Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsze teledyski ...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najlepsze teledyski ...

No własnie , takiego tematu chyba nie było . Jakie są Waszym zdaniem najlepsze teledyski ... stare ,nowe , polskie , zagraniczne , hh, rock , pop ,metal ... po prostu , najlepsze . Osobiście mam pare propozycji , które wzbudzają u mnie emocje ... Nie mam takiego jednego ,jedynego najlepszego ,ale kilka teledysków ,które tu przedstawię , to po prostu dla mnie coś więcej niż teledysk .

Die Toten Hosen - "Pushed Again" -- gdy pierwszy raz usłyszałem piosenkę - powiedziałem EXTRA . Jednak po zobaczeniu teledysku wymiękłem ... sceny różnych ulicznych zadym ( między innymi z placu Tienanmen ) po prostu mną wstrząsnęły ... świetny teledysk , świetna piosenka .POLECAM !

Guns and Roses- "November Rain"-- piosenka o miłości . Długi teledysk ,(chyba 9 minut) jednak chyba mało komu się nudzi ... również POLECAM !

Metallica-"Nothing else matters"(wersja bez orkiestry !)-- świetna ballada Metaliki , przypominająca mi stare ,dobre czasy ... Teledysk pokazuje zespół , nagrywający piosenkę w studiu . Też POLECAM !

Metallica-"One" - bardzo wstrząsający teledysk ! Gdy go zobaczyłem po raz pierwszy , takie oczy miałem 8- . Pokazujący "losy" wojennego kaleki .

Queen- Innuendo-- świetny teledysk Queen . Trudno mi powiedzieć o czym mówi teledysk , ale naprawdę go POLECAM !

Queen- "Show must go on"-- świetny teledysk , jak dla mnie coś w stylu wspomnień o Freddiem Mercurym . Teledysk sklada się z fragmentów innych teledysków Queen-ów.

Nirvana - "Sliver" -- nie jest jakimś zagorzałym fane Nirvany ani Kurta , jednak ten teledysk , to jak dla mnie cała esencja Nirvany.

Offspring- "All I Want" -- teledysk zawierający w sobie ogromną dawkę energii ... daje kopa . POLECAM !

Kazik - "Ide tam gdzie ide" -- zajebisty humor Kazika można zobaczyć w tym teledysku . Amatorskie sceny "bijatyk" .

Kazik - Las Machinas de la Muerte -- hehe , również jak w piosence powyżej można się pośmiać . Chociaż sama piosenka nie napawa optymizmem ...

Kazik - "Sztos" -- teledysk z filmu "Sztos" . Fajna ,rytmiczna piosenka z fragmentami z filmu .

I na koniec rodzynek , Michael Jackson . hehe , teraz go już nie słucham , jednak gdy bylem maly brzdąc uwielbiałem jego piosenki !! Ostanio mając okazję ściągnąć sobie z netu jego teledyski , w pamięć zapadly mi te tytuly :

Michael Jackson - "Smooth Criminal" -- dobry teledysk ,zajebiste układy taneczne z M.J na czele ;P .

Michael Jackson - "Dirty Diana" -- tą piosenkę bardzo lubiałem , więc teledysk też mi sie podobą :P .

Michael Jackson - "Man in the mirror" -- piosenka o pokoju . Świetne zdjęcia ... z Hitlerem , Luthrem Kingiem , Kennedym ,Kaddafim , Matką Teresą z Kalkuty i ... Lechem Wałęsą 8- ( między innymi na stadionie Lechii ) na czele .

Aha i jeszcze jeden teledysk - niszowy ,którego widziałem raz w życiu :

Dezerter - "Nie ma zagrożenia"- dokladnie nie pamietam ,ale goscie są przebrani za ludzi , po wybuchu jądrowym . Pamiętam ,że ten teledysk również zrobił na mnie wrażenie ! Ma ktoś może go na kompie ?? ,albo na przykład

Dezerter - "Pierwszy raz " , w którym to wokalista śpiewa o rzeźni ... sceny z tego teledysku , pamietam ,ze były drastyczne ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

N.E.R.D. - Lap Dance - maniurki 8- (nagie)

Jadakiss - Knock Yourself Out

Komentarz

Dzieki, szczegolnie za ten pierwszy post. Jestem w tym momencie na etapie ssania teledyskow, na razie leca Beatelsi. Ale to co wymieniles to co nieco tez sobie wezme.

A teraz napisze cos, co moze zmienic niektorych zycie.

http://mp3.rin.ru/index_e.html

pomyslicie, ktos zapodal linka i co ***** z tego
      ano to, ze jest to najlepsza strona, jaka w zyciu widzialem, jesli chodzi o muzyke. Wystarczy sie zarejestrowac i heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

Dzis sciagnelem wszystko Radiohead, i wogole gigabajty emetrzy. Jak mi transfer spada ponizej 100 to sie obrazam. Polecam. Teledyski tez sa, a wlasciwie jest ich wpizdu. Nie mowie o emetrzy, ktorych sa terabajty terabajtow.
      mam teledysk z britnej

Komentarz

jako że preferuje muzyke rockową dam swoją propozycje taką właśnie :

== You could be mine == świetna piosenka Guns n Roses utrzymana w ostrym brzmieniu która jest przewodnim utworem w Terminatorze 2 . W samym teledysku nie brakuje Arnolda i urywek z klubowego koncertu '8

pozdr :>
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
          jako że preferuje muzyke rockową dam swoją propozycje taką właśnie :

== You could be mine == świetna piosenka Guns n Roses utrzymana w ostrym brzmieniu która jest przewodnim utworem w Terminatorze 2 . W samym teledysku nie brakuje Arnolda i urywek z klubowego koncertu '8

pozdr :>

jako , że przewijają się Gunsi to dodam jeszcze :

- sweet child on mine
          - paradise city

oprócz tego :

Rollins Band - liar

a z hh - oprócz 2 znakomitych kawałków podanych przez MaxyMa :

nieśmiertelna "Fiesta" - Jay-Z , R. Kelly

NAS - wszystko - na początek - One Mic

Komentarz

"You could be mine " mam i też mi się bardzo podoba !!!

Kurna , "Sweet child..." ma teledysk ?! Lecę na Kazee i zasysam ...

To jeszcze z Gunsów :
            "Don't cry" - świetna piosenka , znana chyba wszystkim .( teledysk również wart zobaczenia :> ).

Fajne piosenk są również "Dead Horse" i "Yesterday" ,jednak teledyski nie zrobiły na mnie szczegolnego wrażenia .

A i jeszcze nawet fajny jest teledysk "Estranged" , jednak troche długi ( coś koło 9 minut ) .
            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Wszystkie teledyski Tatu
              Guns 'n Roses - November Rain , Don't Cry
              Metallica - Whisky in the Jar
              Eifell 65 - Blue
              Paktofonika - Priorytety , Jestem Bogiem...
              Łzy - Oczy szeroko zamknięte
              wiekszośc teledysków Korna jest niesamowitych
              Alizee - Moi lolita

a najlepsze teledyski to już miał zespół Erotic - np. Billy you Billy , Billy joy
              itp...

a już ewenement i klasykiem dla mnie będzie przede wszystkim Scorpions oraz duzó młodsze i nny gatunek muzyki Fun Factory :P

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                Kurna , "Sweet child..." ma teledysk ?! .
                znam ten kawałek równiez , jak również :
                "Civil war"
                "Patience"
                "Welcome the jungle"

a i zapomniał bym jeszcze o teledyskach HIM , też miał zajebiste , szczególnie "Join me"

Komentarz

[quote="Łysolek"]
                  Zamieszczone przez MAZI
                  "Civil war"
                  mówisz teraz o teledysku, czy o samej piosence ?

Bo "Civil War" to zajebista pioseneczka ,ale teledysku znaleźć nie mogłem ...
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

WWO - WWO :+: za laseczke w łazience
                    Molesta - Ja wiedziałem że tak będzie
                    Tede & Camey - Król Parkietu
                    Siedem łez - Siedem łez
                    Mor W.A. - My to My
                    TZWM & Incydent- Terapia
                    Pono feat. Koro - Niesmiertelna nawijka ZiP skladowa
                    Molesta - Muzyka Miasta

moje ulubione teledsyki , są jeszcze inne ale co bede pisal wszystko

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                      "Civil war"

mówisz teraz o teledysku, czy o samej piosence ?

Bo "Civil War" to zajebista pioseneczka ,ale teledysku znaleźć nie mogłem ...
                      o piosence , a teldysk też jest ( tylko ze z koncertu , ale zajebiscię po scenie biega Axl )

Komentarz

Paffendorf - Crazy sexy marvelldus (bo jest tam zajebista brunetka :+: )
                        Rocco - Drop the bass (zajebiście dużo zajebistych dupeczek )
                        Dasbo - Turlich Turlich (powód ten co wyżej )
                        a z innej beczki to piosenka Pudlesów - Wolność słowa (tzn. ich stosunek do polityków )

Komentarz

Laurent Garnier --Flashback

Masta Ace--Born to roll
                          Jeru tha Damaja--Yo playin'yoself :+: :+: :+:

Beastie Boys --Sabotage :+:
                          Pearl Jam--Ewolution
                          Rancid--Time bomb
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

HH:
                            Tupac - How do you want it ,Hit'em up , To live and die in LA
                            Nas - One mic
                            Onyx - Slam Harder
                            Wu- Tang - Reunited
                            Xzibit - Paparazzi
                            Capone N Noreaga - Invicible( ***** tylko że tylko raz go widziałem na MTV i to już dośc dawno :fu: )
                            Gangstarr - Full clip, Discipline
                            Tupac - Toss it up

Polski:

Mor W.A - Idź za ciosem
                            Molesta - Wiedziałem że tak będzie
                            ZIP skład - Ziping
                            Pono - NNZS, Osaczony
                            Fu - Czy na pewno ?
                            WWO - Nie bój się zmiany na lepsze, Jeszcze będzie czas
                            O.S.T.R - Kochana Polsko ( ale tu to głównie ze względu na tekst a nie teledysk)

Dicho:

Rocco - Drop the Bass '8
                            Scooter - Weekend
                            Paffendorf - Crazy, Sexy , Marvellous
                            Brooklyn Bounce - Loud and Proud, Born to bounce, Bass, Beats & melody

Z mocniejszych brzmień :

Metallica - Enter Sandman, Nothing else matters, Turn the page.....ogólnie mają dużo spox teledysków
                            Crazy Town - Revolving Door ( fajne maniurki )
                            Guns N Roses nienawidze od kiedy ten ich pierdolony rudawy wolkalista powiedział, że dla żydów i Polaków nie będą grać. Od tego czasu pierdole ich, mogą mnie kutasy cmoknąć, jakby przyjechali do Polski kiedyś to sam bym pojechał i mu wpierdolił za te słowa.....
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
                              Beastie Boys --Sabotage :+:
                              :+: :+: :+:

Gorillaz (chyba tak to się pisze) mają niezłe kreskówkowe teledyski.
                              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Pracuję...
                              X