Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tutaj tekścik z dnia zaprzysiężenia poprzedniego rządu:

http://www.doktorno.boo.pl/content/w...-jak-najgorzej

Ileż w tym miłości do bliźniego, obiektywizmu a przede wszystkim patriotyzmu.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Znajomy narodowiec prosił przekazać:

"W niedzielę 1 lutego o godzinie 11 na ul. Bobrowieckiej 9 odbędzie się spotkanie z Declanem Ganleyem i zjazd mający zapoczątkować zjednoczenie środowisk konserwatywnych i narodowych, sprzeciwiających się konstytucji UE i Euro. Warto wpaść. Podaj dalej"
      O cholera, chyba czegoś tu nie skojarzyłem. No, pan Misiak w ostatniej GP się rozpisywał. Że też nie skojarzyłem od razu nazwiska Ganley. A tego 'znajomego narodowca" chyba trzeba co nieco uświadomić.

Zamieszczone przez Foxx
      Tia, z pewnością zapoczątkuje - formacja eurosceptyków za ojrosy gościa z Irlandii z posłami Pękiem, Dobroszem i Chruszczem na czele... Jak to pisał jeden z ich rozżalonych apologetów: "a sygnał z Torunia nie nadchodzi..."
      Racja całkowita. W takim razie zaraz edytuje tamten post, coby nikt mnie czasem nie utożsamiał ze stow. Libertatis ani z partią, która tworzy się w jego tle.

Tu jest rzeczony, b. ciekawy tekst Leszka Misiaka, polecam:

http://niezalezna.pl/article/show/id/15097
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Tutaj tekścik z dnia zaprzysiężenia poprzedniego rządu:

http://www.doktorno.boo.pl/content/w...-jak-najgorzej

Ileż w tym miłości do bliźniego, obiektywizmu a przede wszystkim patriotyzmu.
        z ryja od razu widac, ze czystej krwi Polak z dziada pradziada
        "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• Rządy PO w 3Mieście
          Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie czaje ostatniego zdania. Po co ma sie wpychać w tą sprawę?
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• A odtwożyłeś pierwszy filmik?
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                formacja eurosceptyków za ojrosy gościa z Irlandii z posłami Pękiem, Dobroszem i Chruszczem na czele
                A to w ogóle legalne jest?
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• Straszny bełkot.
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Nazgul - myślę, że przez jakąś lukę prawną - na pewno. Np. jako fundacja, czy stowarzyszenie mogliby otrzymywać nieograniczone wsparcie, a do tego emitować spoty w czasie ciszy wyborczej. Pamiętasz kampanię "zmień kraj - idź na wybory!"?

Grunt, żeby osoby wpisane w KRS nie były formalnie członkami partii...

Komentarz

Pamiętasz kampanię "zmień kraj - idź na wybory!"?
                      Właśnie do tego piję

http://www.niepoprawni.pl/blog/80/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

Foxx-a "przecieki"

miałeś nosa czy masz własne cynki kolego zamieszczając Rządy PO w 3Mieście?
                        "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

• Zamieszczone przez Piekutoszczak Zobacz posta
                          Foxx-a "przecieki"

miałeś nosa czy masz własne cynki kolego zamieszczając Rządy PO w 3Mieście?
                          A możesz rozwinąc o co właściwie chodzi w twoim poście? Że nie zapudłowali Karnowskiego? I w jakim stopniu osłabia to to wszystko, o czym pisano powyżej? Że Gowin, Wałęsa, Gocłowski? Ja decyzję sądu uważam za skandaliczną, nie pierwsza taka i nie ostatnia.

Z innej beczki: Operacja Hasbara. Rzecz nie nowa, ale kto nie widział ten IMO powinien zobaczyć - zwłaszcza że cholernie coś przypomina, coś z naszego podwórka...

http://www.wirtualnemedia.pl/blog/in...ana-bitwa.html
                          Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                            A możesz rozwinąc o co właściwie chodzi w twoim poście? Że nie zapudłowali Karnowskiego?
                            -że nie zapudłowali Karnowskiego bo...
                            "W ocenie sądu materiał dowodowy, który zgromadziła prokuratura, jest na tyle bogaty i na tyle szeroki, że z jednej strony uprawdopodabnia popełnienie czynów, które są zarzucane, z drugiej strony powoduje, że obawa o matactwo, wypaczenie wyników procesu nie istnieje" - to mją dowody i go nie zamykają i ciekawi mnie jakie środki zapobiegawcze zastosuje prokur..

Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                            I w jakim stopniu osłabia to to wszystko, o czym pisano powyżej?
                            nie wiem o co chodzi z tym osłabianiem...
                            "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

• Zapytałem, bo w moim odczuciu wydźwięk Twojego postu jest taki, że Karnowski jest czysty. Może źle odebrałem, nie wiem. Zarzuty ma i to jest w tej chwili ważne. Moim zdaniem powinien siedzieć - ale to tylko moje zdanie.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

• ciutke przekombinowałem z tym "przeciekiem" więc wyjaśniam...
                                dałbym sobie palca up****ić, że początkowo Foxx zamieścił dwa filmy z youtube..
                                (posta edytował po 18.20... wpis na jego blogu datowany na 18.15...) więc nie widziałem opisu (plus nie maiłem pojęcia, że właśnie ważą się losy tej sprawy przed sądem w Gdańsku). Dziś jak wbiłem się co by poczte sprawdzić i widze takiego niusa... i tak pod przykrywką wesołego zapytanie przemyciłem info na forum...

Ale w jaki sposób kolega wywnioskował, że uważam akurat tak.... do tego nie dojde..

Swoją drogą strasznie boli fakt, że dalej polscy "politycy" robią przekręty co powoduje, że wciąż aktualne jest powiedzonko "że tylko świnie się przy korycie zmieniają".

Komentarz

Pracuję...
                                X