Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja sądzę, że właśnie takie stwierdzenie Tuska - powoduje, że w oczach ludzi zyskał by raczej...

no ale to tylko moje zdanie...

zresztą ja tu jestem tylko przypadkiem i już mnie nie ma :P

Pozdrawiam serdecznie

ps
    Pitera WON! (jak ja nie cierpię tej baby!)

Komentarz

• Dla mnie akurat przesłanie tych newsów było oczywiste. PO mimo usilnych starań nie znalazło haka na Kamińskiego i dlatego ten musi zostać. Każdy kto choć trochę się polityka interesuje, wie że to spora porażka PO i nie zmienią tego nawet jakieś "wyjaśniajace" wypowiedzi polityków PO.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
        a dzisiaj dzień jak co dzień :
        Jednak nie wszystkich wypuszczają - http://www.rp.pl/artykul/86796.html

http://wiadomosci.onet.pl/1680584,11,item.html - czekam na komentarze pierwszoligowych polityków oraz gazet specjalizujacych się w polityce. Tak bylo ze Szczypińską.
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
          Ja tylko wrzucam kolejną ciekawą kwestię, która przemknęła bez echa...

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...ews-widmo.html
          To jest ciekawe - Sikorski się wygadał:

http://www.dziennik.pl/polityka/arti...iec_Tuska.html

że PO coś już kombinuje z wcześniejszymi wyborami. Duża sprawa jeśli wziąć pod uwagę, że w przeciwieństwie do PiS mają stabilną większość w parlamencie (3/5) i mogą rządzić spokojnie nie obawiając się prezydenckiego veta...

Ciąg dalszy pożądany
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
            Zamieszczone przez Foxx
            Ja tylko wrzucam kolejną ciekawą kwestię, która przemknęła bez echa...

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...ews-widmo.html
            To jest ciekawe - Sikorski się wygadał:

http://www.dziennik.pl/polityka/arti...iec_Tuska.html

że PO coś już kombinuje z wcześniejszymi wyborami. Duża sprawa jeśli wziąć pod uwagę, że w przeciwieństwie do PiS mają stabilną większość w parlamencie (3/5) i mogą rządzić spokojnie nie obawiając się prezydenckiego veta...

Ciąg dalszy pożądany
            Jeśli dalej tak będą (nie)rządzić, to wczesne wybory są sposobem na dobry wynik, bo nie wierzę, że po 4 latach cośby im się udało ugrać. W jakim to ich stawia świetle, to już inna sprawa.

Pzdr.
            Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Johny, na razie nie wypada się przypierdalać, ponieważ nie minęły przepisowe 100 dni...
              Chociaż palce świerzbią , oj świerzbią.
              Siedzimy, czekamy...
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• TVN nie da im zginąć, nawet w Milionerach dają anty PiS-owskie pytania
                Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                  TVN nie da im zginąć, nawet w Milionerach dają anty PiS-owskie pytania
                  Off topic, ale a'propos

http://www.joemonster.org/art/35/Byl...ilionerach-TVN

From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                    TVN nie da im zginąć, nawet w Milionerach dają anty PiS-owskie pytania
                    Uuuu, a jakież to pytanie było, bo nie widziałem programu.

Komentarz

• Tydzień temu było o podrabianą torebkę Szczypińskiej ("która posłanka..." itd.).
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Tydzień temu było o podrabianą torebkę Szczypińskiej ("która posłanka..." itd.).

Już wiem o co może chodzić Yuscie, Właśnie mi panna powiedziała, ze wczoraj było coś Kaczorze i jego powiedzeniu że białe jest białe...... ')

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                          Zamieszczone przez Foxx
                          Tydzień temu było o podrabianą torebkę Szczypińskiej ("która posłanka..." itd.).

Już wiem o co może chodzić Yuscie, Właśnie mi panna powiedziała, ze wczoraj było coś Kaczorze i jego powiedzeniu że białe jest białe...... ')
                          Taaa, a dzisiaj było o Dornie i o tym jak nazwał szkiełko...
                          Chyba ciut za dużo, bo jakoś ułożonych z wypowiedzi polityków innych opcji pytań nie widać
                          Only You

Komentarz

• A co tu się dziwić tubie PO? Sprawiedliwość musi być. Dowalali przez dwa lata koalicji rządzącej, to teraz trzeba dołożyć opozycji.

Ziemkiewicz znowu w formie. Tym razem o hipokrytach:

Święte krowy vs jeszcze świętsze

Z poczuciem rozbawienia oglądałem w telewizji TVN 24 posła Kazimierza Kutza, tłumaczącego, że strajk w kopalni „Budryk” to dzieło grupki skrajnych radykałów, anarchistów, jak on sam to ujął, zawodowych psujów, a górnicy uczestniczący w tej akcji zostali przez nich oszukani, omamieni, no, po prostu sami nie wiedzą, co robią. Usiłowałem sobie wyobrazić, co zrobiliby walterowcy z TVN z jakimś posłem PiS, gdyby w podobny sposób usiłował tłumaczyć premiera ze swojej partii. Pan Kutz pełen był rewerencji wobec żon górników, które, jak twierdził, przyjechały do Warszawy i domagały się rozmowy z Waldemarem Pawlakiem nie dla awantury, ale po to właśnie, aby uświadomić mu, że ich mężowie znaleźli się w psychologicznym władaniu owych zawodowych anarchistów-psujów, niczym pod hipnozą jakiejś złowieszczej sekty, i żeby błagać o pomoc w wydostaniu ich spod tego złego wpływu. Ale podziw dla górniczych żon nie przeszkadzał Kutzowi zachwycać się także postawą Waldemara Pawlaka, który nie chciał się z nimi spotkać – i bardzo słusznie, wywodził poseł PO, bo wicepremier to nie książka skarg i wniosków. Niestety, dziennikarz prowadzący rozmowę zdawał się nie pamiętać, jak to swego czasu nikt w jego stacji nie miał cienia wątpliwości, że ówczesny premier powinien w radosnych podskokach pędzić na każde wezwanie protestujących pielęgniarek i niezwłocznie oddać im własny gabinet, ani o tym, jak to użycie wobec protestujących sformułowania „te panie” uznane zostało za przejaw jego moralnego zwyrodnienia. Nie chce mi się przypominać, że Waldemar Pawlak, podobnie jak swego czasu Kaczyński, przegrał z polszczyzną i także nie ustrzegł się określenia żon strajkujących górników mianem „te panie”. I co się stało?

Nic się nie stało. Powiedział tak człowiek, który się nazywa Pawlak, a nie Kaczyński.

Oczywiście, rzecz nie w nazwisku. Pamiętam czasy, kiedy nazwisko Pawlak było nazwiskiem równie złym jak Kaczyński. Uosabiało tępy opór przeciwko jedynie słusznym reformom, populizm, polityczną ciemnotę i w ogóle wszystko co najgorsze. Teraz publicyści, którzy go wtedy czołgali na łamach, usiłują usprawiedliwić swą hipokryzję wywodami, jak to Pawlak, i w ogóle PSL, się zmienił. Guzik tam prawda – nic się nie zmienił, tylko jest w koalicji z siłami jedynie słusznymi. Inna sprawa, że „pan Waldek” w ogóle jest szczęściarzem i wszyscy go teraz lubią. Tusk go lubi, i „Wyborcza” go lubi, ale i Kaczyński go nie krytykuje, bo a nuż zechce kiedyś zmienić koalicję.

W takiej sytuacji Waldemar Pawlak może sobie pozwolić nie tylko na zlekceważenie „tych pań”, ale w ogóle może sobie pozwolić na wszystko; oczywiście dopóki jest sojusznikiem właściwej strony. Najgorzej nacięli się górniczy związkowcy. Przywykli, że jak urządzają jakiś protest, to są zawsze traktowani jak święte krowy. A tu raptem trafili na krowy jeszcze świętsze.

Rafał A. Ziemkiewicz

Jak Kali ukraść....
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Mi się nawet nie chce pisać. Zapraszam:

http://foxx-news.blogspot.com/2008/0...agentos-2.html
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

dzisiaj już by pewnie nie zadali tego pytania
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X