozsądnej pojemności bagażnika, tak żeby zmieścić do niego m.in. wózek dla dziecka. Budżet ok. 50k. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? W oko wpadł mi Ford Fiesta z silnikiem 1.0 ecoBoost.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
            Na jakie modele warto zwrócić uwagę?
            Suzuki Swift. Do miasta więcej nie trzeba, a jak sie popieści, to wiele pomieści. Plus jest taki, że konstrukcja prosta jak budowa cepa, tam się nie ma za bardzo co psuć.

Komentarz

• Jaki byście polecili nowy samochód (z salonu) z kategorii "tani, dla starszej osoby", tak do 55 000 - 60 000 PLN? Wysoki, crossover/suv. Dacia Duster, coś podobnego?

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                Przymierzam się do zakupu auta nowego lub max trzyletniego do jazdy po mieście (praca, zakupy). Zależy mi na silniku benzynowym oraz niewielkich rozmairach przy zachowaniu w miarę rozsądnej pojemności bagażnika, tak żeby zmieścić do niego m.in. wózek dla dziecka. Budżet ok. 50k. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? W oko wpadł mi Ford Fiesta z silnikiem 1.0 ecoBoost.
                O tych Fordach z takimi silnikami krąży opinia, że są tak wyżyłowane, że padają nawet po 130k.
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

O tych Fordach z takimi silnikami krąży opinia, że są tak wyżyłowane, że padają nawet po 130k.
                  U mnie w pracy był Focus kombi z silnikiem 1.0 125 km. Silnik wytrzymał 110 tyś....
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

U mnie w pracy był Focus kombi z silnikiem 1.0 125 km. Silnik wytrzymał 110 tyś....
                    Chyba cała ta generacja Forda pod kątem wytrzymałości silników, to jest nieporozumienie. Znajomy jest podwykonawca jednej z firm kurierskich, Transity mu padały po 160-170k.
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Ktoś może wyrazić opinię na temat któregoś z tych samochodów? Pierwszy to Jaguar XE (rok 2015-2016, 2.0 diesel, 163KM lub 180KM), drugi to Renault Talisman (roczniki 2016-2017, 1.6 diesel, 160KM). Interesuje mnie każda, nawet najmniejsza uwaga. Z chęcią też poznam opinię o podobnych sedanach. Z góry dziękuję
                      Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Co do Renault.
                        Żadnych aut na F.
                        Fiatów ,fordów i Francuzów.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
                          Ktoś może wyrazić opinię na temat któregoś z tych samochodów? Pierwszy to Jaguar XE (rok 2015-2016, 2.0 diesel, 163KM lub 180KM), drugi to Renault Talisman (roczniki 2016-2017, 1.6 diesel, 160KM). Interesuje mnie każda, nawet najmniejsza uwaga. Z chęcią też poznam opinię o podobnych sedanach. Z góry dziękuję
                          Szczerze to dziwne wybory, Talisman ma mocno średnie opinie, słabo trzyma wartość, a z drugiej strony Jag, drogi serwis, niszówka której tez potem sensownie nie sprzedaż,
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Miałem kiedyś ten silnik w Koleosie i ten samochód po prostu nie chciał jeździć. Na autostradzie mnie wszyscy przepuszczali (duże auto, budzi respekt w lusterku) i nie byłem w stanie ich wyprzedzić. Niemniej podano starsze roczniki, więc może starsza norma spalania i nie jest aż tak zjebany.

Komentarz

• Panowie ma ktoś z Was passata b6 w benzyniaku z silnikiem 2.0 FSI 4Mot Comfortlin? mam kilka pytan

LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Co byście znajomemu radzili w budżecie 25k-30k, przyjmując następujące założenia:
                                1. Samochód ma jeździć a nie wyglądać
                                2. Niski koszt eksploatacji
                                3. Do wszystkiego, czyli trochę poza miasto i sporo po mieście, raczej dalekie eskapady wykluczone, czyli zasięg w Polsce.
                                4. Ze względu na punkt 2 nie musi być jakiś szczególnie wyrywny
                                5. Może być nawet trzydrzwiowy.

Wiadomo: przebieg, rocznik, stan techniczny i rodzaj dotychczasowej eksploatacji będzie trzeba wziąć pod uwagę ostatecznie.
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X