Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A co najciekawsze: TVN i RMF. Ogólnie e(L)egion Twój komentarz do postu Fiziego był w stylu:

Fizi: przecież to oczywiste, że Zenkowi na NICZYM nie zależy

Ty: nie no jasne, Zenek chce mieć wszystko

Tymczasem, wszystkie "Zenki" to chuje
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zawsze jak coś nie jest po - linii PiS, mamy podważanie wiarygodności źródeł albo jak w tym przypadku sugerowanie że ktoś tam ma w tym jakieś (nieczyste)interesy. Zabawne jest, ze teraz do tego frontu, o którym mówił były premier zaraz po ogłoszeniu wyniku wyborów, dołącza zagranica. Ciekawe kto będzie następny.......

Co do stacji radiowych to fakt, powinni sobie odpuścić Radio Maryja, bo jest to stacja taka jak TVN czyli prywatna i może sobie robić co chce, ale co do prezydenta i mediów publicznych to trudno MI się z nimi nie zgodzić. Ode mnie to tyle, bo z lekka meczące jest pisanie kiedy druga strona ciągle sprowadza wszystko do działania układu/szerokiej grupy interesów "wiadomej opcji".

Wesołych Świąt!
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dobre jest to "zawsze", a wcześniej "wszystko"

Natomiast zabawne, że ani Ty ani oni nie wspominają o orędziu... ówczesnego marszałka Senatu kandydującego z listy PO, które miało wypowiedź prezydenta "zneutralizować"

Wesołych świąt, równieź.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
          o akcji 'zmien Polskę'.
          A to było w TVP? Nad która PiS miał wtedy kontrolę?
          Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• po lekturze raportu OBWE musze nieco zmodyfikowac swoje stanowisko w tej sprawie.
            nie jest on tak stronniczy, jak sądziłem.
            jest w nim mowa także o machinacjach z kartami do głosowania w wykonaniu POwskich urzędników w Warszawie.
            jest w nim mowa także o stronniczości gazietki, tvn i i n medów proPO

Moje wcześniejsze uwagi były spowodowane tym, że swoją ocenę oparłem niestety na, jak zawsze rzetelnych jak widać, relacjach na temat treści raportu tuskoidalnych mediów - głownie artykułów w gazietce.

pomijają one całkowicie negatywne opinie zawarte w raporcie na temat swojej manipulanckiej działalności oraz machinacji PO

okazało się , że dałem im się chwilowo okłamać

sorry e(L)egion

[ Dodano: 22 Marzec 2008, 21:30 ]
            Zamieszczone przez cffan
            Zamieszczone przez Z.
            o akcji 'zmien Polskę'.
            A to było w TVP? Nad która PiS miał wtedy kontrolę?
            tak, taka to własnie wszechwładna kontrola kaczystowskich siepaczy była
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Nie znalazłem fragmentów o stronniczości TVN, RMF, Zetki, czy TOK FM.

Komentarz

• faktycznie, jesli chodzi o rozgłośnie radiowe monitorowali tylko radio publiczne i RM
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Wpadł mi w rece Newsweek (wydanie wielkanocne). Polecam wywiad z niezaleznym ekspertem Smolarem. Fantastyczny.

"Co pan sadzi o tym, ze PiS uwaza traktat za targowice"

"Za rządów PiS korupcja byla jak w Grecji"

"Rzady PO sa bardziej umiarkowane, chociaz PO nie ma za bardzo projektów ustaw, ma puste szuflady"

Kwintesencja

Kupa smiechu ogólnie. Wesołych!
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jak Bondaryk walczył z kaczym reżimem:

[ Dodano: 24 Marzec 2008, 23:01 ]
                    Jak manipuluje Platforma Oszustów:

Sam głosowałem w tej sondzie - jak jeszcze były wyniki jak na scrshotach...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Dla rozluźnienia:

Sowińska: seks poniżej 18 roku życia powinien być zabroniony

Seks z Polakiem poniżej 18. roku życia ma być zabroniony - tak chce rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska. Kontrowersyjna rzeczniczka uważa, że obecna granica wieku, 15 lat, jest zbyt niska - pisze "Dziennik".

"Dziennik" dotarł do wystąpienia Ewy Sowińskiej na KUL z 10 marca, w którym proponuje, by kodeks karny zabraniał kontaktów seksualnych z osobami do 18. roku życia, a nie jak dotąd do 15. Jedyny efekt będzie taki, że zwiększy się liczba przestępców - komentują eksperci i politycy.

Ochrona praw dziecka zaczyna się od momentu poczęcia, a kończy wraz z osiągnięciem pełnoletności. Ustawodawstwo nie do końca wprowadza tę zasadę w życie, np. w odniesieniu do kwestii zachowań o charakterze seksualnym (...). Jak wiemy, przed częścią czynów dzieci są chronione jedynie do 15. roku życia - przekonywała Sowińska słuchaczy podczas cyklicznej konferencji "Tydzień prawników na KUL". Po czym dodała, że w jej ocenie powinno się podnieść tę granicę i ochroną objąć wszystkie osoby niepełnoletnie.

Prof. Magdalena Środa jest przekonana, że pomysł nie ma sensu. Doprowadzi to do kuriozalnych z punktu widzenia prawa sytuacji, kiedy np. 18-latek będzie mógł pójść do więzienia za to, że sypia ze swoją pół roku młodszą koleżanką - podkreśla.

Komentarz

• śmieszna zarówno ta propozycja, jak i komentarz Środy
                        obecnie z kolei możliwa jest sytuacja, gdy 16 latek moze trafic za kraty za seks z o pół roku młodszą koleżanką
                        zmiana w którąkolwiek stronę granicy wieku, przesuwa tylko punkt wiekowy, w którym taka sytuacja może miec miejsce
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Rodzi sie nowy autorytet

"Kaczyńscy nie potrzebują Europy. Ja tak"
                          » "Kaczyńscy nie potrzebują Europy. Ja tak" Zamknij X

zobacz galerię Marek Kondrat: Kaczyńscy nie potrzebują Europy. Ale ja tak W dzisiejszej otwartej Europie ludzi, którzy się rozumieją, odwiedzają, wymieniają kulturą i osiągnięciami naukowymi, wreszcie dają sobie nawzajem pieniądze na wyrównanie szans - w takiej Europie gry wojenne braci Kaczyńskich są anachronizmem i błazenadą. Ale im Europa nie jest potrzebna - pisze w DZIENNIKU aktor Marek Kondrat.

W każdym kraju powinno istnieć wyspecjalizowane ciało, które w wyjątkowych sytuacjach powie, że pewne rzeczy są niemożliwe. Niestety, nie było ciała, które alarmowałoby, że niepojęte jest, by w jednym kraju premierem był brat bliźniak prezydenta. A konsekwencje tego są niebezpieczne, bo jeden jest zakładnikiem drugiego.

Jeden robi, co pomyśli drugi, a zresztą i tak myślą tak samo. I choć brat prezydenta premierem już nie jest, wciąż odciska przemożne piętno na naszym życiu. Tym razem robi wszystko, byśmy jako pierwsi odrzucili traktat z Lizbony, który właśnie nam najbardziej może się przydać.

Dla mnie moment zmiany ustrojowej 19 lat temu, przypieczętowany przystąpieniem Polski do układu z Schengen i rzeczywistym otwarciem granic, jest spełnieniem radości życia. Spełnieniem marzeń, o których sądziłem, że spełnienia nie dożyję. Podróżowałem w swoim życiu sporo i zawsze doznawałem uczucia, że nie przynależę do świata ludzi normalnych, cywilizowanych, zadowolonych. Konsumujących życie na miarę swoich aspiracji i potrzeb. Chciałem im wykrzyczeć, że też jestem wykształcony, że znam ich języki.

Dziś już nie muszę. To się dokonało: przynależymy do miejsca, w którym zawsze chcieliśmy być. Należymy do związku państw Europy, którego naczelnym zadaniem i najpiękniejszą ideą jest ochrona samych siebie. Taki twór udało się stworzyć po raz pierwszy na naszym kontynencie. Europa dzięki Robertowi Schumanowi stanęła naprzeciw siebie, podała sobie ręce i podniosła graniczne szlabany. Dla młodego pokolenia taki stan jest oczywisty – dla mnie nie był.

Jest dla mnie wielką radością, że zajmując się tym, co lubię - winem - mogę swobodnie podróżować po Europie. To Europa nauczyła mnie, że wino jest ciszą i spokojem. Tam nie trzeba rozmawiać z ludźmi o polityce, bo oni od wielu lat nie muszą już się tym zajmować. Europa już nauczyła się, że nie każdy rząd musi zaczynać od zera i z wielkim hukiem. Najlepiej sprawdzają się drobne kroki, poprawki wprowadzane cierpliwie i rzetelnie.

Dla mnie Europa jest intelektualnym wyzwoleniem, kolebką tej myśli, którą czuję najlepiej, i miejscem intelektualnie wartościowym. Na całym świecie ślad europejski przywieziony przez emigrantów zawsze jest najwyraźniejszy. To kolebka świata, która jest wzorem i przykładem dla innych krajów i narodów. My, będąc w jej środku, najbliżej jak to jest możliwe powinniśmy siedzieć i uczyć się, jak żyć w normalności, bez ciągłego stanu wyjątkowego i rewolucji moralnej.

Nie rozumieją tego ludzie, którzy rządzili Polską przez ostatnie dwa lata. Ludzie żyjący w oderwaniu od rzeczywistości, którzy nigdy nie wyjeżdżali za granicę i żyją od dziecka swoimi grami wojennymi.

W dzisiejszej otwartej Europie ludzi, którzy się rozumieją, odwiedzają, wymieniają kulturą i osiągnięciami naukowymi, wreszcie dają sobie nawzajem pieniądze na wyrównanie szans - w takiej Europie gry wojenne braci Kaczyńskich są anachronizmem i błazenadą. Ale im Europa nie jest potrzebna. Oni mogą – zupełnie niespodziewanie i całkiem destrukcyjnie – wzniecić burzę wokół europejskiego traktatu, bo nie mają w sobie potrzeby kontaktu z innymi ludźmi, nie znają języków, nie zamierzają wyściubiać nosa ze swojej zagrody, a już na pewno nie wpuszczą do niej żadnego Niemca czy pedała.
                          Niby europejczyk, a chce powoływać jakieś ciała strzegące demokrację
                          Nikt mu nie powiedział z Jarosław nie jest premierem i ze z UE nas nie wywalą.
                          Chyba Pan Marek boi się, że granice nam zamkną i nie będzie mógł żłopać wińska w francuskiej winiarni. Samolubek tylko o sobie myśli.
                          Tylko Legia

Komentarz

• wiesz wie przeciw komu jest ale po co?
                            to już nie do końca ----intelektualny vip

dziwne ze tvn24 daje takie info :O :

- Internetowy sondaż na stronie Platformy Obywatelskiej, dotyczący Traktatu Lizbońskiego został zmanipulowany - grzmią nasi internauci. Jeszcze kilka dni temu przeciwnicy ratyfikacji mieli miażdżącą przewagę nad zwolennikami traktatu - wczoraj wyniki odwróciły się do góry nogami. - To wynik błędu technicznego - usprawiedliwiają się pracownicy biura PO.:

jak za PRL-u
                            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• No no mamy przedsmak tego co zrobia z wyborami, gdzie gazietka?!
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
                                No no mamy przedsmak tego co zrobia z wyborami, gdzie gazietka?!
                                milczy
                                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Pracuję...
                                X