Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po co to wkleiasz jak Fizi juz rozstrzygnął sprawę...

I dodatkowo porównał wypowiedź na temat podpalenia samochodu do sprawy o wannę wytoczonej staruszce przez półdebila.

Fizi jakby Wyborcza była proPiSowska to posade naczelnego miałbys od ręki. Ten sam styl...
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
      Samochód Pitery mógł być podpalony

Samochód sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, Julii Pitery, mógł zostać podpalony - wynika z wstępnych ustaleń ekspertów z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego KGP - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy.Pytany o to rzecznik komendanta stołecznego policji, Marcin Szyndler, potwierdził w rozmowie z PAP, że taka hipoteza pojawiła się po kilku godzinach pracy ekspertów. - Pewność będziemy mieć po przeprowadzeniu szczegółowych badań. W tej chwili istnieją przesłanki, że pożar ten mógł być wywołany działaniem osób trzecich - powiedział.

Samochód spłonął w niedzielę późnym wieczorem na warszawskim Mokotowie. Strażacy wstępnie oceniali, że był to samozapłon
      http://wiadomosci.onet.pl/1651507,11,item.html
      gdzie się podział Nazgul, walnąłby jakąś teoryjkę spiskową, dobry w tym jest

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
        gdzie się podział Nazgul, walnąłby jakąś teoryjkę spiskową, dobry w tym jest
        A mogę ja?

"Samozapołon nie istnieje. Prawdopodobnie Pitera sama zleciła podpalenie swojego samochodu żeby obrzydzić Narodowi opozycję na którą spadnie podejrzenie. Pozwoli to na wprowadzenie stanu wyjątkowego i rozstrzeliwanie posłów opozycji."
        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• RadO zapomniałeś dodać, że wszystko wyreżyserowała KGB ')
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• ...a za wszystkim i tak stoi TW Bolek
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• U mnie na osiedlu mieszka taki facet.. Co prawda nikt mu samochodu nie podpala, ale opony mu tną, rurę wydechową gipsują, lakier drapią. Strasznie musi być nielubiany chyba.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                U mnie na osiedlu mieszka taki facet.. Co prawda nikt mu samochodu nie podpala, ale opony mu tną, rurę wydechową gipsują, lakier drapią. Strasznie musi być nielubiany chyba.
                Pitera też do idoli nie należy. ')
                Ciekawe czy HGW ma samochód ? Bo jesli faktycznie poziom popularności przekłada się na stopień zniszczenia samochodu too by musiała tankietką jeździć.

Komentarz

• Hankę wszyscy uwielbiają. ')
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To tak jak z Gołotą, ich nie da się nie lubić

Komentarz

• Bardzo trafna IMO wypowiedź Sikorskiego

Zamieszczone przez onet

Pan jest na pierwszym froncie takiego tarcia między prezydentem a premierem. Czy to świadomy wybór, tak wychodzi?

- Ja myślę, że to jest kwestia jeszcze braku decyzji co do modelu prezydentury, bo modele mogą być dwa: albo taka ponadpartyjna prezydentura, która będzie arbitrem na scenie politycznej i to jest, wydaje mi się, model preferowany nie tylko konstrukcją konstytucyjną, ale także po prostu przez większość Polaków, albo model, w którym Kancelaria Prezydenta staje się takim rządem PiS-u na wygnaniu, w którym urzędnicy Kancelarii oskarżają rząd o zdradę, działają w imieniu partii opozycyjnej. I wtedy, oczywiście, jeżeli będą zachowywać się jak politycy partyjni, no to będą otrzymywali odpowiedzi jak politycy partyjni.

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                        Po co to wkleiasz jak Fizi juz rozstrzygnął sprawę...

I dodatkowo porównał wypowiedź na temat podpalenia samochodu do sprawy o wannę wytoczonej staruszce przez półdebila.

Fizi jakby Wyborcza była proPiSowska to posade naczelnego miałbys od ręki. Ten sam styl...
                        za ta wannę raczej bym ją szybko stracił

[ Dodano: 3 Grudzień 2007, 12:09 ]
                        Zamieszczone przez rolnik
                        RadO zapomniałeś dodać, że wszystko wyreżyserowała KGB ')
                        stawiam na CBA
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• A moim zdaniem, Sikorski pieprzy od rzeczy. Odkąd zrobił deal życia: stołek na który od dwóch lat przygotowywany był Zdrojewski za teksty w rodzaju "dożynania watah" - nieco zlasował mu się mózg.

Wystarczy przypomnieć, jak regularna była komunikacja między rządem Buzka, a kancelarią Kwaśniewskiego za czasów AWS. Jeżeli o mnie chodzi, niech dalej odprawia swoje szopki i udziela podobnych wypowiedzi. Zważywszy na przebieg wyborów w Rosji oraz fakt, że od dania ciała przez Tuska (odblokowanie rozmów z OECD) minął tydzień, a jedyne co narazie zostało "ugrane", to pochwały sterowanej z Łubianki prasy... a nasz rząd nie czekajac na reakcję zapowiada otwarcie przed nimi rynku energetycznego oraz na szefów kadr MON i MSZ mianuje absolwentów sowieckich uczelni...

Za trafniejszy uważam komentarz Wróbla. Również pointę o "odwadze". Wszak to L. Kaczyński wydobył Sikorskiego z politycznego niebytu, a on odpłacił mu ww. "watahami":

Tędy, Radku, tędy

W nadchodzącym tygodniu na pewno odbędzie się spotkanie Lech Kaczyński - Radosław Sikorski, zapowiedział opozycyjny minister Michał Kamiński. W kancelarii premiera trwają gorączkowe przygotowania, by było "na pewno"... ironizuje komentator DZIENNIKA, Jan Wróbel.

- Zakupiono w USA i sprowadzono kurierem niezniszczalny zegarek ręczny napędzany rozszczepionym wodorem, używany przez NASA do precyzyjnego odliczania momentu startu promów kosmicznych. Zegarek ten zostanie znienacka zatrzaśnięty na ręku Sikorskiego, kiedy będzie wpłacał swoje pierwsze pięć złotych na PO, do którego się wczoraj zapisał.

- W noc poprzedzającą Spotkanie specjalny reflektor przeciwmgielny umieści nad Warszawą wielkie znaki Kaczki i Sikorki. Wizerunek będzie doskonale widoczny z gmachu MSZ, jak i z okien prywatnego pokoju pana Radka.

- Telewizja publiczna resztkami sił i lojalności wobec Głowy Państwa rozpoczyna wieczorny szoł "Pamiętajmy o Spotkaniach” na zakończenie "Wiadomości”; w wigilię Spotkania wystąpi z orędziem do narodu sam prezydent i ogłosi Narodowy Dzień Punktualności.

- Wzdłuż trasy MSZ - kancelaria stanie młodzieżówka PiS z kolorowymi tabliczkami "Tędy”, punktami pomiaru czasu oraz Red Bullem (gdyby Sikorski zdecydował się iść na piechotę).

- Przy faksie w Kancelarii Prezydenta ustanowione zostaną straże złożone z obserwatorów z OBWE.

Odwagi.

Jan Wróbel
                          http://www.dziennik.pl/opinie/articl...adku_tedy.html
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie wiem co głupki podpaliły ten samochód ale wiem jedno, już w średniowieczu zanim podpalono stos sprawdzano czy czarownica jest w środku...
                            Pełna amatorka...
                            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
                              Nie wiem co głupki podpaliły ten samochód ale wiem jedno, już w średniowieczu zanim podpalono stos sprawdzano czy czarownica jest w środku...
                              Pełna amatorka...

Foxx ale tak z ręką na sercu, czy Sikorski nie ma racji mówiac o sposobie w jaki Kaczyński sprawuje urząd ? Przecież trzeba być mocno zaślepionym żeby tego nie dostrzegać.
                              Kim jak kim ale bezstronnym arbitrem to Kaczyński nie jest.

Komentarz

• Ależ gadanie o prezydencie, jako "bezstronnym arbitrze" jest dobre co najwyżej dla dawnych wyborców Kwaśniewskiego ("prezydent wszystkich... ubeków" ). Żaden prezydent (ani w Polsce, ani za granicą) nigdy nie był "bezstronnym arbitrem". W przypadku Kaczyńskiego, trudno, żeby takim był, gdy nowa ekipa w błyskawicznym tempie zaczyna rozmieniać na drobne wysiłek wielu osób (np. doprowadzenie dzięki wetu na rozmowy ruskich z OECD, że sprawa embarga na polskie mięso przestała być w UE traktowana, jako wyłącznie problem Rosji i Polski).

Serio, z każdym dniem zaczynam się obawiać coraz bardziej. Zwłaszcza, że w Niemczech podnosi łeb SPD i żąda od Merkel (jeszcze) bardziej "otwartego" podejścia do Putina...

Poza tym, gdyby nie taka, a nie inna polityka prezydenta - mielibyśmy podpisaną Kartę Praw Podstawowych. Na szczęśćie arbitrem nie jest i "liberałowie" musieli się ugiąć przed "etatystami" i zająć z żalem stanowisko wspólne z Wielką Brytanią w sprawie nie przyjęcia eurofederalistycznego pakietu obowiązkowego socjalu i wyzbycia się suwerenności pastwa na rzecz UE w jego stosowaniu .
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X