Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KrzychuS
    odpowiedział(a)
    To dużo prostsze.

Dzisiaj Banaś został subtelnie poinformowany, że jego syn może "chciec" popełnić samobójstwo.
    To nie ma nic wspólnego z organami państwowymi, to klasyczne działania mafii.

Kiedyś mafia załatwiała wewnętrzne porachunki np. w Kliffie.
    Teraz wysyłają sobie maile i organizują konferencje prasowe w świetle reflektorów.

Z ciekawości włączyłem dzisiaj Trójkę i posłuchałem wiadomości w publicznych mediach. Np o 16 zostałem poinformowany o pracach nad Nowym Ładem, spadającej liczbie zakażeń i wygranej Świątek. O kontroli NIKu ani słowa.

Sprawa jest zamknięta.

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Smutne jest to że w naszym kraju organ który ma konstytucyjne prawo kontroli stwierdza poważne naruszenia, a Ci którzy je popełnili twierdzą, że się nie zgadzają i nikt z tym nic nie zrobi.

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Rząd już stwierdził, że wszystkie decyzję były podejmowane zgodnie z prawem ... więc nie bardzo wiadomo po co ta konferencja i raport NIK.
    Sprawa zamknięta.
    Nie zamknięta. Jeszcze odkrycie towarzyskie się nie wypowiedziało. To zamknie sprawę.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    dobra zmiana.. jakoś tak to szło...

Zostaw komentarz:

• KrzychuS
    odpowiedział(a)
    Rząd już stwierdził, że wszystkie decyzję były podejmowane zgodnie z prawem ... więc nie bardzo wiadomo po co ta konferencja i raport NIK.
    Sprawa zamknięta.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Pancernik wypłynął na szerokie wody i odpalił działa .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: E1MUgBdXsAQW7PQ?format=jpg&name=medium.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar: 82,3 KB
ID: 2587903

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Konferencja już miała się kończyć, ale Banaś zatrzymał na moment dziennikarzy, by przedstawić jeszcze jeden komunikat. - Tak się dziwnie składa, że dwa dni temu dostaliśmy maila, że jest bomba podłożona w naszych budynkach. Dziś był mail, że z kolei mój syn Jakub ma popełnić samobójstwo. Policja pojawiła się u mojej rodziny w Krakowie i u syna. O komentarz poproszę już was samych - powiedział.

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    No proszę, mają rozmach sk....syny

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    To jeszcze dziś czy o jutro o 6.00 kominiarze zupełnie przypadkiem bez związku z tematem wbiją się na chatę jego syna lub kogoś innego bliskiego z rodziny/pracy?
    Dziś o 6 była już wizyta. Zbieżność dat zupełnie przypadkowa.
    https://www.onet.pl/informacje/onetw...frbpp,79cfc278

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    To jeszcze dziś czy o jutro o 6.00 kominiarze zupełnie przypadkiem bez związku z tematem wbiją się na chatę jego syna lub kogoś innego bliskiego z rodziny/pracy?

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Trzymając się tej konwencji i obsadzając Banasia w roli admirała von Spee, zobaczymy za jakiś czas, czy to dla niego bardziej bitwa pod Coronelem czy pod Falklandami, między oboma upłynął miesiąc tak więc myślę, że w takim terminie sporo się wyjaśni.
    Ewidentnie widać, że najlepsze zostawił sobie na później.

Zostaw komentarz:

• Citlivu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Trzymając się tej konwencji i obsadzając Banasia w roli admirała von Spee, zobaczymy za jakiś czas, czy to dla niego bardziej bitwa pod Coronelem czy pod Falklandami, między oboma upłynął miesiąc tak więc myślę, że w takim terminie sporo się wyjaśni.

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• KrzychuS
    odpowiedział(a)
    Takie coś próbuje wprowadzić miłościwie nam panująca władza:

"Art. 15ze1 . 1. Wysokość świadczeń uprawnionego z tytułu używania powierzchni handlowej należnych udostępniającemu na podstawie zawartej przed dniem 14 marca 2020 r. umowy najmu, dzierżawy lub innej podobnej umowy, przez którą dochodzi do oddania do używania powierzchni handlowej, w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia działalności w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 zgodnie z właściwymi przepisami, ulega obniżeniu do 20% wysokości tych świadczeń należnych udostępniającemu na podstawie umowy przed dniem 14 marca 2020 r., a w okresie trzech miesięcy od dnia zniesienia każdego zakazu – do 50% wysokości tych świadczeń należnych udostępniającemu na podstawie umowy przed dniem 14 marca 2020 r."

W skrócie - chodzi o obniżenie czynszów w centrach handlowych. Problem w tym, że zostają one obniżone na koszt właścicieli powierzchni.

Ciekawe czy wartość obniżonych czynszów jest uwzględniona we wszelkich prezentacjach, w których rząd chwali się wysokością udzielonej pomocy.

A tutaj komentarz Polskiej Rady Centrów Handlowych:
    https://retailnet.pl/2021/05/11/8631...enie-art-15ze/

Zostaw komentarz:

• sephrioth1916
    odpowiedział(a)
    Polecam obejrzeć:

Ceny z kosmosu? Oto, jak zmasakrować motoryzację wierząc w cuda

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X