Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cos tak cicho

Komentarz

• Zamieszczone przez Cypis
      cos tak cicho
      Chodzi Ci o to?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...2&ticaid=14f11
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
        Zamieszczone przez Cypis
        cos tak cicho
        Chodzi Ci o to?

i dla PO jest to ktoś cenny i swój człowiek

Śmietanko w latach 80. działał w ZSL, później w PSL. Był wiceprezesem Agencji Rynku Rolnego, a w rządzie Pawlaka - ministrem rolnictwa. Rządy AWS-UW przeczekał w Kancelarii Prezydenta Kwaśniewskiego. W rządzie Millera przez trzy miesiące był prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Później pracował u Aleksandra Gudzowatego. Ostatnio był pełnomocnikiem prezesa holdingu Pol-Mot produkującego maszyny rolnicze. Teraz pokieruje największymi magazynami zbożowymi w kraju. "Elewarr" ma 11 elewatorów.

ps:zwolennicy PO chyba przeczekają to i przemilczą juz widzę te komentarze jak by taki ktoś u braci zaczął pracować-zamach stanu i komuno wróć bratanie z czerwonymi, brak profesjonalizmu

tragedia
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta

ps:zwolennicy PO chyba przeczekają to i przemilczą juz widzę te komentarze jak by taki ktoś u braci zaczął pracować-zamach stanu i komuno wróć bratanie z czerwonymi, brak profesjonalizmu

tragedia
          Nie przemilczą, jeśli to prawda to jest to skandal - nie pierwszy i pewnie (niestety) nie ostatni.
          A komentarze byłyby takie same jak są / będą Wasze.
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Podpisuję się pod postem Rolnika.
            Cypis powinienes jeszcze o 5 rano się wpisać z pytaniem co tu tak cicho.
            A Ty Artycha nie wyskakuj z przemilczaniem bo Ci przypomnę jak Kryżego nie dość, że przemilczałeś to jeszcze próbowałeś bronić.

Żeby nie było wątpliwości - **** mu do dupy temu Śmietance. :\
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
              Zamieszczone przez Cypis
              cos tak cicho
              Chodzi Ci o to?

No przecież nie o to

http://wiadomosci.onet.pl/1651720,11...?MASK=37788878

Komentarz

• Że niby reżim Tuska eliminuje konkurencję?
                Jeśli jest winny, to z całą surowością go.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• "Konkurencję"? A dlaczego w tej "informacji" nie ma śladu o tym, że Szpyrka do 2004 roku należał do... PO? (i już wtedy zaczął "kręcić lody"). Na forum Chorzowa znalazłem jego świetne określenie: kandydat na każdy stołek:

chciał być posłem (Ruch Stu- AWS), prezydentem Chorzowa (PO), senatorem (Blok Senat 2001). Radnym Sejmiku samorządowego został (wybaczcie - nie pamiętam z jakiej partii :P , ale ostatnio przeszedł z PO do PiS).
                  A tak na marginesie - gdyby syn posłanki Nowak został prezydentem Chorzowa - to naturalnym przewodniczącym Rady Miejskiej byłby Szpyrka - w końcu jego syn też został posłem (PO)!!
                  http://forum.chorzow.pl/forum/viewto...956055e493f956

Reasumijąc: na pochybel AWS-owskim złogom - niezaleznie od partii. A "bezstronne" media, przekazujące w ten sposób informacje, w dobie internetu zeżrą własny ogon ')

O Kryżem możemy sobie gadać w nieskończoność. Oczywiście, że nie powinien się znaleźć w rządzie, jednak ma na koncie skazanie w jednej sprawie, w której załagodził wyroki, za co podziękował mu na piśmie adwokat opozycjonistów.

Nie porównywałbym raczej tego motywu do coraz bardziej masowego przywracania byłych SB-ków i ludzi z WSI, czy szkolonych w "moskiewskiej szkole dyplomacji" na strategiczne funkcje w państwie...
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                    Podpisuję się pod postem Rolnika.
                    Cypis powinienes jeszcze o 5 rano się wpisać z pytaniem co tu tak cicho.
                    A Ty Artycha nie wyskakuj z przemilczaniem bo Ci przypomnę jak Kryżego nie dość, że przemilczałeś to jeszcze próbowałeś bronić.

Żeby nie było wątpliwości - **** mu do dupy temu Śmietance. :\
                    o 5 niestety jeszcze spalem.
                    poprzedni post o 23 i taka cisza nastala. a zazwyczaj tyle do powiedzenia...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                      "Konkurencję"? A dlaczego w tej "informacji" nie ma śladu o tym, że Szpyrka do 2004 roku należał do... PO? (i już wtedy zaczął "kręcić lody").
                      Może dlatego, że się Jaca ulubioną wikipedią posiłkowali?

Zamieszczone przez Foxx
                      Reasumijąc: na pochybel AWS-owskim złogom - niezaleznie od partii.
                      Amen

Komentarz

• Sorry Cypis, od dziś będziemy wystawiac warty całonocne które bedą komentowac na bieżąco wszelkie newsy na portalach żebyś się nie poczuł przypadkiem niedoinformowany i osamotniony w tym temacie.

Foxx - co do Twojego postu to po prostu nie wierzę, że to napisałeś.
                        A tam, w jednej sprawie skazał i to jeszcze łaskawie złagodził wyrok....poczekam jeszcze na wpis Pawełka broniacy Kryżego i...chyba umrę ze zdziwienia.
                        Szkoda, że na końcu posta nie dodałeś BETTER DEAD THAN RED !

P.s. A może to dlatego, że skazanym był Komorowski, a nie np. Kaczyński ?
                        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Cywil - Ty czasami, jak się w coś wkręcisz... Moje zdanie o Kryże było od począcztku niezmienne. Nie jestem przeszczęśliwy, że w tym rządzie był. W przeciwieństwie do Ciebie jednak zwracałem od poczatku uwagę, że nie znajdował się na listach sędziów orzekajacych politycznie prowadzonych np. przez Fundację Helsinską, że proces z opozycjonistami jako podsądnymi miał jeden - i to taki w którym w maksymalny możliwy sposób złagodzil wyroki. Do trzech miesięcy - dzisiaj bez wyroku często się siedzi znacznie dłużej.

Komprowski i te jego trzy miesiące? Litości - to ci kombatantcwo... zwłaszcza w kontekście wieszania psów np.na Macierewiczu, który słowem się nie zająknął o swoich przejściach w PRL. No i porównanie tego nieszczęsnego Kryże, na którego nie ma nic poza pisemnym podziękowaniem obrońcy w tamtym procesie za "maksymalną możliwą uczciwość i godną postawę" z rosnącym stadem byłych czerwonych służbistów cywilnych i wojskowych, którzy mają próbować "dożynać watahy"... Ja rozumiem lekki szok wywołany polityką kadrową służbowej koalicji PO-PSL-LiD (można o niej przeczytać w tekście o nominacji Skorży, wrzuconym przez Fiziego).

Prawdziwym czerwonym wrzodem na dupie Kaczora jest Jasiński, nie Kryże. Pierwszy z nich był zwykłym czerwonym aparatczykiem, drugi - otarł się o politykę w jednym procesie. Natomiast już w III RP, idąc va banque uratował sprawę FOZZ, po tym jak Miller biorąc Piwnik do ministerstwa próbował ukręcić jej łeb (sprawie, a nie Piwnik ).

Ogólnie mam wrażenie, że sam poradzę sobie z rozliczaniem siebie z hasła "Better Dead Than Red"...
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                            Cywil - Ty czasami, jak się w coś wkręcisz...
                            Ależ absolutnie sie nie wkręcam tylko dla mnie sprawa jest prosta, komuch to komuch !
                            A to,że on był łagodny jak baranek i skazał tylko na 3 miesiące, a mógł na wiecej to mi - przepraszam za wyrażenie - koło ***** lata.

Zamieszczone przez Foxx
                            Komprowski i te jego trzy miesiące? Litości - to ci kombatantcwo...
                            Nie interesuje mnie w tym momencie "kombatanctwo" Komorowskiego.

Zamieszczone przez Foxx
                            zwłaszcza w kontekście Ja rozumiem lekki szok wywołany polityką kadrową służbowej koalicji PO-PSL-LiD (można o niej przeczytać w tekście o nominacji Skorży, wrzuconym przez Fiziego).
                            Co do kadr to już Ci chyba odpisałem co o tym myslę.

Zamieszczone przez Foxx
                            próbował ukręcić jej łeb (sprawie, a nie Piwnik ).

Zamieszczone przez Foxx
                            Ogólnie mam wrażenie, że sam poradzę sobie z rozliczaniem siebie z hasła "Better Dead Than Red"...
                            Ależ ja Cie wcale nie rozliczam, dziwi mnie tylko fakt, że rzucajac takimi hasłami jak powyższe bronisz komunistycznego sedziego. Tym bardziej, że odnoszę wrażenie, że gdyby był on w rządzie Tuska miałbyś na jego temat zupełnie inne zdanie.

No ale dobra uznajmy temat za zamknięty, jak zwykle zresztą każdy i tak został przy swoim zdaniu.

Komentarz

• Na zakończenie - nikogo nie bronię. Kryże do PZPR nie należał, więc "komunistycznym sędzią" zostanie wtedy, gdy wykaże to IPN (który postępowanie w tej sprawie wszczął za rządów PiS). A czy bym się o niego czepiał Tuska? Musiał byś mi udowodnić na jednym jedynym przykładzie, że się Tuska czepiam o coś, co nie przeszkadzało mi u Kaczora. Albo o kogoś. Obawiam się, że wątpię

Komentarz

• W wolnej chwili przejrzę temat. ')

Komentarz

Pracuję...
                                X