Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cypis
    a to cos nieprawdziwego?
    Co? "Postkomunistyczni oligarchowie" owszem.

To jest dla mnie nawiązanie m.in do GW.Jak kogoś kto był internowany w latach 80-tych można dziś nazwać "postkomunistą"?
    Porażka.

EOT.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip
      Cas.-naprawdę obiecałem sobie nie wchodzić w polemiki bo to potem prowadzi do spięć niepotrzebnych...

ale to sformułowanie...naprawdę nie można inaczej?

Mnie to obraża co prawda nie bezpośrednio,ale moich bliskich już owszem.
      Ależ ja w polemiki rownież wchodzic nie będe

A co do sformułowania- nie ja projektowalem ten plakat. Może masz rację- można to było napisać nieco inaczej.

Plakat wkleiłem informacyjnie i tyle.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Zamieszczone przez Cypis
        a to cos nieprawdziwego?

To jest dla mnie nawiązanie m.in do GW.Jak kogoś kto był internowany w latach 80-tych można dziś nazwać "postkomunistą"?
        Porażka.

EOT.
        tak go mozna nazwać, że wsześniej był rasowym komunistą , a potem z rasowymi komunistami ułozyl sobie zycie polityczne i materialne ( mam na mysli Michnika rzecz jasna )

[ Dodano: 1 Grudzień 2007, 16:39 ]
        Zamieszczone przez Fizi
        Zamieszczone przez Flip
        Zamieszczone przez Cypis
        a to cos nieprawdziwego?

Porażka.

EOT.
        tak go mozna nazwać, że wsześniej był rasowym komunistą , a potem z rasowymi komunistami ułozyl sobie zycie polityczne i materialne ( mam na mysli Michnika rzecz jasna )

PS

a między aresztowaniem a zatrzymaniem w celu doprowadzenia rzeczywiście jest dośc istotna róznica i tekst o aresztowaniu to rzeczywiście typowo medialny zabieg mający na celu zwiększenia siły przekazu , mający jednak dość luźny związek z rzeczywostością
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Plakat jak plakat... mi tam 3 rzymskiej brakuje w jednym miejscu
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Flip - Gierek też był internowany.

Co do Michnika: http://foxx.salon24.pl/10911,index.html
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Cypis
              a to cos nieprawdziwego?

Porażka.

EOT.

Kazdy, kolejny Twoj post w tym temacie coraz bardziej rozwala na kawalki.
              "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• Foxx zamiast rozprawiać o Michniku zadałbyś zagadkę rockową bo temat blokujesz
                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zrobione
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Trzeba było napisać "Melduję wykonanie zadania"
                    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• A co ja Tusk jestem, żeby meldować rolnikowi? :P

Komentarz

• Policzmy głosy..
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                          Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Policja wyjaśnia okoliczności pożaru samochodu sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Julii Pitery - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy. Strażacy wstępnie oceniają, że doszło do samozapłonu instalacji elektrycznej silnika.

- Mam nadzieję, że to przypadek - tak minister ds. zwalczania korupcji w Kancelarii Premiera Julia Pitera skomentowała dla tvn24.pl fakt, że jej samochód spłonął doszczętnie.

Jak wyjaśnił rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski ok. godz. 22.30 strażacy i policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu - forda - przy ul. Różanej na warszawskim Mokotowie. - Strażacy ugasili go, spaliła się komora silnika. Jak wstępnie ustalili przyczyną był samozapłon instalacji elektrycznej właśnie w silniku - powiedział Sokołowski.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• i tym CUDOWNYM sposobem ledwie skończyliśmy z wanną Wassermanna mamy samochód Pitery

ale to oczywiście nie zmienia tego, że obecna ekipa nie ma nic wspólnego z chorobliwą przecież podejrzliwością poprzedniej

PS

dzisiaj gdzieś się pałętała jeszcze kolejna błyskotliwa wypowiedź Julki , o tym, że fakt zatrzymania funkcjonariusza CBA, który jeszcze jako policjant przetrzymywał w domu dokumenty z dochodzeń w oczywisty sposób potwierdza jej tezę, iż do CBA to przyjmowano tylko takich, na których były HAKI ( poprzednim dowodem miał być ten Temistokles, co to POdobno podpisywał swoje piraty )
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Samochód Pitery mógł być podpalony

Samochód sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, Julii Pitery, mógł zostać podpalony - wynika z wstępnych ustaleń ekspertów z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego KGP - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy.Pytany o to rzecznik komendanta stołecznego policji, Marcin Szyndler, potwierdził w rozmowie z PAP, że taka hipoteza pojawiła się po kilku godzinach pracy ekspertów. - Pewność będziemy mieć po przeprowadzeniu szczegółowych badań. W tej chwili istnieją przesłanki, że pożar ten mógł być wywołany działaniem osób trzecich - powiedział.

Samochód spłonął w niedzielę późnym wieczorem na warszawskim Mokotowie. Strażacy wstępnie oceniali, że był to samozapłon
                                http://wiadomosci.onet.pl/1651507,11,item.html
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X