Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• będzie miód
    drogi
    kolej
    poczta polska
    euro
    firma w jednym okienku
    internet-powszechny dostęp, globalna sieć na wsi
    i nauczyciele dostana coś ponoć
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
      będzie miód
      drogi
      kolej
      poczta polska
      euro
      firma w jednym okienku
      internet-powszechny dostęp, globalna sieć na wsi
      i nauczyciele dostana coś ponoć
      Czyli jak zwykle, to co zwykle i jak zawsze **** z tego będzie.

Pozyjemy, zobaczymy.
      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Ano expose kolejnych premierów w sferze gospodarczej czy socjalnej raczej róznią się małym stopniu

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
          firma w jednym okienku
          Też się cieszę. W Krakowie już działa
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez legart
            Ano expose kolejnych premierów w sferze gospodarczej czy socjalnej raczej róznią się małym stopniu
            Dokładnie, dlatego Twoja szydercza podjarka Panie Artysta jest chyba niaciągana
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jeden z najgenialniejszych PiSaków skomentował expose, które się jeszcze nie skończyło:

http://wiadomosci.onet.pl/1646476,11,item.html

Ciekawe, który z geniuszy przed kamerami porówna Tuska do Gomułki

Komentarz

• Zamieszczone przez wp.pl

D. Tusk: nie podpiszę Karty Praw Podstawowych UE
                TVN24 - dodane 58 minut temu (aktualizowane 42 minuty temu)

Premier Donald Tusk poinformował, że w najbliższych dniach podpisze wraz z przedstawicielami innych narodów wchodzących w skład UE, Traktat Reformujący UE ale wraz z "protokołem brytyjskim". Oznacza to, że artykuły Karty Praw Podstawowych UE nie będą obowiązywały w Polsce.

'Uszanuję wysiłki negocjacyjne poprzedniej ekipy i podpiszę Traktat wraz z 'protokołem brytyjskim' - powiedział premier. Dodał, że PO i PSL nie podzielają większości obaw wobec Karty Praw Podstawowych i uważają, że byłaby ona pożyteczna. Jak jednak zaznaczył, nie podpisze Karty, gdyż najważniejsza jest ratyfikacja Traktatu, która w przypadku podpisania Karty byłaby w tym parlamencie zagrożona.

Donald Tusk wyjaśnił, że otrzymał od prezydenta informację, że rezygnacja z protokołu zagroziłaby ratyfikacji traktatu w Polsce. (sm)

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Mogą mnie wyrzucić, a ja nadal w sumieniu będę członkiem mojej partii. Byłem zaskoczony, że Jarosław Kaczyński przemawia w tej samej stylistyce co nietrzeźwy Aleksander Kwaśniewski, który w Szczecinie wołał: "Ludwiku Dorn i psie Sabo, nie idźcie tą drogą!" - powiedział b. wiceszef PiS i b. marszałek Sejmu Ludwik Dorn w rozmowie z Dominiką Wielowieyską w "Gazecie Wyborczej".

Dorn mówi, że nie wyobraża sobie PiS-u bez przywództwa Jarosława Kaczyńskiego, bo "bez niego w roli prezesa przez najbliższe 8-12 lat partia się rozleci". Niestety, PiS nie stać na pozbycie się J. Kaczyńskiego - dodaje Dorn.

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                    Jeden z najgenialniejszych PiSaków skomentował expose, które się jeszcze nie skończyło:

http://wiadomosci.onet.pl/1646476,11,item.html

Ciekawe, który z geniuszy przed kamerami porówna Tuska do Gomułki
                    słuchałeś tego wystąpienia

sory ale facet (jak powiedział Legart) jak wszyscy przed narodem roztoczył wizję szklanych domów, zjebał rzady czerwonych i brunatnych i powiedział że będzie git, zapachniało Gierkiem albo Gomułka nie mówiąc o Babiuchu (słownie i merytorycznie) takie ble, ble , ble bez pokrycia i zjebka tego co było tylko po kiego jak ma byc inaczej to mówmy inaczej a nie znów wojenka podjazdowa
                    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                      Zamieszczone przez wp.pl

D. Tusk: nie podpiszę Karty Praw Podstawowych UE
                      TVN24 - dodane 58 minut temu (aktualizowane 42 minuty temu)

Premier Donald Tusk poinformował, że w najbliższych dniach podpisze wraz z przedstawicielami innych narodów wchodzących w skład UE, Traktat Reformujący UE ale wraz z "protokołem brytyjskim". Oznacza to, że artykuły Karty Praw Podstawowych UE nie będą obowiązywały w Polsce.

'Uszanuję wysiłki negocjacyjne poprzedniej ekipy i podpiszę Traktat wraz z 'protokołem brytyjskim' - powiedział premier. Dodał, że PO i PSL nie podzielają większości obaw wobec Karty Praw Podstawowych i uważają, że byłaby ona pożyteczna. Jak jednak zaznaczył, nie podpisze Karty, gdyż najważniejsza jest ratyfikacja Traktatu, która w przypadku podpisania Karty byłaby w tym parlamencie zagrożona.

Donald Tusk wyjaśnił, że otrzymał od prezydenta informację, że rezygnacja z protokołu zagroziłaby ratyfikacji traktatu w Polsce. (sm)

nie chcem, ale muszem

jestem za a nawet przeciw

chociaż w sumie z takiego a nie innego rezultatu wypada się tylko cieszyć
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                        Nie no nie wierzę :O ')

Komentarz

• Przepraszam, w którym okienku należy się ustawić po te 60 milionów złoty na inicjatywy obywatelskie ? :>
                          Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                          Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                            Zamieszczone przez Fizi
                            Nie no nie wierzę :O ')
                            dlaczego ? przecież zrobi to czego chcieli Kaczyńscy i PiS i , żeby było zabawniej, to co sam w kampanii i Komorowski zdjadle krytykowali i nazywali odbieraniem praw Polakom

PS

komentarze do expose Premiera:

gazeta.pl / onet.pl

''Premier zadowolony ze swojego expose''

PPS

jest gdzieś dostępny tekst expose ? nie miałem okazji go wysłuchać w całości
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

PS

gazeta.pl / onet.pl

A spodziewałeś się, że będzie niezadowolony ?

Komentarz

PS

gazeta.pl / onet.pl

Trudno żeby powiedział : "zjebałem, przepraszam".

Do rozczarowań płynących z tych mediów pownieneś się przyzwyczaić - nie będą raczej w głównych newsach pisać : "Jarosław zmęczony po expose Tuska"

Komentarz

Pracuję...
                                X