Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale oni juz nawrzucali wszystkiego do wrzątku, tuż po powstaniu. Nie było dnia bez notki na blogu. Takie to było "gotowanie"

BTW:

Wierzejski: "Dla PiS-u śmierć!"

Komentarz
    Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Większość Polaków i tak czyta tylko nagłówki, więc wszystko możliwe. Tej samej większości nawet nie chce się przepisywać do końca..

Mogę Ci zdjęcie zrobić i tak dużo przepisałem

ps. ja jestem bezpartyjny, sam dla siebie jestem partią

Komentarz

• Ale Jaco odniósł się do tego, co napisałem ja a nie Ty
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Oj nie byłbym tego taki pewien

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Ale Jaco odniósł się do tego, co napisałem ja a nie Ty
            Potwierdzam. Sokol, nie rozmywaj, bo to jeden z ostatnich zacnych tematów na forum.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Yhym, jes ser
              Ostatnio edytowany przez Sokol; 881.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                Ale oni juz nawrzucali wszystkiego do wrzątku, tuż po powstaniu. Nie było dnia bez notki na blogu. Takie to było "gotowanie"
                Bo ja wiem? Rokita wszak odszedł od polityki, Polska XXI to miał być "klub publicystów". Przecież nawet blogowisko założyli dla wizerunku

Mogę się zgodzić najwyżej na taki kompromis, że dla NIEKTÓRYCH żabek ta woda była od początku nieakceptowalnie ciepła - ale istniał*jakiś margines bezpieczeństwa na pomyłkę
                Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• To ja mam takie pytanie, może takie pokemonskie. Dlaczego te wszystkie lewicowe grupa maja Che Guevare na flagach i transparentach. dlaczego on a nie jakis inny komunista?

Komentarz

• Cze Gewara jest swego rodzaju symbolem, ikoną która, w odróżnieniu od np. Stalina czy innego czerwonego *****, w niektórych (całkiem licznych) środowiskach jest bohaterem pozytywnym. Spójrz chociażby na kulture masową - natknąć się na gębe tego bandyty to nic trudnego- na koszulkach, kubkach, plakatach itp.
                    Wydaję mi się, że właśnie dlatego najczęściej wśród lewicowych grup można znaleść odwołania do Cze. Bądź co bądź, morda Lenina wzbudziłaby kontrowersje (i załóżmy, dawałoby to powód do nałożenia sankcji na klub). Świat uznał Włodka za złego, natomiast Cze nadal lansowany jest jako ten dobry.
                    Oczywiście, można również przyjąć, że jest on wyrazem buntu itp itd...

To tak na mój rozum
                    Ostatnio edytowany przez rydzuuu; 5454.

Komentarz

• To ja mam jeszcze głupsze pytanie, o co chodzi z tymi Skinheadami co są przeciwko uprzedzeniom rasowym? To jakaś ironia, żart czy jakaś głębsza rozkminka?

Komentarz

• dzięki rydzuu.

Komentarz

• Karwa no... telewizyjny kurwiszon jeden... aż się "spreżynowy widelec" w kieszeni otwiera....
                          Czy w końcu nadejdzie czas, że ta morda i jej wymiocin znikną z tego "pięknego" swiata...?
                          "Ja to całe życie na farcie lece i jeszcze nigdy nie wpadłem... i nie wpadnę.." bo "nie studiowałem informatyki ale to co wiem wystarczy, żeby sobie jakoś radzić w życiu"

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            Ah, czyli tylko mi, tudzież zdecydowanej mniejszosci kojarzy to się z Adolfkiem?

Nie mówiąc już o tym, że ruch nacjonalistyczny w Szkocji ma troche inne poglady niz Ci sympatyczni faceci - nacjonalisci z Ibrox...
                            Na ten temat trochę kłóciłem sie w dziale "Polityka" na "Hyde Parku" (leć od konca to znajdziesz mój obszerny post o salucie). Nie chce mi sie tutaj powtarzać i wiecznie kłócić z ludźmi którym się coś kojarzy i w zwiazku z tym pełno ludzi ma rezygnować z gestu skoro historia jest po ich stronie.

Komentarz

• Nie tylko tobie Z.

Ja w większości zgadzam się z postem MK. To jest zwykłe prowokowanie, aby się "pokazać", wyróżnić.

Lukasz_l - nie dotyczy to wszystkich rzecz jasna, bo wziąłeś tą wypowiedź do siebie (że oceniamy jak większość społeczeństwa). Nie w tym rzecz. Taka jest prawda zwyczajnie - ile z tych lewaków/nacjonalistów będzie walczyło o te ideały za 5 czy 10 lat?

I jeszcze pytanko do ciebie - jak inaczej, niż prowokowanie to nazwać - skoro na stadionie jest "hailowanie", swastyki i inne nazistowskie symbole? Przecież t o w Polsce kojarzy się jednoznacznie.
                              Natomiast ty uparcie piszesz, że to nacjonalizm etc. To czemu nie ma na flagach szczerbca, nie ma postaci Dmowskiego itd. ? Czemu Pao prezentuje niemieckie barwy z wiadomym hasłem zamiast jakiś symboli stworzonych przez greckich nacjonalistów?
                              Legia

Komentarz

• Wiem, czytałem i kompletnie sie nie zgadzam.

Pełno ludzi?
                                Historia po ich stronie?

Taa...

Do postu Warszawiaka (pozdr) dodałbym swoje przekonanie, ze wiekszosc tych hajlujacych robi to nie dlatego, ze ma poglady nacjonalistyczne (naprawde dobry zart, Szkoci lubiacy Wielka Brytanie = nacjonalisci z ibrox?) tylko po to, zeby szokować, zwracać uwage czymś niestandardowym.
                                Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X