Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pan Artysta
    Cywil :O

idz poczytaj Steca no chłop jest obiektywny jak cała gazetka i luknij magazyn OE tez same konkrety(wskazuje na watki sportowe bo łatwiej ale i w polityce droge te dwa periodyki maja juz dawno wytyczona nie chcesz tego widzieć twoja sprawa-ale gadanie ze GP jest zła a GW jest fajna to jakis koszmar i brak trzezwego i realnego ocenienia tego co sie dzieje z dziennikarstwem i dziennikarzami)
    iti, gazietka na Legii i o Legii to zło o polityce, ludziach i tym jak ma być dobre mam wrażenie ze stoicie w rozkroku oby tylko ten rozkrok sie szpagatem nie zakończył
    Artysta Ty to jednak prosty chłop jesteś.

GDZIE JA ***** MAĆ NAPISAŁEM, ŻE LUBIĘ I CZYTAM GW ?????

Już dziesiatki razy pisałem w tym temacie, że Wyborczej do reki nie biorę już od dawien dawna i to nawet nie z powodu polityki, po prostu lata temu przeczytałem tam ostry farmazon w sprawie w której byłem bardzo dobrze zorientowany. Stwierdziłem, że skoro sciemnili w tym to równie dobrze cała ta gazeta to ste(C)k bzdur. Od tej pory nie czytam tego !!!!
    Magazyn OE jestem zmuszony oglądać bo nie mam C+ ale to już inna historia :\

Proszę Cię, przeczytaj następnym razem posta na który chcesz odpisać bo walnąłeś taką bzdurę, że się normalnie słabo robi człowiekowi jak pod swoim adresem coś takiego czyta.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
      Zamieszczone przez CywiL
      Dyskutujcie sobie dalej.
      Dyskusja zostanie wznowiona gdy e(L)egion zacznie systematycznie przeglądać Gazetę Polską.
      Zobacze jaki będzie numer, który ukarze się w nast. tygodniu. Jak w podobnym tonie do tego ostatniego, to sobie odpuszcze, bo 3,5 zł piechotą nie chodzi.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• W dzisiejszym numerze między innymi jest o:
        - Palikocie i jego interesach
        - nowym szefie BOR (mniej znanym kierowcy Wałęsy)
        - Julii Piterze
        - Mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet
        - Katyniu oczami pewnej rosyjskiej TV
        - relacjach Moskwa-Sofia
        - wspomnieniach z Auschwitz
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A to nie jest tygodnik przypadkiem? Kupiłem wczoraj, a dzisiaj już jakis nowy?

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL

Proszę Cię, przeczytaj następnym razem posta na który chcesz odpisać bo walnąłeś taką bzdurę, że się normalnie słabo robi człowiekowi jak pod swoim adresem coś takiego czyta.
            Cywil luzuj majty :O a gdzie ja jako prosty chłop napisałem, że
            1-czytasz to gówno *****
            2-i je lubisz
            broniąc kolegi eLegiona rozumiem że podzielasz jego zdanie stad moja odpowiedz a co do bzdur i pisania, nie będę tego komentował bo mam na tyle oleju we łbie żeby to przegadać a nie pisać takie rzeczy na forum ale nic to rób jak chcesz
            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• A ja lubie i czytam Wyborcza w miare regularnie. Z racji profesji glownie dla serwisu zagranicznego, ktory, choc nie wolny od plytkiego przedstawiania pewnych spraw, zostawia daleko w tyle konkurencje. O ile w ogole jakas jest, bo przyznam sie, ze jej nie widze.
              Aha, polityka wewnetrzna mnie nie interesuje, wiec sie nie wypowiadam.
              Ostatnio edytowany przez cwksdachu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
                Zamieszczone przez CywiL

Cywil luzuj majty :O a gdzie ja jako prosty chłop napisałem, że
                1-czytasz to gówno *****
                2-i je lubisz
                broniąc kolegi eLegiona rozumiem że podzielasz jego zdanie stad moja odpowiedz a co do bzdur i pisania, nie będę tego komentował bo mam na tyle oleju we łbie żeby to przegadać a nie pisać takie rzeczy na forum ale nic to rób jak chcesz
                No to się ***** totalnie nie zrozumieliśmy, bronię e(L)egiona TYLKO w kwestii Waszej oceny GW i TVN, w sensie, że po przewertowaniu tego tematu wniosek na ten temat nasuwa się jeden. I tyle, nic nie wspominałem ani o poziomie Wyborczej ani TVN ani Gazety Polskiej. A Ty : "idź, przeczytaj,nie chcesz widzieć, stoicie" No to jak ja to miałem odebrać ?

CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM !!!!!
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                  A to nie jest tygodnik przypadkiem? Kupiłem wczoraj, a dzisiaj już jakis nowy?
                  Tygodnik. Wychodzi w środy. Kupiłeś numer sprzed tygodnia.
                  Nieuważnie czytasz, bo wklejałem felieton Ziemkiewicza z tego numeru. ')
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Cywil ale o co ci chodzi?
                    nie pierdolnalem elaboratu to juz jest zle? nie mozna juz napisac jak sie chce?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                      Zamieszczone przez Jaco
                      Zamieszczone przez CywiL
                      Dyskutujcie sobie dalej.
                      Dyskusja zostanie wznowiona gdy e(L)egion zacznie systematycznie przeglądać Gazetę Polską.
                      Zobacze jaki będzie numer, który ukarze się w nast. tygodniu. Jak w podobnym tonie do tego ostatniego, to sobie odpuszcze, bo 3,5 zł piechotą nie chodzi.
                      Ja myślę, że nawet eLegion nie jest taki twardogłowy i jak przeczyta kilka numerów to dozna oświecenia... i wtedy o zgrozo nie będzie z kim dyskutować. Dlatego postuluję: eLegion, nie kupuj następnych numerów!!!

Swoją drogą, miło by było, gdybyś się odniósł do kwestii papierka lakmusowego, czyli Krawietz, Dudała & Lisiewicz vs. Stec i pomyje z prasy mainstreamowej.

Perła to Urban. Bez przesady.
                      Przepraszam - młodego wilka i nadziei propagandy PZPR Waltera

Pzdr.

PS.

Cypis
                      Legionista
                      OFMC

WTF :O ??
                      Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Johny84

Cypis
                        Legionista
                        OFMC

pomyłka juz poprawione

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                          Zamieszczone przez e(L)egion
                          A to nie jest tygodnik przypadkiem? Kupiłem wczoraj, a dzisiaj już jakis nowy?
                          Tygodnik. Wychodzi w środy. Kupiłeś numer sprzed tygodnia.
                          Nieuważnie czytasz, bo wklejałem felieton Ziemkiewicza z tego numeru. ')
                          aa no to sobie kupie, ale za kilka dni, bo po wczorajszej lekturze muszę zrobić sobie pare dni przerwy od "GP"

Johny nie czytałem artykułów o kibicach w GP, nie czytam też tekstów Steca w GW i innych tekstów o kibicach/bandytach/chuliganach itp. w innych nie kibicowskich gazetach. WIec siłą rzeczy nie mogę się do niczego w tej kwestii odnieść.

Komentarz

• tak na marginesie tej dyskusji, gdzieś ostatnio widziałem cytat z Thomasa Jeffersona:

"ludzie, którzy nie czytają niczego, są lepiej wyedukowani od tych , którzy czytają wyłącznie gazety "

coś w tym musi być
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cypis
                              Zamieszczone przez Johny84

Cypis
                              Legionista
                              OFMC

pomyłka juz poprawione
                              Teraz to jest jeszcze wieksze WTF :O

eLegion, rozumiem ze nie czytales, stad niose przed Toba oswiecajacy kaganek (tu chcialem dac usmiech, ale wychodzi w takich barwach, ze sobie odpuszcze...)

Pzdr.

PS. Foxxie, prosilbym Ciebie badz Cypisa o iluminacje na ten temat na priv.
                              Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Janek - wyjasnij z Cypkiem na priv i nie będzie żadnego WTF. To wewnętrzny, warszawski żart sytuacyjny
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X