Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Peace
    GieKaeSiak
    • 08.2005
    • 5041

    Zamieszczone przez Foxx
    Poza materiałem z "Newsweeka" uzupełnionym o "Do Rzeczy" po prostu żadnego dowodu nie przedstawiłeś, nie ma więc nawet czym manipulować, nawet gdybym chciał to robić, chociaż łatwo sprawdzić w dyskusjach z moim udziałem, że specjalnie nie przejawiam podobnych chęci
    Przedstawiłem opis sytuacji w regionie oraz zachowanie Macierewicza, uważasz mnie za kłamcę?

    Zamieszczone przez Foxx
    Stosując Twoją metodologię "diagnostyczną" - jest to raczej racjonalizacja frustracji wobec tego, co już po wyborach się dzieje w okręgu wyborczym podbita jakimś intensywnym resentymentem.
    O zostałem frustratem, nieźle I czemu teraz piszesz, że coś się w okręgu dzieje? Przecież według Ciebie Newsweek kłamie, (czy ja też to jeszcze nie zdeklarowałeś, ale pewnie też) i nie ma żadnych dowodów, że jest coś źle.

    Za chwilę zostanę, w twoich oczach, KODowcem

    Komentarz

    • Leokadiusz
      Legionista
      • 09.2014
      • 284

      Skvrwysyny wygonili bet365. Dawno mnie nikt tak nie wkurwił.

      Komentarz

      • Yanks
        Legionista
        • 10.2008
        • 9239

        Zamieszczone przez Leokadiusz
        Skvrwysyny wygonili bet365. Dawno mnie nikt tak nie wkurwił.
        ???
        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

        Komentarz

        • Leokadiusz
          Legionista
          • 09.2014
          • 284

          Komentarz

          • PeCe
            Legionista
            • 05.2007
            • 4130

            Zamieszczone przez Leokadiusz
            No niestety. PiS był pierwszy do jechania po platformowej ustawie hazardowej, a sam stworzył jeszcze większego bubla. Wiceminister Jańczyk nawet nie ukrywał, że go to interesuje i że wie o co chodzi. Oczywiście wszystko w trosce obywatela, bo hazard to realny problem Oczywiście alkohol czy papierosy to nie problem i są legalne. To niebywałe, żeby nie można się było legalnie zakładać za własne pieniądze bez ingerencji państwa. Niestety Polacy nigdy nie dorosną do tego, żeby gospodarować swoimi pieniędzmi w sposób wolny i zawsze tu będzie socjalizm. Tak samo wszyscy jadą na NFZ, ZUS, a gdyby je zlikwidować i dać ludziom pieniądze w gospodarowanie to utonęliby we własnym gównie.
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

            Komentarz

            • Kawa
              Legionista
              • 05.2003
              • 8265

              A to nowa ustawa spowoduje, że zamkną się firmy takie jak STS czy "nasza" Fortuna?
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


              Bynajmniej to nie przynajmniej!

              Komentarz

              • Jaszcz
                Legionista
                • 11.2012
                • 1783

                Zamieszczone przez Kawa
                A to nowa ustawa spowoduje, że zamkną się firmy takie jak STS czy "nasza" Fortuna?
                Nie, sts i fortuna odprowadzają podatek. A o to w tym wszystkim chodzi..

                Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
                "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

                Komentarz

                • Foxx
                  Legionista
                  • 08.2003
                  • 12030

                  Peace - po prostu z wymienionych 7523519 potencjalnych przyczyn wywalenia Macierewicza z urzędu wymieniłeś 1 (za "Do Rzeczy") oraz autorytatywną opinię, że Szydło, czy Duda gdyby mogli, to by się gościa pozbyli. Reszta to rozbełtane emocjonalnie "recenzje" problemów lokalnych i motywy ad personam w dyskusji. Ja tylko zastosowałem tę samą metodologię "diagnostyczną"

                  W sumie cała ta historia to jeden wielki ciąg ad personam począwszy od Macierewicza i "przydupasa". Od tego nie zostaje się KOD-wcem, nawet w moich oczach . Chociaż pewien syndrom da się zauważyć. Tyle, że chodzi o wspomnianą wyżej formę, a nie terść, czy tam "zauważenie że coś jest źle". Wiele rzeczy "jest źle", tyle że zdaniem wielu zwolenników - taktycznych czy faktycznych - PiS aktualnie w MON więcej jest "dobrego" i to raczej na poziomie systemowym, niż misiewiczowym.

                  Wot i wsio
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                  Komentarz

                  • brunak
                    Legionista
                    • 11.2015
                    • 962

                    Zamieszczone przez Jaszcz
                    Nie, sts i fortuna odprowadzają podatek. A o to w tym wszystkim chodzi..

                    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
                    No to chyba Ci z bet w wuja lecieli. Niech płacą podatki to nie będą musieli płakać.
                    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                    Że nie chciał, by go więziono, bito,
                    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

                    Komentarz

                    • Jaco
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 19648

                      Zamieszczone przez Foxx
                      W sumie cała ta historia to jeden wielki ciąg ad personam począwszy od Macierewicza i "przydupasa". Od tego nie zostaje się KOD-wcem, nawet w moich oczach . Chociaż pewien syndrom da się zauważyć. Tyle, że chodzi o wspomnianą wyżej formę, a nie terść, czy tam "zauważenie że coś jest źle". Wiele rzeczy "jest źle", tyle że zdaniem wielu zwolenników - taktycznych czy faktycznych - PiS aktualnie w MON więcej jest "dobrego" i to raczej na poziomie systemowym, niż misiewiczowym.

                      Wot i wsio
                      Ubolewają media, ubolewają forumowicze: pełna demokracja. Antoni, póki co, nie przegrał zbyt wielu procesów a w dodatku cały czas jest ministrem. Misiewicz to ewidentna porażka, ale skąd możemy wszyscy wiedzieć, jakie ma zalety, skoro Antoni, mimo swojej ogólnie znanej nieufności do ludzi kontrowersyjnych, nie dyskwalifikuje go a wręcz chroni przed złem. Jeśli ktoś ma wolę zagłosować na Klicha albo Radosława Sikorskiego, to good luck!. Tu Peace ma rację: wybory będą dobrym testem.

                      P.S. nie widzę wszystkich postów w tym wątku, więc moja opinia jest subiektywna.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

                      Komentarz

                      • Peace
                        GieKaeSiak
                        • 08.2005
                        • 5041

                        Zamieszczone przez Foxx
                        Peace - po prostu z wymienionych 7523519 potencjalnych przyczyn wywalenia Macierewicza z urzędu wymieniłeś 1 (za "Do Rzeczy") oraz autorytatywną opinię, że Szydło, czy Duda gdyby mogli, to by się gościa pozbyli. Reszta to rozbełtane emocjonalnie "recenzje" problemów lokalnych i motywy ad personam w dyskusji. Ja tylko zastosowałem tę samą metodologię "diagnostyczną"

                        W sumie cała ta historia to jeden wielki ciąg ad personam począwszy od Macierewicza i "przydupasa". Od tego nie zostaje się KOD-wcem, nawet w moich oczach . Chociaż pewien syndrom da się zauważyć. Tyle, że chodzi o wspomnianą wyżej formę, a nie terść, czy tam "zauważenie że coś jest źle". Wiele rzeczy "jest źle", tyle że zdaniem wielu zwolenników - taktycznych czy faktycznych - PiS aktualnie w MON więcej jest "dobrego" i to raczej na poziomie systemowym, niż misiewiczowym.

                        Wot i wsio
                        Ilość jazd "ad personam", które już zastosowałeś w dyskusji ze mną raczej świadczą o twojej maluteńkiej możliwości "reakcji" na przykrą rzeczywistość związaną z Panem Antonim Macierewiczem i jego "wysokiej klasy asystentem" oraz jego wysokiej klasy pracą zarówno jako Ministra Obrony Narodowej, jak i wiceprezesa partii jak i szefa okręgu.

                        Możemy na tym zakończyć.

                        Komentarz

                        • Mayhe(L)
                          Legionista
                          • 10.2016
                          • 1657

                          Zamieszczone przez brunak
                          No to chyba Ci z bet w wuja lecieli. Niech płacą podatki to nie będą musieli płakać.
                          Podatek i licencja. Zamkną, dostaną licencję i wchodzą jeszcze raz, chyba że jesteśmy dla nich za małym rynkiem.
                          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

                          Komentarz

                          • Foxx
                            Legionista
                            • 08.2003
                            • 12030

                            Zamieszczone przez Peace
                            (...) o twojej maluteńkiej możliwości "reakcji"(...)

                            Możemy na tym zakończyć.
                            7523518
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                            Komentarz

                            • deyna1234
                              Legionista
                              • 08.2015
                              • 160

                              Komentarz

                              • PeCe
                                Legionista
                                • 05.2007
                                • 4130

                                Najlepiej w ogóle zrobić podatek 50% od gier losowych, po co się szczypać pomijając, że mamy bodaj (nie jestem pewien) najwyższy podatek od gier losowych i podwójne opodatkowanie, to oprócz tego wszystko w normie. Nie wiem czy kiedyś grałeś kolego Brunak live, ale to zupełnie nieopłacalne w STSach, nie mówiąc już o marnej ofercie.

                                Kawa, tak, właśnie tak jest, bo dzięki nowelizacji zablokują witryny internetowe.
                                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

                                Komentarz

                                Pracuję...